fbpx

Гороскоп на тиждень з 4 по 10 вересня 2023 року для всіх знаків зодіаку

Осінь може бути не найприємнішою часом, але поради астрологів допоможуть вам почати вересень так, щоб не пошкодувати про свої вчинки і рішення. Намагайтеся дотримуватися простих рекомендацій з 4 по 10 число.

Цілком точно можна сказати, що велику шкоду нашому настрою завдаватиме зайва ностальгія і думки про минуле в цілому. Необхідно звернути погляд у майбутнє. Це найкращий спосіб зробити своє життя більш осмисленим, приємним і стабільним. Багато хто з нас буде вразливим ментально, тому краще не посилювати таке становище.

Овен

Для Овнів настав час з головою зануритися в роботи і справи, але при цьому астрологи наполегливо радять не забути про відпочинок і релаксацію, інакше можна серйозно зіпсувати собі настрій. Це чудовий період для здобуття нових знань, досвіду. Можна повністю віддати себе цьому напрямку, адже для інтелектуального розвитку ніколи не буває рано чи пізно.

Телець

Тельцям у жодному разі не можна ставити для себе обмеження в плані роботи, любові, відпочинку або захоплень. Якщо хочеться чимось займатись, потрібно це робити. В іншому випадку на них можуть чекати великі розчарування. Зараз точно не найкращий час для того, щоб просто взяти і скласти повноваження, відмовившись від мрії або мети. Потрібно продовжувати добиватися свого, адже до тріумфу залишилося недовго.

Близнюки

Близнюки можуть втратити контроль над ситуацією, зробивши своє життя більш хаотичним і непередбачуваним. Потрібно слідувати планам і не ризикувати. Цього тижня ні в якому разі не можна порушувати правила моралі, закону. За бажання можна спробувати змінити далекосяжні плани – перенести відпустку або поміняти роботу і так далі. Близнюки можуть думати про майбутнє, але точно не про минуле.

Рак

Очікується, що цей тиждень для Раків стане знаковим, дуже важливим. Спочатку це буде не зовсім помітно, але ближче до кінця тижня Раки зрозуміють, про що йдеться. В любовній сфері ризик зробити помилку дуже високий, але зате в робочій та фінансовій сферах ймовірність успіху помітно вища. Це не означає, що потрібно перестати шукати кохання або намагатися зміцнити вже існуючі відносини.

Лев

Левів цього тижня з високою ймовірністю очікує приємний візит, приємна зустріч, знайомство. Якщо на шляху зустрінеться цікава людина, важливо буде відкритися їй і в жодному разі не відштовхувати грубістю, закритістю. У вже існуючих відносинах, як і в робочій сфері, все може піти навперекій, але Леви з легкістю стабілізують ситуацію, якщо не вдаватимуться в паніку.

Діва

Дівам не можна обманювати, змінювати, маніпулювати людьми. Цього тижня подібні вчинки будуть вкрай руйнівними для карми. Вони завжди є такими, але з 4 по 10 вересня Всесвіт може обрушити на Дів весь свій гнів за неповагу до оточуючих. За добрі справи люди даного Знака, навпаки, отримають багато успіхів і нових можливостей.

Терези

Терезам, ймовірно, варто спробувати знайти для себе новий приклад для наслідування, особливо якщо такого зараз немає. Це може бути не тільки реальна людина, а персонаж книги, гри або фільму. Це може бути корисним для мотивації та ентузіазму. Також цим людям варто залишатися залученими до все, що має хоч якусь важливість — фінансову, емоційну.

Скорпіон

Скорпіонів можуть чекати любовні спокуси, але єдиний спосіб позбутися любовної спокуси – це піддатися йому. Зараз можна спробувати ризикнути в цій сфері, але ось у сфері фінансів ризики будуть точно зайвими. Вони можуть дуже сильно вдарити по гаманцю, змусивши Скорпіонів зробити відразу кілька кроків тому, що дуже болісно для тих, хто ставить роботу і бізнес у пріоритет.

Стрілець

Стрільцям варто перестати боятися показати і визнати свою слабкість. Ці люди досить рідко визнають неспроможність у діловій або любовній сфері, але іноді дуже корисно сказати собі самим слова про те, що потрібно щось змінювати. Також астрологи зазначають, що всесвіт внесе корективи в життя тих людей, причому в деяких сферах це відбудеться без їх відома.

Козеріг

Козерогам необхідно пам’ятати про те, що серйозність — останній притулок пересічності. Представники даного Знаку можуть ставати дуже суворими і зосередженими на справах. Цього тижня можна і потрібно працювати, працювати, але і відпочивати важливо також вчасно, інакше можна перегоріти. Це подарує їм свіжий погляд на те, що відбувається, і допоможе інакше поглянути на поточні події.

Водолій

Водоліям варто бути трохи поступливішими. Виявивши м’якість там, де необхідна рішучість, вони можуть привернути до себе інших людей. Сила, непохитність і твердість духу — це добре, але іноді потрібно бути простими людьми, а не роботами. Це не означає, що варто пасувати перед труднощами. Це лише говорить про те, що потрібно визнавати відсутність сил і можливостей, якщо такі мають місце.

Риби

Рибам варто пам’ятати одну просту річ — доля не справа випадку, а результат вибору. Якщо щось відбувається в житті, то ймовірно, що це не Всесвіт так вирішив, а ми самі це вибрали. Нині цим людям точно не можна спалювати мости. Якщо вони розлучаться з кимось, краще це зробити на максимально позитивній ноті. Також не завадить запастися терпінням, адже багато справ з 4 по 10 вересня буксуватимуть.

You cannot copy content of this page