fbpx

Гороскоп на тиждень з 4 по 10 березня 2024 року для всіх знаків зодіаку

Починається новий тиждень березня. Астрологи розповіли, яким він буде для кожного із Знаків Зодіаку і як нам з вами краще чинити в тій чи іншій ситуації, щоб залишитися на плаву.

Гороскоп на тиждень з 4 по 10 березня 2024 року

Тиждень буде вкрай непростий через те, що Меркурій та Венера негативні, але ймовірність успіху у справах чи любовній сфері зберігається завдяки сильному Марсу. Меркурій підключиться до нього, але тільки в неділю, а до того моменту постарайтеся вести обережніше свої справи і не давати нікому порожніх обіцянок. Раніше ми розповідали, що вони небезпечні.

Овен

Овнам у сімейних справах краще не перекладати відповідальність на плечі родичів та другої половинки. Необхідно братися за все, що так чи інакше пов’язане з прямими обов’язками, не забуваючи надавати підтримку близьким. До негараздів у роботі та відносинах бажано ставитися філософськи, тому що вони з’являтимуться без особливої причини час від часу. Це хороший час для відпочинку.

Телець

Тельцям пощастить найбільше на початку тижня. Енергія зірок і планет буде не найкращою, але більш-менш підходящою для роботи та справ по дому. У коханні краще не просто зупинитись, а повністю вийти з гри. Не варто фліртувати з незнайомцями чи незнайомками, ходити на перші побачення. Не варто вкладати свій час та сили у незнайомих людей. У сімейних Тельців на цьому тижні почнеться дуже теплий період.

Близнюки

Ніхто не зможе забрати у Близнюків те, що вони отримали раніше. Їм потрібно залишатися самими собою, щоб не викликати у людей почуття недовіри. Що стосується роботи, то тут знадобиться максимальна обачність і необхідність швидко приймати рішення. Для цього не варто підключати інтуїцію, тому що вона буде вкрай слабка через Меркурія, особливо 8 числа, коли планета опиниться в поєднанні з Нептуном.

Рак

Наслідки нескінченних роздумів і самокопання можуть бути негативними і навіть небезпечними для Раків, тому їм точно не варто заглиблюватися в пошуки причин. Бажано проводити якнайбільше часу з дітьми, другою половинкою, батьками. 8 березня буде найбільшою ймовірністю появи негараздів на шляху. Партнер у любовних стосунках буде дуже вимогливим. Він може спробувати виправити Раков.

Лев

Левам цього тижня значно частіше висунуть якісь вимоги, у тому числі близькі люди — не лише колеги чи незнайомці. Не варто виявляти агресію у відповідь на претензії та невдоволення, адже надто агресивним у своїх відповідях Левам загрожують нові негаразди. Дипломатичність може врятувати Левів від тотальної війни у стосунках, від негараздів на роботі та у бізнесі.

Діва

Дівам цей тиждень принесе труднощі та проблеми, особливо 8 березня. На вихідних енергетика планет піде нагору, особливо це стосується Меркурія. 9 і 10 березня – найкращі дні тижня. Загалом усе може залишатися дуже спокійним у цей час, якщо Діви не будуть робити необдуманих вчинків і намагатимуться думати про безпеку, а також без нервів розмірковувати над своїм майбутнім та минулим. Головне — не втрачати віри у себе.

Терези

Для Терезів, швидше за все, все буде послідовним зараз. Працювати доведеться більше, але й вихлоп буде помітнішим. Це буде непоганий час для планування справ у майбутнє. Початок самої відпустки цього тижня теж буде добрим рішенням. У коханні цей тиждень буде часом неоднозначним та досить незрозумілим. Потрібно просто вирішувати все мирно, якщо у коханні є якісь проблеми. Краще не покладатися на передчуття, дотримуючись логіки.

Скорпіон

Скорпіонам доведеться прийняти той факт, що цей тиждень буде дуже полярним. Початок тижня буде небезпечним та несприятливим. Якщо є можливість перенести роботу та складні справи на потім, то краще це зробити. Якщо немає розуміння того, як подолати проблеми зараз, краще залишити їх на потім. Якщо негаразди вимагатимуть термінового рішення, можна попросити допомоги в близьких людей. Нічого соромного в цьому немає.

Стрілець

Найпростіше буде справлятися з проблемами тим Стрільцям, які перебувають у шлюбі. Самотнім представникам Знаку можна звернутися з проханнями до друзів, рідних. Духовні та енергетичні проблеми цього тижня стануть досить частими. Чим Стрільці були успішнішими в недавньому минулому, тим більше проблем може виявитися у них на шляху. Важливо виявлятиме терпіння та спокій.

Козеріг

Можливо, люди потягнуться до Козерогів за допомогою, тому потрібно буде надати цю підтримку найбільшій кількості людей, не відповідаючи злістю та негативом. У коханні потрібно більше розуміння, доброти. Не завадить Козерога невелика зміна іміджу. Потрібно налаштуватися на весну, адже найголовніше це те, коли вона приходить у душі, а не в календарі. Цей тиждень – час помірного оновлення душі та тіла.

Водолій

Водоліям потрібно постаратися впоратися з тиском можливих проблем та негараздів, сфокусуватися на виконанні обов’язків. Найбільш обережними треба бути 8 березня. Це буде найнебезпечніший день тижня, коли слід відстоювати свою точку зору, але дуже обережно. Астрологи та експерти радять не боятися братися за найскладніші справи цього дня і наступного за ним.

Риби

У період із 4 по 10 березня у Риб можливі нервові перенапруги, депресивність. Весна почнеться з енергетичного струсу. У ці дні потрібно буде комбінувати відпочинок та роботу, кохання та самотність. Як тільки Риби відчують, що їм потрібно зупинитися і побути наодинці з собою, важливо тут же піти в підпілля. Внутрішній голос Риб перестане бути їхньою головною зброєю. Настав час довіритися логіці та досвіду.

You cannot copy content of this page