fbpx

Гороскоп на тиждень з 4 по 10 жовтня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 4 по 10 жовтня 2021 року

Починається перший повноцінний тиждень жовтня, який, згідно з прогнозами, буде досить непростий. Астрологи розповіли, як Знаки Зодіаку зможуть обійти стороною перешкоди на шляху до успіху в кожній із сфер.

6 жовтня Плутон позбавляється від ретроградності, що добре позначиться на відносинах в сім’ї, на роботі. Потім очікується цілих три негативних дні поспіль.

Спочатку Венера перейде в Знак Стрільця, в якому їй не комфортно, а потім настануть два дні негативних аспектів Сонця з Меркурієм і Марсом – 8 і 9 числа. Найактуальнішим на цьому тижні стає закон бумеранга. Подібні події означають, що ми отримаємо те, чого заслужили.

Овен

Перша половина тижня буде спокійною, але починаючи з середи Овнам краще залишити сферу фінансів і піти з головою в любов. Дуже добре, якщо є друга половинка, з якою можна провести вільний час. Якщо її немає, можна відвідати батьків, призначити побачення або з кимось познайомитися, пам’ятаючи про перевірку любовної сумісності.

У другій половині тижня не варто витрачати багато грошей, брати і давати гроші в борг. У спілкуванні з оточуючими потрібно бути обережніше, тому що вони можуть проявляти фальшиві почуття, прикидатися друзями і товаришами.

Телець

Зірки і планети на цьому тижні підвищать чутливість Тельців, їх вміння відчувати інших людей. Раніше експерти вже розповідали про те, які плюси і мінуси високої чутливості. Потрібно користуватися цим даром і не занепадати духом зайвий раз.

Також астрологи відзначають, що на цьому тижні у Тельців можуть з’явитися нові вороги, але важливо пам’ятати, що ті, хто нас недолюблює, діляться на два типи: на тих, хто дурний, і тих, хто нам заздрить.

У випадку з Тельцями на цьому тижні це буде, скоріше, другий тип. Їх ніщо не виправить, так що краще від них триматися подалі.

Близнюки

Близнюкам зараз необхідно будувати якомога більше відносин з представниками щирих Знаків Зодіаку. Такі люди допоможуть їм бути на хвилі успіху. Також щирі люди можуть надати істотну підтримку в скрутну хвилину. Йдеться про психологічну підтримку.

Якщо діяти самостійно, можна стати стати аутсайдерами. Близнюкам потрібна робота в команді, особливо після 7 числа, тому що Венера позбавить їх сил і енергії. Астрологи радять прислухатися до думки близьких людей.

Рак

Ракам варто уникати надмірної активності з 7 числа, тому що їх покровитель Венера в цей день втратить частину сил. Перехід планети в новий Знак може негативно позначитися на сфері любові – з’являться проблеми, недомовленість, тяга до самоти.

Раки можуть подумати, що це якась порча на відносини, але це не так. Це просто складний період, в який краще сфокусуватися на домашніх справах, захоплення. Не потрібно провокувати близьких людей і викликати у них негативні емоції. Астрологи радять дати їм свободу.

Лев

Левам слід на цьому тижні активізувати свої зодіакальні джерела енергії. Справа в тому, що сил може катастрофічно не вистачати навіть на якісь приємні справи типу романтичних побачень або походів в цікаві місця з друзями. Проте у Левів буде багато нових можливостей в першій половині тижня і на вихідних, тому потрібно бути напоготові.

Якщо трапиться можливість, їй варто скористатися. Астрологи радять Левам внести трохи різноманітності в особисте життя, дозвілля і робочий процес. Так вони зможуть підняти собі настрій.

Діва

Незважаючи на проблеми, пов’язані з поведінкою планет, Дівам вдасться знайти любов або зміцнити відносини, досягти успіху у фінансовій сфері, а також просто насолодитися життям. У спілкуванні з колегами і незнайомими людьми краще виявляти тактовність.

По можливості потрібно пояснювати їм причини своїх вчинків. Зараз не варто наживати собі нових ворогів і недоброзичливців.

Терези

Енергетика Терезів трохи ослабне через перехід Венери в Знак Стрільця. Це означає, що з 7 числа Терезам стане складніше відновлювати енергію. Також в ці сім днів представників даного Знака можуть почати хвилювати питання, які давно втратили свою актуальність. Не потрібно повертатися до того, що вже пережито і не має ніякої влади над майбутнім і сьогоденням.

Скорпіон

Скорпіонам можна сміливо зосередити свою увагу на любовній сфері життя. Також люди цього Знака можуть сміливо спиратися на свою хвалену інтуїцію. Їх шосте відчуття навряд чи підведе їх зараз.

Тим, хто вже перебуває у відносинах, вдасться відкрити нові грані в любові. Три найнебезпечніших дня тижня з 7 по 9 число Скорпіонам варто присвятити сім’ї. Почати тиждень астрологи радять з прибирання будинку. Це поліпшить енергетику і приверне удачу.

Стрілець

Як відомо, наш будинок – це місце сили. Щоб під час перебування в рідних стінах енергетика Стрільців відновлювалася, а не продовжувала витікати геть, їм необхідно позбутися від речей, які її крадуть. Також на цьому тижні дуже корисно позбутися людей, які дратують своєю поведінкою і відкидають своєю аурою.

Потрібно перестати з ними спілкуватися, щоб більше не втрачати через них впевненість в собі і удачу. В цілому астрологи радять людям цього Знака діяти в звичному ритмі, не змінюючи кардинально плани.

Козоріг

Козорогам зірки і планети обіцяють швидке і стрімке духовне зростання. Це прекрасний час для практик, молитов і очищення карми добрими вчинками. Астрологи радять уникати пасток, що заважають духовному зростанню.

Потрібно бути обережніше і уважніше до другої половинки. Якщо образити кохану людину, це може спровокувати його на зраду. У п’ятницю та суботу, поки Сонце буде в негативних аспектах з Меркурієм і Марсом, можуть відкритися любовні трикутники, з’явитися негаразди в сім’ї.

Водолій

Це ідеальний час для магічних ритуалів, практики усвідомлених сновидінь, медитацій і молитов. Водоліям варто сфокусуватися на перетворенні свого внутрішнього світу, на нематеріальних благах. Це прекрасний час для побачень, знайомств.

Виконувати любовні і будь-які інші бажання Водоліям допоможе сила самонавіювання. Проблема лише в тому, що нічні світила зараз не в дусі. Вони будуть ставити палки в колеса і всіляко ускладнювати їм життя. Астрологи радять людям даного Знака вибирати не найкоротший, а найчесніший шлях до успіху.

Риби

Сприятливими днями для Риб стануть 4 і 5 жовтня. Далі, як і у більшості інших людей, почнеться важкий період через Венери, Сонця, Марса і Меркурія. Щоб подолати всі перешкоди на своєму шляху, Рибам варто очистити свою ауру від негативу.

Потрібно більше мріяти, менше згадувати про щось погане і неприємне. У спілкуванні навіть з самими неприємними людьми астрологи радять проявляти тактовність. В іншому випадку почнеться період сильних сварок і конфліктів.

You cannot copy content of this page