fbpx

Гороскоп на тиждень з 6 по 12 лютого 2023 року для кожного знака зодіаку

Планети та зірки роблять нас щасливими, або, навпаки, можуть ставити палиці нам у колеса. Астрологи розповіли про те, яким буде настрій нічних світил у цей період часу, а також дали поради кожному Знаку Зодіаку.

Гороскоп на тиждень з 6 по 12 число покликаний поділитися з вами важливою інформацією, яка допоможе подолати перешкоди або зовсім не допустити їх появи.

Овен – У Овнів починається період тотальної зміни енергетичних потоків. Зв’язок із центром достатку Всесвіту повинен буде посилитися, а це означає лише одне — сприятливі життєві події відбуватимуться значно частіше. Якщо все же нічого не виходитиме і будуть відбуватися якісь проблеми, це означає лише одне — потрібно змінити тактику.

Телець – В амурній сфері можна спробувати відключити свій раціоналізм. Іноді навіть у роботі та бізнесі потрібно почати слідувати за почуттями та емоціями, не говорячи вже про амурну сферу. Цього тижня можна і потрібно вчасно відпочивати, щоб не допускати перевтоми. Тільцям вдасться згенерувати багато корисних ідей.

Близнюки – Нічні світила будуть волати до сміливості, активності, а також запустять важливі життєві механізми, які допоможуть Близнюкам усвідомити своє місце в цьому світі. Життя цих людей зміниться. Тільки їм вирішувати, в який бік і як сильно вона зміниться.

Рак – Астрологи вважають, що поточне становище планет запустить механізми зміни життя цих людей, але Всесвіт дивитиметься на готовність Раків до глобальних змін. Потрібно позбавлятися всього зайвого, щоб звільняти місце під щось нове. Представникам даного Знака Зодіаку варто навчитися дивитися на життя не через лаштунку, а зі сцени, адже саме вони самі будуть керувати нею, хоч це і не особливо очевидно.

Лев – Левам потрібно спробувати запрограмувати свою енергетику на успіх, адже становище планет для цього максимально хороше, особливо на вихідних. Як і для інших людей, 10 лютого буде небезпечним днем через негативний аспект Меркурія і Плутона. Це єдиний день, який точно не можна ризикувати і намагатися змінювати своє життя. В інші дні потрібно діяти, причому швидко, сміливо і впевнено. З високою ймовірністю Леви зможуть генерувати корисні нові ідеї, а також ефективно справлятися з будь-якими життєвими труднощами.

Діва – Діви люблять, коли поради астрологів наповнені конкретикою, але цього тижня конкретики буде досить мало. Наприклад, Дівам може здатися, що все, що відбувається, вже було раніше. Це дивне почуття дежа-вю буде переслідувати їх аж до п’ятниці, поки Меркурій не увійде до Водолея 11 лютого. Якщо раптом Дівам здасться, що щастя від них вислизає, ці правила допоможуть їм повернути його і зміцнити свою віру в себе і в світле майбутнє.

Терези – Терезам цього тижня, можливо, доведеться більше працювати і частіше займатися насущними домашніми справами. Друга порада — треба бути послідовними. Це означає, що необхідно братися лише за одну справу за раз і не«стрибати» між завданнями, щоб не втратити концентрацію. Ключем, що відчиняє двері до успіху, стане спокій, оптимізм і бажання залишатися самими собою.

Скорпіон – Цей тиждень буде для Скорпіонів дуже важливим і насиченим. Це означає, що їм необхідно зберігати здоров’я та енергію. Також корисно з 6 по 12 лютого спілкуватиметься з приємними людьми, які вміють підбадьорити в потрібний момент. Нехай і не без зусиль, але Скорпіони зможуть домогтися якнайшвидшого вирішення поставлених ними завдань. Цим людям посміхатиметься успіх у всіх сферах життя, хоча часом це виявиться не таким вже й помітним явищем.

Стрілець – Стрільцям буде значно легше приймати важливі рішення, особливо якщо ніхто не даватиме непроханих порад. Астрологи наполегливо радять не прислухатися до рекомендацій оточуючих, особливо якщо їх ніхто не буде про це просити. Нові знайомства стануть ознакою появи чогось важливого. Нові люди в оточенні Стрільців зможуть змінити їх життя назавжди.

Козеріг – Козерогам найбільше везтиме в рішенні інтелектуальних завдань. Саме тому їм потрібно трохи більше уважності, обережності і гостра пам’ять. Цього тижня важливо стежити за своїм здоров’ям і боротися зі звичками, які ставлять його під удар. Козерогам властива якась норовливість, але в період з 6 по 12 лютого потрібно бути трішки простіше, особливо якщо хтось з близьких людей намагається допомогти. Важливо бути добрішими, чуйними і уважнішими до тих, кого Козероги люблять і поважають.

Водолій – Шосте почуття в цей період буде дуже корисним. Це не означає, що здоровий глузд потрібно ставити десь на задвірках. Навпаки, у поєднанні з передчуттям гострий розум Водолеєв дасть їм ще більше шансів на успіх в будь-якій справі. Якщо на даний момент у житті представників даного Знака є якісь війни на роботі і в цілому в житті, то настав час викинути білий прапор, піти на примирення з ворогами.

Риби – Рибам нічні світила відкриють таємниці про майбутнє. Цей тиждень — той час, коли цей вислів найактуальніший. Всі поточні негаразди досить швидко себе вичерпають, тому що Риби стануть сильнішими фізично. Більш кмітливими і стануть вирішувати проблеми в рази швидше звичайного. Це чудовий час для подорожей, зміни обстановки. Також можна займатися покупками та витрачати кошти на зміцнення здоров’я.

You cannot copy content of this page