fbpx

Гороскоп на тиждень з 30 жовтня до 5 листопада 2023 року

Гороскоп на тиждень з 30 жовтня до 5 листопада 2023 року.

Жовтень плавно підходить до свого завершення, поступаючись місцем листопада цього тижня. Астрологи розповіли, якими будуть ці сім днів, а також дали деякі корисні поради кожному із знаків зодіаку.

Цей тиждень буде складним і вельми стресовим, причому для багатьох представників кожного Знака, але не варто переживати, адже скоро це закінчиться. Проте зараз потрібно якось боротися з цим станом, тому рекомендуємо згадати про запропоновані нами п’ять методів.

Овен

Негативна енергетика, яку підживлює Меркурій, може зробити так, що Овни не знайдуть спільної мови взагалі ні з ким, але це не біда, якщо про це не говорити. Нехай інші люди висловлюють свою думку – нічого страшного в цьому не буде. Головне, щоб вони не чули критики на свою адресу. Те саме варто робити і з тими, хто критикує самих Овнів. Не варто відповідати негативом на негатив.

Телець

Тельцям насамперед варто позбутися ілюзій, адже цього тижня вони можуть бути вкрай небезпечними — як у сфері роботи та фінансів, так і в коханні та дружбі. На людей потрібно дивитися об’єктивним поглядом, не прикрашаючи їх плюсів чи мінусів. Взагалі, тактовність у спілкуванні буде найкращим другом для представників цього Знаку. Починати будь-який діалог краще чемно і по-доброму.

Близнюки

Близнюки ризикують піти з головою в самоаналіз, якщо почнуть копатися в минулому і думати про свої помилки. Краще сфокусуватися на поточних проблемах і не витати в хмарах, що буде нітрохи не краще за самокопання. У будь-якому випадку астрологи наполегливо рекомендують не впадати в крайнощі — не бути довго наодинці і не спілкуватися з ким завгодно, а також працювати в міру, щоб не перевтомлюватися.

Рак

Раки в період з 30 по 5 число можуть потрапити в пастку чужого впливу, тому зараз їм варто побоюватися токсичних людей, які вічно тиснуть і нав’язують свою думку. Також Ракам може заважати купа поганих думок, яка може з’явитися вже вранці в понеділок, але яка з високою ймовірністю пропаде 3 числа, в день двох сприятливих аспектів: Сонця з Юпітером та Венери з Нептуном.

Лев

Найбільше експерти рекомендують Левам побоюватися трьох речей: лінощів, неприйняття власних недоліків і зайвого ледарства. Ці вади можуть зруйнувати успіх Львів та позбавити їхньої позитивної репутації, удачі. Незважаючи на всі труднощі, дуже багато Левів зможуть згорнути гори там, де ще вчора змирилися з поразкою і зробили крок назад.

Діва

Дів можуть почати хвилювати питання, про які раніше вони не замислювалися. Словом, цей тиждень буде досить важливим, особливо для тих, хто шукає сенс життя і намагається відповісти на екзистенційні питання. Як кажуть, хто хоче змінити своє життя, докладає до цього зусиль. Дівам не треба чекати дива. Важливо діяти, незважаючи на труднощі, поганий настрій, лінощі та зневіру. Це перевірка на міцність.

Терези

Терези звикли дивитися на життя через призму оптимізму, і в період з 30 жовтня по 5 листопада їх це може врятувати від фіаско, проблем та невдач. Також астрологи радять ділитися своїм позитивом із іншими людьми. Це допоможе стати ще більш успішними у дружбі, коханні, справах та роботі. Не виключено, що Терези в цей складний і темний період часу зможуть знайти нових друзів і навіть нове кохання.

Скорпіон

Для Скорпіонів зараз не соромно буде попросити когось про допомогу. Важливо пам’ятати, що нічого поганого в цьому немає, особливо якщо підмога дійсно потрібна. У любовних питаннях Скорпіонам знадобиться обережність, бо одне слово і навіть один зрадливий погляд можуть вирішити подальшу долю стосунків. Ще експерти радять відкласти далекі подорожі щонайменше до четверга.

Стрілець

Стрільці можуть стати свідками не дуже приємної ситуації, однак якщо вона їх ніяк не стосується, краще промовчати. Не треба ніяк коментувати чужі помилки та вчинки. Від цього буде лише гірше. Багато Стрільців зможуть намацати твердий ґрунт під ногами, якщо будуть методичні, працелюбні та уважні. Настав час вирватися вперед і показати всім світові свої можливості та мотивацію.

Козеріг

Козерогам, незважаючи на негативне становище Венери та Меркурія з Марсом, вдасться перетворити всі свої недоліки на переваги, але для цього доведеться зізнатися собі в наявності проблеми. Кінець тижня буде динамічним та приємним, але тільки в тому випадку, якщо Козероги стануть чесними та відкритими. Основу успіху в ці сім днів складатиме вміння йти на компроміси.

Водолій

У коханні багатьом Водоліям вдасться відкрити нові грані, але варто бути обережнішими, адже події цього тижня можуть зруйнувати стосунки, а не зміцнити. Щоб цього не сталося, треба бути уважнішими до чужих почуттів. Також астрологи не радять сприймати домашні та робочі обов’язки як важкий тягар. Важливо постаратися отримувати задоволення від робочого процесу. Інакше можна перегоріти вже у понеділок.

Риби

Рибам варто пам’ятати про те, що не буває нерозв’язних проблем. Є лише недостатня кількість докладених зусиль. Настав час стати відповідальнішим і пунктуальнішим. Ще зараз краще тримати почуття під контролем. Йдеться не лише про злість і ненависть, а й про кохання. Поки що не потрібно зізнаватись у симпатії до інших людей, адже через негативного Меркурія вони просто не зможуть повною мірою відчути любов Риб.

You cannot copy content of this page