fbpx

Гороскоп на тиждень з 7 по 13 листопада 2022 року для кожного знака зодіаку

Здебільшого люди планують справи на тиждень вперед. Астрологічний прогноз на період з 7 по 13 листопада допоможе вам правильно спланувати всі справи і досягти своїх цілей в будь-якій зі сфер життя.

В цілому наступний тиждень можна назвати сприятливим, але за винятком одного дня – вівторка. У цей день відбудеться повне затемнення Місяця, яке буде закінченням коридору затемнень, але вже наступного дня відбудеться подвійний сприятливий аспект між Меркурієм і Сонцем до Урану, який наче змиє всі негаразди і звільнить шлях до

Овен

Цілий тиждень буде наповнений не найприємнішими особистостями, але Овнам нескладно буде викрити їх плани і налаштуватися на позитивну хвилю. Головне зараз — не шукати пригод і не привертати увагу ворогів. Нехай вони варяться у своїй ненависті. Не потрібно витрачати час даремно. Важливо зосередитися на тому, що приносить найбільше позитиву і задоволення від життя.

Телець

Тельцям після кожного трудового дня варто якнайкраще відпочивати. Особливо це стосується перших двох днів тижня. Смачна їжа, прогулянки, спілкування з цікавими людьми. Флірт і побачення — все це допоможе змістити фокус думок із робочих негараздів на щось приємніше. Традиціоналізм – кращий вибір Тельців на даний момент. Експерименти зараз точно не принесуть жодних дивідендів. Будь-які авантюри подарують Тельцям лише зайві проблеми та переживання, а цього краще уникати.

Близнюки

Абсолютно в будь-яких справах важливий максимально претензійний підхід. Не можна упускати деталі, адже в такому разі є ризик упустити щось важливе. Ці сім днів добре пройдуть для тих, хто намагається зміцнити своє здоров’я як фізичне, так і емоційне. Близнюкам варто бути трохи обережнішими, оскільки люди, яких вони приймають за друзів, можуть показати себе з дуже неприємного боку. Можливо, так на них діятиме ретроградний Марс, але продовжувати з ними спілкування точно не варто.

Рак

Це буде той час, коли люди даного Знака Зодіаку зможуть отримати те, про що мріють. Не варто тягнути різний мотлох у свою душу — такий як образи, негатив. Не потрібно також нікому мстити і нагадувати про старі образи. Все це нехай залишається у минулому. Можливо, настав той час, коли варто подбати про свою карму і змінити гнів на милість. Так буде краще для всіх, а особливо для самих Раків.

Лев

Краще зробити це так, ніж пережити проблеми і закріпити результат на практиці. Вміння вчитися на чужих помилках — це найвищий дар, який можна в собі розвинути. Думки типу «такого зі мною точно не станеться» — це лише другосортний і ненадійний спосіб самопереконання в тому, що погані речі трапляються тільки з оточуючими. Всі ми рівні перед долею, і це потрібно усвідомити Левам якнайшвидше.

Діва

Прихованість — це вже щось із розряду пороків, оскільки важливо вміти приховувати певні речі від оточуючих, але не можна будувати навколо себе непереборні стіни. Дівам потрібно впустити в своє життя когось нового або дати можливість близькому другу чи подрузі зрозуміти свої емоції та почуття. Потрібно навчитися говорити про проблеми, а не замовчувати їх. У цьому полягає основне завдання Дів на період з 7 по 13 листопада.

Терези

Терези в понеділок і вівторок можуть пережити масу неприємностей, однак, починаючи з середовища в їх житті почнуть відбуватися позитивні зміни. Якщо не зробити цього, то з часом вони проб’ють величезний пролом у біополі. Цей тиждень підходить для подорожей, зміни обстановки. Можна також змінити трохи свій зовнішній вигляд. Головне — робити те, що подобається. Ненависні справи і завдання можуть вибити Терезів з колії.

Скорпіон

Скорпіони відносяться до найчарівніших і харизматичних Знаків Зодіаку, але цього тижня люди не тягнуться до них без причини. Це відбуватиметься лише в тому випадку, якщо представники даного Знаку стануть оптимістичнішими і добродушнішими. Негатив відштовхуватиме оточуючих. Ще негативні емоції почнуть забирати у Скорпіонів дуже багато енергії. Ревнощі чи заздрість будуть вкрай небезпечними, особливо на початку тижня. Дані почуття та деструктивні емоції завадять цим людям знайти застосування своїм здібностям та талантам.

Стрілець

Стрільці – люди з сильною енергетикою, але зараз їх сила може бути під загрозою. Необхідно витрачати час і сили тільки на найважливіші справи. Навіть незначні на перший погляд дрібниці притягнуті за лавину змін, тому важливо не гнівити долю раніше часу, а просто дочекатися змін. Терпіння і витримка найголовніші якості успішних Стрільців. Особливу обережність варто виявити в спілкуванні з людьми. Від любові до ненависті в період з 7 по 13 листопада всього лише один крок. Зараз не можна бути грубими і зарозумілими.

Козоріг

Козероги всупереч своїй відповідальній і працелюбній сутності можуть повністю втратити бажання працювати, розвиватися. Зараз абсолютно точно не можна перебувати у ворожому середовищі — в оточенні неприємних і токсичних людей. Самота буде відмінним способом відпочинку для тих, хто працює у великому колективі. Це час великих, але не завжди помітних з першого погляду життєвих змін.

Водолій

Водоліям, швидше за все, доведеться більше працювати і в цілому присвячувати більше часу справам. Як наслідок – вони стануть більше втомлюватися, тому доведеться переглянути свої звички в плані відпочинку. Також важливо вчасно змінювати обстановку. Наприклад, якщо багато часу доводиться проводити за кермом. Краще відпочити вдома на дивані з книжкою в руці. Важливо пам’ятати, що це не чітке керівництво до дії, а лише одна з безлічі опцій. У цьому плані можна експериментувати.

Риби

Головний лейтмотив тижня – сфера спілкування. Рибам не можна дозволяти іншим людям керувати собою. Також астрологи радять Рибам адекватно сприймати критику близьких у свій бік. Родичі і друга половинка постараються допомогти, тому не варто лаятися і передчасно виявляти агресію.

You cannot copy content of this page