fbpx

Гороскоп на тиждень з 4 по 10 грудня 2023 року для кожного знака зодіаку

На тижні з 4 по 10 грудня астрологічна ситуація різко зміниться на гірший бік, але астрологи не радять впадати в паніку. Важливо просто уважніше ставитися до себе та своїх обов’язків, дотримуючись простих рекомендацій.

Венера 4 грудня увійде до Знаку Скорпіона, через що наша з вами енергетика різко піде на спад. Це, звичайно, дуже погано, але ймовірність того, що все залишиться на своїх місцях, буде на високому рівні у тих, хто вміє правильно розставляти пріоритети. Також важливо пам’ятати, що сили людей будуть далеко не нескінченними. Втікати крізь пальці вони можуть через негативні установки, так що настав час налаштовуватися на краще, незважаючи ні на що.

Овен

Овнам у жодному разі не можна ділитися своїми важливими думками та бажаннями з оточуючими. Розмірковуючи про плани, Овни можуть спровокувати шквал заздрощів у свій бік, а це, у свою чергу, породить багато проблем на роботі і в цілому по життю, адже людям при слабкій Венері потрібно чіплятися за будь-яку соломинку в пошуках мотивації. Помста і заздрість можуть стати цією соломинкою.

Телець

Планети зроблять життя Тельців менш приємним. Точніше, за це можна сказати «дякую» Венері — планеті кохання та життєвої енергії. Цього тижня точно не варто ходити до спортзалу чи сильно перевтомлюватися фізично. В амурних справах можуть початися проблеми, але переважно у Тельців, які перебувають у процесі пошуків другої половинки. В інших труднощів буде менше, оскільки вони зможуть попросити підтримки.

Близнюки

Близнюків з високою ймовірністю переможе деякий внутрішній занепокоєння, але їх головний покровитель в особі Меркурія поки сильний, тому ситуація з Венерою їх не торкнеться повною мірою. Астрологи повідомляють, що на тижні з 4 по 10 грудня все, що потрібно Близнюкам для щастя, – це просто рухатися второваною доріжкою і не винаходити заново колесо, не братися за якісь нові справи без особливої мети.

Рак

У Раків у період з 4 по 10 грудня може розвинутися так званий тунельний зір, коли нічого не видно навколо. Іншими словами, Раки можуть не помічати того, що відбувається навколо, хоча мають. Справа в тому, що якісь зовнішні події можуть розплющити очі Ракам, стати для них чимось важливим, а також породити в них нову мотивацію. Також астрологи радять людям даного Знака знаходити баланс між роботою та відпочинком. Перевтома буде вкрай небезпечною.

Лев

Більшість Левів чудово знає, що під лежачий камінь вода не тече, але цього тижня вони можуть почати сподіватися на диво надто часто. Робити це не варто. Чого точно варто почати робити, то це взаємодіяти з людьми. Самостійність – це добре, але не зараз, адже настають непрості часи, коли все може валитися з рук і просто не виходити. Не потрібно ставити собі нездійсненних завдань.

Діва

Дівам варто сфокусуватися на самому процесі досягнення цілей, а не на цілях. Вкрай важливо отримувати задоволення від життя і не перейматися тим, наскільки добре буде виконане те чи інше завдання. Звичайно, прагнути ідеалу треба, і з цим ніхто не сперечається, але вичавлювати з себе останні соки заради хвилини тріумфу — не найкраще рішення цього тижня.

Терези

Найголовніше для Терезів зараз — не піддаватися спокусам. Це буде дуже і дуже небезпечно, оскільки це може спровокувати повернення шкідливих звичок, яких успішно вдалося позбутися в минулому. Астрологи наполегливо радять відпочивати без шкоди здоров’ю і намагатися не забувати про свої найголовніші обов’язки. У коханні та в бізнесі минає час наполегливості та починається час обережності.

Скорпіон

Вміння забувати образи — найголовніша і найкорисніша навичка з усіх можливих. Для Скорпіонів зараз дуже важливо не мстити нікому і не думати про своїх ворогів, якісь проблеми. Ще поганою якість характеру стане впертість. Воно може зруйнувати дружбу і любов, ставши каменем спотикання для будь-яких стосунків — навіть найміцніших. Важливо навчитися йти назустріч близьким людям.

Стрілець

Стрільців можуть на тлі слабкої Венери частіше відвідувати сумніви з приводу якихось звичних справ. Їм може здатися, що наближаються труднощі та проблеми, причому на абсолютно порожньому місці. Так, зараз краще триматися знайомих берегів, але йти повністю на захист та оборону не варто. Потрібно продовжувати жити і насолоджуватися улюбленими справами.

Козеріг

Козероги можуть побачити картину цілком, лише відзначити собі якісь її частини. Дуже важливо не поспішати і навчитися дивитися на все з боку. Якщо поради оточуючих розходяться зі здоровим глуздом, їх теж краще не слухати. На початку грудня люди можуть бути менш надійними у всіх сенсах, тому настав час розкрити свій потенціал на максимум.

Водолій

Водоліям астрологи радять ретельніше продумувати плани. Особливо це стосується довготривалих планів. Як альтернативний вихід можна використовувати просту і перевірену часом тактику на складні періоди — вирішення проблем у міру їхнього надходження. Потрібно вибрати для себе найважливішу сферу життя, а потім просто слідувати за здоровим глуздом і не поспішати.

Риби

Рибам у конфліктах та якихось дуже складних життєвих ситуаціях краще побути спостерігачами. Вони зможуть набратись досвіду, розглянувши чужі помилки. У важкі хвилини Рибам допоможе їхнє життєлюбство, віра в себе та вміння бачити добре в людях. Одна з найкорисніших життєвих навичок у період з 4 по 10 грудня — ділитися своїм оптимізмом з іншими.

You cannot copy content of this page