fbpx

Гороскоп на тиждень з 31 липня по 6 серпня 2023 року для кожного знака зодіаку

Тиждень з 31 липня по 6 серпня обіцяє бути не найпростішим, оскільки планети починають входити в дисонанс. Астрологи дали важливі поради всім Знакам Зодіаку про те, як вони можуть обійти стороною проблеми.

Меркурій у Діві дуже сильний, але ретроградна Венера завадить нам реалізувати свій потенціал, знизивши кількість наявних у запасі сил. Саме тому рухайтеся вперед, але робіть це обережно.

Овен

Овни — розторопні та динамічні люди, які не зупиняються ні перед ніж задля досягнення мети. Це дуже хороша і сильна якість характеру, але не цього тижня. Нині важливіше бути трохи хитрішими і зібраними, мудрими та розбірливими. Потрібно чіткіше планувати справи і не виходити за межі свого звичного розкладу. Ризики до добра не доведуть.

Телець

Нині краще покладатися тільки на надійних і перевірених людей. Саме така найголовніша порада для представників цього Знаку Зодіаку. Іти в тінь Тільцям не варто, а повна самота і зовсім не подарує їм нічого крім зайвих переживань. Потрібно вміти відрізняти поганих людей від гарних, і в цьому їм допоможе їхнє власне шосте почуття. Велика ймовірність того, що життя Тельців швидко налагодиться.

Близнюки

Близнюкам не варто забувати про політику поміркованості. Цього тижня все добре в міру, потроху. Трохи спорту, трохи спілкування, трохи роботи, трохи того — трохи цього. Це не говорить про те, що Близнюкам не доведеться зробити щось значуще навпаки, зараз той час, коли значущі події в їх житті відбуватимуться із завидною регулярністю.

Рак

Для Раків період з 321 липня по 6 серпня може стати часом метань і тривог, але навіть якщо і з’являться якісь проблеми, ним абсолютно точно не потрібно гнівити за це долю. Замість того, щоб приховувати образи на всесвіт, краще проаналізувати як слід свої дії і спробувати виявити в них якісь помилки. Зараз потрібно відокремити важливе від напускного. Тільки так можна буде вибратися з чорної смуги.

Лев

Левам не завадить трохи романтичного відпочинку з другою половинкою, причому прямо на робочому тижні, після трудового дня. Це дозволить швидко забути якісь робочі негаразди та проблеми, змінити обстановку. Також треба пам’ятати, що успіх не посміхається двічі. У ці сім днів Левам може казково пощастити, але якщо представиться можливість, нею потрібно скористатися негайно.

Діва

Діви можуть раптово втратити інтерес у тому, що люблять і чому тяжіють. З високою ймовірністю це буде простим непорозумінням і тимчасовим побічним ефектом, породженим ретроградною Венерою. Не варто відмовлятися від мрії, мети, а також руйнувати плани. Найголовніше — не говорити про це стороннім. Розмірковуючи про плани на почуття, Діви ризикують залишитися ні з чим.

Терези

Планети зроблять Терезів менш стабільними в емоційному плані. З високою ймовірністю вони почнуть частіше переживати. Багатьох представників цього Знаку переможе внутрішній занепокоєння, причому безпричинний. Іти з головою в переживання через це точно не варто. Потрібно продовжувати робити те, що приносить задоволення і не звертати увагу на неприємних людей і їхню думку.

Скорпіон

Астрологи повідомляють, що Скорпіони можуть вирватися вперед у плані досягнення цілей. Цього тижня вони зможуть виявити в собі нові таланти і знайти певні лазівки на шляху до чогось надихаючого. Не виключено, що за останні тижні у Скорпіонів міг розвинутись тунельний зір, коли бачиш тільки вузький пучок подій, але не бачиш всю картину цілком. Потрібно якнайшвидше це виправити, подивившись по сторонах.

Стрілець

Стрільцям у першу чергу необхідно знайти баланс між роботою та відпочинком. В іншому випадку вони можуть перегоріти і сильно втомитися. Більше того, відпочинок і релаксація відмінно позначаться на настрої і успіху. З іншого боку, під лежачий камінь вода не тече, тому якщо є нереалізовані амбіції, це необхідно терміново виправити. Взаємодіяти з людьми краще з обережністю.

Козеріг

Важливий сам процес, а не досягнення якогось результату. Цього тижня Козерогам варто працювати саме заради задоволення в процесі. Цілий тиждень хороший для зміни життєвого шляху, але не варто поки спалювати мости. Не потрібно піддаватися спокусам, особливо якщо вони якось пов’язані зі шкодою для здоров’я, з ризиками фінансового характеру. Краще продовжити робити те, що виходить найкраще.

Водолій

Наполегливість – найважливіша риса характеру Водоліїв, яка часто допомагає їм набувати успіху в любові, в справах, в роботі. Зараз із нею краще бути обережнішим. У ці сім днів Водоліям також знадобиться вміння забувати образи. З ним комунікація проходитиме максимально приємно. Водоліям важливо дати зрозуміти всім навколо, що доброта — це їхній природний і усвідомлений вибір.

Риби

Рибам не варто виявляти надмірну впертість, особливо у питаннях, що стосуються любові. Також їм важливо побороти в собі і зайвий сумнів, адже скептицизм — це ворог розвитку. Якщо хочеться щось спробувати, потрібно прагнути цього. Якщо завжди триматися тільки знайомих берегів, життя буде стабільним, але розвитку не буде взагалі ніякого.

You cannot copy content of this page