fbpx

Гороскоп на тиждень з 6 по 12 грудня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 6 по 12 грудня 2021 року

Починається новий тиждень, разом з яким у наше життя можуть прийти як нові проблеми, так і хороше. Астрологи розповіли, з чим доведеться зіткнутися кожному із Знаків Зодіаку у ці сім днів.

У цей період насамперед варто хвилюватися про можливий відтік енергії наприкінці тижня через несприятливий аспект між Венерою та Плутоном. Скористайтеся порадами експертів про те, як запобігти вигорянню та хронічній втомі. Це особливо актуально для тих, хто точно впевнений у тому, що в суботу на них чекатимуть справи.

Овен

У період з 6 по 12 число цим людям потрібно буде багато сил, які вони можуть пустити в роботу чи любов. Якщо в роботі та фінансовій сфері варто бути обережнішими, то в коханні зараз усі засоби хороші.

Зірки допоможуть Овнам справити враження на будь-яку людину, але важливо ще й утримати на собі цю увагу. Тут вже знадобиться щось більше, ніж гумор, харизма та чарівність.

Телець

Тельцям доведеться активізуватися в тій сфері, яка є найбільш проблемною і потребує найбільших зусиль. Наприклад, якщо на роботі багато боргів у проектах, варто відкласти на потім усі розваги.

Отримати все бажане Тельці зможуть за допомогою самонавіювання. Закон тяжіння працюватиме для Тельців, оскільки їхні зіркові покровителі перебувають у ідеальному становищі. Винятком є ​​субота. Цього дня краще якнайменше працювати і більше відпочивати, розважатися, займатися чимось спокійним та творчим.

Близнюки

Близнюки в період з 6 по 12 грудня зможуть стати успішнішими, багатшими, кращими у всіх сенсах. Для початку їм необхідно позбавитися обмежуючих переконань. Якщо люди цього Знака будуть говорити собі «у мене не вийде» або «я цього не гідний», то успіх обійде їх стороною.

Настав час включатися в роботу і думати про майбутнє і сьогодення. Якщо не озиратися назад, всі поточні негаразди досить швидко себе вичерпають. Це буде дуже продуктивний та насичений тиждень. Для підняття настрою можна вбрати ялинку, адже свята не за горами.

Рак

Цього тижня Ракам доведеться боротися зі страхами. У цьому їм допоможуть молитви та змови, а також підтримка близьких людей. На горизонті можуть виникнути нові проблеми, причому одразу у всіх сферах життя.

Щоб цього не сталося, доведеться діяти обережніше. Десь треба буде покладатися не на інтуїцію, а не на логіку та здоровий глузд. Доля благоволить з 6 по 12 число Ракам-одинакам. Усім тим, хто хоче колективно вирішувати свої проблеми, доведеться зустріти на своєму шляху багато неприємностей. Що стосується грошової сфери, то покупки краще поки що призупинити.

Лев

Левам треба розпочати цей тиждень із енергетичних чисток. Вони допоможуть налаштуватися на потрібну хвилю та перемогти нудьгу, яка стане платою за минулі помилки. Зірки та планети можуть надіслати Левам випробування у вигляді смутку та болючої ностальгії, але представники цього Знаку зможуть з ними впоратися.

У такому настрої буде важче працювати, але зрештою Леви зможуть винести потрібні уроки з усього, що відбувається. До кінця тижня внутрішні суперечності стихнуть, почнеться період стабільності та спокою.

Діва

Для Дів найважливішою стане сфера грошей та роботи. Відкрити грошовий канал для підвищення заробітку їм допоможуть відповідні змови та обряди. У любовній сфері зірки залишаться без роботи, тому Дівам доведеться покладатися тільки на самих себе.

Незважаючи на вроджену скромність, багатьом представникам цього Знака захочеться показати всьому світу свої досягнення, похвалитися та вимагати визнання. Не треба йти на поводу цього бажання. Скромність допоможе зберегти нормальні та продуктивні відносини з усіма навколо.

Терези

Терезам у період з 6 по 12 грудня доведеться зустрітися з непоступливістю з боку оточуючих. Це може породити у них безліч негативних емоцій.

Самостійність дарує їм спокій та стабільність. Також зараз суворо протипоказано змінювати плани в останній момент. Це може спровокувати великі негаразди.

Скорпіон

Скорпіонам у ці сім днів вдасться реалізувати задумане та досягти виконання своїх бажань. Дуже корисним стане використання практичних порад, які їм давали раніше мудрі люди.

Проекти, на які Скорпіони покладають великі надії, мають бути здійснені повною мірою. Головне – не відхилятися від заданого курсу. Сумніви краще відкинути та не повертатися до них. На вихідних можна зайнятися особистими справами і як слід розважитися.

Стрілець

Цього тижня нічні світила допоможуть Стрільцям позбавитися негативних прив’язок. Це означає, що настав час готуватися до сприятливих ментальних змін у житті. Стрільці зможуть подолати страхи, невпевненість, знайти нові цілі.

Зірки і планети запускають для них програму нового життя, тому немає необхідності чекати гіршого. Життя цих людей кардинально зміниться. Це допоможе налаштуватися на позитивну хвилю, синхронізуватися із силами Всесвіту. Стрільці стануть найпродуктивнішими та удачливішими людьми у цей період.

Козоріг

Козорог  цього тижня можуть мати проблеми на роботі та в бізнесі. Проекти, на які Козерог покладає великі надії, можуть зірватися. У деяких випадках винуватцями ситуації будуть Козероги.

Щоб цього не відбувалося, їм варто стати трохи чуйнішими. Всесвіт обов’язково помітить бажання цих людей бути корисними та добрими. Це чудова можливість очистити карму та залучити у своє життя більше добра, удачі, позитиву та успіху.

Водолій

Водоліям варто побоюватися токсичних людей, енергетичних вампірів. Найефективніші обереги допоможуть їм впоратися з їхнім тиском. По можливості краще виявляти самостійність. Також варто частіше відповідати взаємністю на добрі відносини.

Якщо хтось захоче протягти Водоліям руку допомоги, це не можна сприймати як належне. Слова подяки – це менше, що варто подарувати своєму рятівнику чи рятівниці. Якщо є зайві гроші та час, краще також протягнути комусь руку допомоги. Це підвищить авторитет Водоліїв та відкриє перед ними нові двері.

Риби

Фінансова сфера життя для Риб вийде першому плані. Якщо на період з 6 по 12 число заплановано якісь важливі зустрічі, то краще призначити їх на першу половину тижня.

Якщо доведеться купувати дорогі речі, краще віддавати перевагу утилітарності та практичності. У любовній сфері привернути увагу протилежної статі допоможуть вишукані вбрання та незвичайний зовнішній вигляд. Риби можуть досягти успіху скрізь і відразу. Потрібне лише бажання.

You cannot copy content of this page