fbpx

Гороскоп на тиждень з 7 по 13 серпня 2023 року для кожного знаку зодіаку

Овен

У першій половині тижня події протікатимуть плавно та спокійно, як на роботі, так і вдома. Якщо й трапиться невеликий конфлікт, він обов’язково вщухне сам. Друга половина може здатися вам важкою та метушні. Не варто йти на ризик, можна багато втратити. Намагайтеся уникати негативу, небажано псувати стосунки навіть з тими, хто ніяк не може вплинути на вашу кар’єру та життя.

Телець

Цього тижня особливо важливим буде вміння вчасно промовчати. Не говоріть про свої плани, не обговорюйте начальство та колег. Взагалі менше кажіть, більше робіть. У четвер не варто зациклюватися на одному питанні, якщо ситуація не піддається вирішенню, залиште проблему до найкращих часів. У п’ятницю велика кількість дрібних непорозумінь вимагатиме негайного реагування, але діяти необхідно акуратно. У вихідні дні поступки у дрібницях дозволять зберегти мир та благополуччя у вашій родині.

Близнюки

На цьому тижні ймовірний професійний зліт та успіх. Багато проблем на роботі вирішаться на вашу користь навіть з якоюсь легкістю. В особистому житті все теж складається набагато краще, ніж ви навіть могли собі уявити. Не дивуйтеся, якщо вам освідчуються в коханні та надінуть на палець обручку. У вихідні дні більше гуляйте та відпочивайте, уникайте стресових ситуацій.

Рак

Цей тиждень буде сповнений подіями, зустрічами, розмовами. Розраховуйте тільки на свої сили, тому що допомога інших може надати вам “ведмежу послугу”, яку важко буде потім виправити. Втім, ваш власний енергетичний потенціал буде на найвищому рівні. У четвер вас потішать позитивні зміни у вашому особистому житті. Субота підходить для прогулянок лісом і пікніків на дачі.

Лев

Цього тижня ймовірна ситуація, коли вам доведеться щось різко змінювати та вигадувати на ходу. Не виключено, що йтиметься про екстрений вихід на роботу з відпустки. Не намагайтеся вирішити свої та чужі проблеми разом, інакше до кінця тижня відчуєте занепад сил. У середу цікавість не доведе до добра, постарайтеся стримувати себе і не втручатися у чужі справи. У п’ятницю не відкладайте потім те, що намітили на цей день, саме зараз важливо не пропустити момент.

Діва

Постарайтеся не нервувати навіть якщо на вас повісять додаткове навантаження. Налаштовуйтесь на позитивні емоції. Продумайте свої дії до найдрібніших подробиць – так вам буде простіше реалізовувати плани. Більше усміхайтеся, спілкуйтеся, користуйтеся сприятливим для встановлення контактів моментом. Ну і, звичайно, відпочивайте, радійте літу, веселіться.

Терези

Вам, схоже, знадобиться вся ваша природна кмітливість, уміння бути легким і швидким, щоб усе встигнути та реалізувати свої плани. Більше спирайтеся на свій досвід, здатність прорахувати події та ухвалити стратегічно вірне рішення, а ось імпровізації зараз загрожують бути приречені на провал.

Скорпіон

Ловіть мить удачі, і постарайтеся його утримати, працюйте на свій успіх, у вашій кар’єрі зараз настав досить сприятливий період. Ви можете знайти роботу мрії з дуже високою зарплатою. Ваші таланти принесуть вам дохід і швидке просування кар’єрними сходами. Намагайтеся контролювати свої емоції, не доводьте суперечки та розбіжності у поглядах до конфліктної ситуації.

Стрілець

Успішний для вас тиждень, але вам доведеться зосередитись на роботі і не дозволяти собі розслаблятися. Понеділок закружляє вас у вирі подій, щоб не заплутатися і орієнтуватися в тому, що відбувається, необхідно буде виявити неабияку проникливість. Зате, розібравшись, ви зможете увійти до завидного робочого ритму. Вашій бурхливій діяльності не завадять навіть вихідні.

Козеріг

Зараз ваш час, наскільки далеким від істини це твердження вам не здавалося. Все валиться з рук – не опускайте їх, спробуйте ще раз. Чи не виправдалося чергове очікування – не страшно, ще не все втрачено. У результаті, до кінця тижня ви зрозумієте, що переробили безліч справ, і досягли того, про що і не наважувалися мріяти на її початку. Будьте активні та позитивні.

Водолій

Цього тижня вас порадують приємні зустрічі та творче піднесення, яке скрасить відносну одноманітність буднів. Роботи буде багато, але частину справ вам пощастить перекласти на широкі плечі партнерів. А ви зможете вирушити у відпустку або хоча б поїхати на вихідні з наметом у ліс.

Риби

Ви самі відчуєте, що настав час щось змінювати. Ситуація конфлікту та прихованого невдоволення не може тривати вічно. У цей період ваші недоліки будуть особливо впадати в очі, постарайтеся не реагувати на критику на свою адресу надто болісно, це минеться, а ви наблизитесь до досконалості ще на пару сходинок.

You cannot copy content of this page