fbpx

Гороскоп на тиждень з 5 по 11 грудня 2022 року для кожного знака зодіаку

Грудень вступає у своє безроздільне правління. Це перший повноцінний тиждень зими, який за словами астрологів може стати вкрай контрастним. Експерти розповіли, як потрібно правильно приймати та подолати проблеми кожному зі знаків Зодіаку.

У період з 5 по 11 число багато з нас відчують приплив бажання проявити слабкість перед своїми темними бажаннями. Це буде дуже небезпечний час для тих людей, які довго стримували свої шкідливі звички. Постарайтеся не дати слабину, інакше цей тиждень і кінець року в цілому можуть для вас обернутися великими проблемами з настроєм і здоров’ям. Венера і Меркурій переходять у знак Козерога, тому важливо навчитися тримати себе в руках.

Овен

Астрологи радять тимчасово призупинити експансію в бізнесі та в роботі. Потрібно сфокусуватися на простих завданнях і не ставити перед собою недосяжних цілей. Овнам необхідно перестати перевіряти себе на міцність, особливо в кінці тижня, коли ослабне Венера. Цілий тиждень може для них бути спокійнішим, ніж для інших Знаків, але не набагато. Краще виявити обережність.

Телець

У Тельців вже у вівторок можуть почати закриватися і блокуватися чакри. Їхня неправильна робота призведе до зниження потенціалу, енергетики, фізичних та інтелектуальних сил. Не забувайте про те, що в цей період будуть і хороші, позитивні дні. Наприклад, до таких можна віднести понеділок і четвер. У ці дні планети відзначаться сприятливими і дуже потужними для Тельців аспектами.

Близнюки

З вівторка Меркурій почне негативно впливати на настрій та енергетику цих людей. Залишок місяця і цей тиждень в особливості будуть досить складними для Близнюків. З іншого боку, цей період їх багато чого навчить. Безтурботність у сім’ї та робочому колективі може бути порушена суперечками. Бажано оминати всіх токсичних людей.

Рак

Якщо на шляху Раків зустрінуться дилеми, доведеться відкласти їх рішення на наступний тиждень. Якщо ухвалення важливого рішення підтискає, можна спробувати прийняти його в одну з сили цього тижня в понеділок або в четвер. Ракам краще нічого не втрачати, адже втрачене може вже ніколи не повернутися. Мова не тільки про фізичні предмети, але і про кохання, дружбу.

Лев

Левам цього тижня доведеться більше працювати, менше відпочивати. Меркурій зробить тиждень нервозним, але Леви зможуть впоратися з усім, що їм належить пережити. Потрібно ефективно відпочивати по ночах і не втомлюватися зайвий раз домашніми справами. Астрологи рекомендують займатися лише тим, що дарує насолоду. Це допоможе Левам направити вектор думок у правильну сторону. Дуже важливо не втопати в самоаналізі і не думати про минуле. Зараз потрібно фокусуватися на теперішньому.

Діва

Перше, про що варто пам’ятати всім Дівам у період з 5 по 11 число—поспіх занадто небезпечний. Краще трохи відставати від конкурентів, але при цьому не мати жодних побічних проблем через недороблені завдання. Ще важливо якнайшвидше займатися врегулюванням розбіжностей.

Терези

Діяти по натію зараз заборонено, адже інтуїція буде ослаблена. Краще прислухатися до мудрих порад рідних і близьких, кращих друзів. Важливо прагнути до стабільності у всіх сферах, а також стримати свої апетити, переставши витрачати занадто багато грошей на дрібнички.

Скорпіон

Скорпіони в цьому плані в період з 5 по 11 число будуть дуже успішними, але застосувати ці здібності на практиці буде не так просто, як здається. Можливі сварки у сім’ї та жорстка конкурентна боротьба в роботі та бізнесі. Якщо розглядати кожну битву як складну шахову партію, то Скорпіонам потрібно грати білими. Тобто робити перший крок. Також варто приберегти для пізньої гри свої найсильніші постаті, пустивши в витрати пішки. Важливо економити час та сили.

Стрілець

Астрологи нагадують представникам даного Знака, що приємні життєві зміни завжди починаються з малого. Не потрібно поспішати і думати, що щастя нагряне, вибивши двері ногою. Так не буває, особливо зараз, коли Меркурій і Венера в жахливому становищі. Тим не менш, Нептун і Юпітер зараз, навпаки, сильні, що може трохи покращити ситуацію.

Козеріг

Це буде досить плідний період для домашніх справ і турбот, легких робочих проектів, але точно не для ризиків і підвищеної продуктивності. Залишатися на роботі надто довго Козерогам точно не варто. Разом з цим можна зайнятися самоаналізом і спробувати переосмислити все, що відбувається. Усі труднощі і проблеми цього тижня варто сприймати як можливість стати кращими.

Водолій

Водоліям варто спробувати позбутися негативних спогадів. Це буде сприятливий час для того, щоб спробувати очистити свою свідомість від усього зайвого. Звісно, не всі планети в цьому допомагатимуть, але ймовірність подолати невпевненість і страхи буде чималою. Всі жахливі думки досить швидко пройдуть і не залишать сліду в душі Водоліїв. Те саме стосується і поганих подій. Вони виявляться швидкоплинними і ефемерними, тому гнівити долю зараз точно не варто. Натомість краще спробувати сфокусуватися на чомусь хорошому.

Риби

З 5 по 11 грудня Рибам необхідно братися за ті справи, які вже немає можливості відкладати в далеку скриньку. Найсприятливіший день тижня – 5 грудня. Люди зазвичай діляться на дві групи — на миротворців і на призвідників безладу. Представникам даного Знака варто залишитися просто спостерігачами і не примикати ні до тих, ні до інших. Це збереже їм нерви і гарний настрій, який вже у вівторок намагатиметься зіпсувати Меркурій.

You cannot copy content of this page