fbpx

Гороскоп на тиждень з 6 по 12 листопада 2023 року для кожного знаку зодіаку

Гороскоп на тиждень з 6 по 12 листопада 2023 року. Попереду ще сім днів осені. Настав час дізнатися, що потрібно зробити, щоб досягти поставлених завдань і обійти стороною перешкоди. Експерти в галузі астрології розповіли, що для цього необхідно зробити.

Тиждень обіцяє бути сприятливим, але розвиватися все буде поступово. Спочатку більшість Знаків Зодіаку чекатимуть труднощі, але з середи ситуація стрімко почне змінюватися на краще завдяки Венері, яка перейде 8 листопада на Знак Терезів. Далі 10 листопада до неї приєднається Меркурій. Астрологи відзначають, що у зв’язку з цим творчі здібності багатьох людей зростуть. Багато хто зможе придумати щось унікальне. А хтось набуде своїх талантів і зрозуміє, в чому він майстер на всі руки.

Овен

Чого на цьому тижні Овнам варто точно уникати ледарства. Без перемог та суттєвих проривів у роботі та коханні краще не радіти раніше часу. Оскільки ситуація буде дуже динамічною. Все буде змінюватися дуже швидко і часом непомітно, тому потрібно дивитися в обидва і бути готовими до всього. Не завадить крапелька самокритики – доречною та не надмірною.

Телець

Тельці будуть всі шанси стати дуже успішними і створити справжнє диво в роботі або бізнесі. Через це можуть з’явитися багато ворогів. Як казали в одному фільмі: «Ті, хто нас не любить, діляться на два типи: на тих, хто дурний і тих, хто нам заздрить». У випадку з Тельцями, на жаль, в оточенні буде більше людей другого типу, що є вкрай небезпечним і дуже неприємним. Не треба намагатися їх переробити чи у чомусь переконати.

Близнюки

Перше, що астрологи відзначають для Близнюків, не треба смітити грошима. Так, Меркурій буде в дуже хорошій позиції з 10 числа, але це не означає, що у вихідні можна пуститися у всі тяжкі та витрачати гроші на все поспіль. Бажано вкладатись у щось необхідне, важливе. Можна витратити трохи грошей для підвищення настрою своїх близьких, другої половинки, зводити кудись дітей.

Рак

Ракам потрібно трохи розкріпачитися, розслабитись. Настає сприятливий час, але понеділок та вівторок будуть все ще небезпечними та непередбачуваними днями. Замість того, щоб переживати марно, краще навчитися бути спокійними і думати про хороше. Максимально на цьому тижні розкриється для багатьох Раків тема партнерства — на роботі та вдома. Не треба бути довго на самоті і намагатися все робити самостійно.

Лев

Левам у період з 6 по 12 листопада ні в якому разі не варто не упускати важливих деталей та дрібниць. Астрологи нагадують Левам, що у будь-якій бочці з дьогтем завжди є крапля меду, тому проблеми не варто розцінювати як щось виключно погане. Можливо, таким чином Всесвіт і зірки намагаються направити нас вірним шляхом. Цього тижня такий розклад дуже можливий.

Діва

Дівам не варто звалювати на себе всі тягарі світу. Настав час зайнятися тим, до чого лежить душа найбільше. Цілком ймовірно, що багато представників цього Земного Знаку захочуть змінити обстановку. Так ось, для цього настає ідеальний час. Можна і навіть потрібно вирушати в подорожі, відрядження і просто займатися чимось, на що не вистачало часу останні тижні чи місяці.

Терези

Терезам варто відмовитися від стратегії «агресивного захоплення». Так, у багатьох людей цього Знаку з середовища або навіть раніше можуть прокинутися інстинкти хижака, які змушують їх робити все заради успіху у коханні чи фінансовій сфері. Найбільший дохід доставлятимуть приємні та розмірені справи. Найбільше задоволення при спілкуванні з людьми буде приносити спокій, довіру та неспішний розвиток відносин.

Скорпіон

Скорпіони мали непростий час, але рятувальним колом для них стане Венера. Саме вона вдихне у цих людей життя в середу чи навіть трохи раніше. Цілком ймовірно, що знайдуться ті, хто все ще захоче обвести Скорпіонів навколо пальця, обдурити і скористатися їхньою добротою, але представники цього Знаку зможуть заздалегідь визначити таких людей за рахунок загостреної інтуїції.

Стрілець

Стрільців трохи спантеличить символізм того, що відбувається цього тижня. Шукати таємний зміст у випадкових перемогах не варто, як шукати його в програші та невдачах. Все, що відбуватиметься в період з 6 по 12 листопада, швидше за все, стане прямим наслідком ухвалених раніше рішень. Показати себе з кращого боку в коханні та діловому спілкуванні Стрільцям допоможе працьовитість, сміливість, оптимізм та дещиця гумору.

Козеріг

Є ймовірність того, що до Козерогів на початку тижня повернуться старі проблеми, але не варто лякатися, оскільки вже серед вони почнуть відступати. Яскраві та позитивні емоції періоду з 8 по 12 листопада залишаться в пам’яті на дуже довгий термін, а ось ті труднощі та проблеми, які зустрінуть на шляху Козерогів 6 та 7 листопада, стануть лише дрібницею. Про ці проблеми вони в найближчому майбутньому навіть не згадають.

Водолій

Життя Водоліїв може наповнитись протиріччями, але нічого страшного в цьому немає. Боятися цього абсолютно точно немає жодного сенсу. Астрологи відзначають, що відкрите протистояння змін може зашкодити справам, кохання, захопленням. Водоліям не потрібно боятися змін. Їх треба приймати та аналізувати. Представників цього Знаку часто відносять до зарозумілих людей, але цього тижня потрібно робити все заради того, щоб цього не відбувалося.

Риби

Здорові амбіції та розважливість — ось те, чого Рибам з 6 по 12 листопада потрібно прагнути найбільше. Це буде найважливішою та першорядною умовою щастя у коханні та успіхів у роботі. Астрологи рекомендують представникам цього Знаку грати виключно за команду добра. Не варто нікого зраджувати і обманювати, інакше можна сильно зіпсувати собі карму.

You cannot copy content of this page