fbpx

Гороскоп на тиждень з 4 по 10 березня 2024 року для кожного знака зодіака

Овен

Вам явно є чим пишатися, проте не варто тішитися і хвалитися своїми блискучими успіхами. Вам знову і знову доведеться збиратися з силами, виявляти волю, робити все, що належить, щоб досягти чергової з намічених висот. Практично весь цей тиждень може виявитися поглиненим роботою, відповідальність і напруга зростатимуть. Добре було б не лише вимагати уваги від людей, небайдужих до вас, а й щось робити їм у відповідь. Вихідні варто провести з родиною та з рідними.

Телець

Професійна сфера вимагатиме від вас пильної уваги та безпосередньої участі у робочих процесах. Відстань або керівні вказівки – не варіант. Для того, щоб утримувати контроль над ситуацією, вам знадобиться розсудливість та зосередженість. Намагайтеся не виявляти гординю і не сваритися з оточуючими. Вівторок – сприятливий день для максимальної активності та рішучих дій. У п’ятницю влаштуйте вечірку для друзів.

Близнюки

Цього тижня ви зможете плідно працювати, не відволікаючись на прикрі дрібниці, а зміни у трудовому колективі принесуть підвищення на службі та зростання зарплати. Ваші робочі плани почнуть реалізовуватись цілком вдало. А ось в особистому житті краще нічого не планувати, живіть за вільним графіком, і все саме складеться якнайкраще. П’ятниця може стати дуже романтичним днем. Чекайте на подарунки, квіти, сюрпризи.

Рак

У вас може з’явитися шанс реалізувати свої мрії, тому скористайтеся наданою можливістю. У вас немає мрій? Доведеться терміново вигадати. Настає досить насичений подіями тиждень. На роботі накопичиться безліч справ, які вимагатимуть невідкладного вирішення. Вам знадобиться впевненість у своїх силах та здатність не зупинятися на півдорозі. Однак поспіх і суєта ні до чого. Довгі вихідні проведіть у колі приємних для вас людей.

Лев

Цей тиждень принесе сплеск активності у сфері професійної діяльності та творчих пошуків. Все буде виходити просто відмінно, але будьте пильні, примхлива удача може відвернутися будь-якої миті. Особливо якщо ви зазнаєте і вирішите спочивати на лаврах. До того ж начальство до непристойності часто змінюватиме свою точку зору. Субота може виявитися досить складним та суєтним днем.

Діва

Цього тижня не виключені ускладнення з діловими партнерами, потрібен розумний компроміс, але не більше. Свої інтереси вам доведеться обстоювати. І не всі ваші висловлювання сподобаються, вони можуть внести розбрат серед колег і стати причиною досить серйозного конфлікту. У п’ятницю будуть сприятливі поїздки та подорожі. Не переносіть запланований відпочинок.

Терези

Цей тиждень порівняно з минулими днями буде дещо менш напруженим. Вам доведеться виконувати дані раніше обіцянки, благо, час для цього з’явиться. Втім, ваші зусилля не пропадуть задарма. На вас чекають дуже приємні події в особистому житті. Емоції цих днів, яскраві та глибокі, вимагатимуть виходу. Відпочинок кращий пасивний, на відокремленому місці.

Скорпіон

Буквально з перших днів тижня з’явиться шанс кар’єрного зростання, збільшиться ваш добробут. Запорука успіху – використання особистих і ділових зв’язків. Це час запам’ятатися безліччю зустрічей та цікавими знайомствами. Не відкладайте вирішення особистих проблем у довгий ящик. Гарний час зробити важливий крок назустріч своєму щастю. Зараз можуть здійснитися найсміливіші мрії.

Стрілець

Цього тижня настає сприятливий час для реалізації ділових планів, які можуть підняти зарплату. Хороший момент для ремонту квартири, придбання меблів, прикраси інтер’єру. Якщо ви незадоволені обставинами, що складаються, то спробуйте щось змінити в собі, решта зміниться саме. Наприкінці тижня чекайте на подарунки та увагу.

Козеріг

Цього тижня приділяйте особливу увагу спілкуванню із потрібними та впливовими людьми. Вас може порадувати несподіване визнання професійних заслуг. Понеділок – вдалий день для початку подорожей. У четвер та п’ятницю ваша впевненість у власних силах зробить багато за вас. У неділю варто переглянути свою стратегію відносин із родичами, насамперед із дітьми.

Водолій

Цього тижня бажано звернути особливу увагу на психологічні проблеми. Інакше не виключені туга та депресія. Дуже прості дії, вжиті вчасно, допоможуть зміцнити ваш внутрішній стрижень. У п’ятницю у вас буде шанс нестандартного вирішення старих проблем. Гарний час для пошуку свого шляху та підбиття підсумків. У вихідні ви, швидше за все, будете стурбовані побутовими питаннями, які вимагатимуть невідкладного вирішення.

Риби

Стабільність життєвого устрою та оптимістичний настрій дозволять вам легко прослизнути через перешкоди та вийти переможцями практично з будь-якої ситуації. На початку тижня бажано нікуди не запізнюватися, непунктуальність може спричинити проблеми. У вівторок і суботу точно не варто розпочинати з’ясування стосунків із супутником життя, ви ризикуєте серйозно посваритися.

 

You cannot copy content of this page