fbpx

Гороскоп на тиждень з 6 по 12 березня 2023 року для кожного знака зодіаку

Розпочинається перший повноцінний тиждень березня. Він буде не найсприятливішим, але натомість стабільним та передбачуваним. Астрологи дали найважливіші поради всім Знакам Зодіаку на цей період, який може стати дуже важливим у житті кожного з нас.

Так, Венера і Меркурій поки що все ще слабкі, але цього тижня трохи пожвавиться Сатурн, що благотворно позначиться на нашому настрої, зміцненні позицій і досягненнях.

Овен

Цього тижня їм не варто показувати свій характер. Так, тримати себе в руках часом дуже важко або зовсім неможливо, але астрологи наполегливо радять взяти себе в руки. Це буде правильний хід, який допоможе не розгубити повагу і не втратити любов, дружбу і роботу. Велику увагу потрібно приділяти перевірці вхідної інформації, оскільки серед оточуючих людей може виявитися дуже багато брехунів, негідників та шахраїв.

Телець

Тельцям варто трохи частіше в цей складний час покладатися на самих себе, а не на навколишніх. Також важливо пам’ятати про те, що мовчання — золото. Астрологи рекомендують Тельцям навчитися зберігати власні секрети. Це допоможе зберегти і примножити успіх у майбутньому. Зараз розклад такий, що людям довіряти просто не можна, але навіть не стільки через їхню токсичність, викликану Меркурієм, скільки через непорозуміння. Навколишні просто не зможуть зрозуміти Тельців.

Близнюки

У Близнюків є багато вроджених вад. Багато з них «сплять», а деякі людям даного Знаку зодіаку вдається успішно приховувати від сторонніх людей. Цього тижня боротися зі своїми недоліками буде набагато складніше. Близнюки ризикують стати лідерами за вмінням наживати собі ворогів, причому для цього зовсім не потрібно буде розмовляти з агресивно-налаштованими людьми, адже поголос розлітається дуже швидко. Астрологи радять надходити за сумлінням і не проявляти занадто багато егоїзму. Також не варто пускати нікому пил в очі.

Рак

Ракам варто берегти свої нерви. По-перше, варто поменше спілкуватися з тими, хто їх дратує. По-друге, необхідно займатися частіше приємними справами. Позитивні зміни за наявності жалю і негативу неможливі. Так, від неправильного кроку не застрахований ніхто, але зараз такий непростий час, в який можна зіпсувати все буквально одним невірним рухом, словом, а, можливо, навіть думкою. Потрібно бути уважнішими до всього.

Лев

Левам буде вкрай складно цього тижня влитися в робочий ритм, а також позбутися ліні та прокрастинації. Не виключено, що в амурній чи діловій сфері морок почне розсіюватися до початку вихідних, за що варто подякувати Сатурну, який входить у нову епоху. Ця планета слабко впливає на Львів, але його допомога буде вкрай важлива, адже він допомагає долати перешкоди і запобігає різноманітним катастрофам.

Діва

В цілому цей тиждень дуже несприятливий для інтелектуальної та креативної роботи, але Всесвіт і планети допоможуть Дівам зрозуміти, в якому напрямку їм потрібно рухатися далі. Цей тиждень варто сприймати як деякий перепочинок і момент переосмислення всього сущого. У людей даного Земного Знака буде можливість розставити правильно пріоритети у своєму житті і зрозуміти, на що варто зробити основний наголос у найближчі тижні та місяці.

Терези

Терезам у жодному разі не можна допускати появи втоми. Якщо вони багато працюватимуть і не стануть тимчасово йти від справ, які не виходять, то цей стан наздожене їх дуже швидко. Також важливо якнайретельніше вибирати своє оточення. Ділові зустрічі цього тижня не принесуть належного результату. Є ймовірність того, що люди з якоїсь незрозумілої причини почнуть менше довіряти Терезам. Їхньої провини в цьому немає, так що шукати в собі якісь вади точно не варто. Нині краще сфокусуватися на сім’ї.

Скорпіон

Скорпіонам важливо пам’ятати про те, що зараз величезну силу набувають наші слова та думки. У бізнесі і в любові варто пам’ятати про те, що дорога стелиться під ногами того, хто йде. Тільки в тому випадку, якщо Скорпіони рухатимуться вперед і робити щось для свого щастя, воно з’явиться на горизонті. Щоб покращити своє життя, потрібно терміново навчитися цінувати свій час, адже багато хто захоче його забрати у Скорпіонів.

Стрілець

Стрільцям часто по життя посміхається удача через закон тяжіння. Ці люди вміють залишатися впевненими в собі і люблять мріяти, але цього тижня це не принесе особливої користі. Тим не менш, це не означає, що потрібно налаштовуватися на найгірше. Навпаки, потрібно продовжувати тиснути на газ до упору, займаючись будь-якими справами. Просто треба пам’ятати, що в такий час, як зараз, вдалий збіг обставин перестане бути нормою. Стрільцям варто постаратися зберегти взаєморозуміння в сім’ї та гармонію у відносинах з колегами.

Козеріг

Козерогам потрібно постаратися якнайшвидше закрити всі свої енергетичні дірки, тому що цього тижня їм знадобиться багато сил для того, щоб залишитися на плаву, відбивши нападки ворогів і проблем, посланих Венерою і Меркурієм. Астрологи рекомендують не розкривати свої карти оточуючим. Не варто розповідати нікому про свої плани на майбутнє і про наміри. Це може бути використане проти них. Якщо хочеться, щоб змінилася реальність навколо, доведеться змінити для початку щось у собі.

Водолій

Зараз настає найкращий час для того, щоб скористатися своїм вродженим даром передбачати зради і неправду. Також Водоліям необхідно зберігати у всім спокій та розміреність. Ковтком свіжого повітря для них стане час, присвячений улюбленим захопленням. Потрібно відводити більше часу заняттям, які приносять позитив.

Риби

Рибам треба побоюватися злих людей, що випромінюють негатив. Швидше за все, серед них будуть ті, хто має погане око. По можливості астрологи рекомендують Рибам залишатися в самоті і насолоджуватися самостійністю. Чекати дива і приходу успіху не варто треба діяти самим і сподіватися тільки на свої навички. Багатьом людям цього Знака вдасться нейтралізувати в собі зачатки невпевненості, але для цього буде потрібна сила волі.

You cannot copy content of this page