fbpx

Гороскоп на тиждень з 7 по 13 серпня 2023 року

Гороскопи—найкращі друзі та помічники для тих, хто хоче бути щасливішим та успішнішим. Астрологи приготували для кожного зі знаків поради про те, як зробити період з 7 по 13 серпня більш сприятливим.

Перше, про що варто нагадати те, що зараз необхідно остерігатися емоційного вигоряння. Робота, справи вдома та інші проблеми та завдання не повинні перетинатися. Важливо бути послідовними та обережними у всьому, що стосується вашого внутрішнього стану та емоційного здоров’я.

Овен

Овнам астрологи наполегливо радять остерігатися надмірностей. Це має виявлятися абсолютно в усьому. Період з 7 по 13 серпня повинен бути для Овнів максимально гармонійним. Не потрібно нікуди поспішати і намагатися доводити всім свою правоту, спроможність. Важливо трохи приземлитися і сповільнитися. На роботі настає найкращий період для співпраці та спроб налагодити нові зв’язки.

Телець

Тельців можуть очікувати найпотужніші внутрішні метаморфози. Астрологи вважають, що представники даного Знака Зодіаку з дуже високою ймовірністю зможуть інакше поглянути на своє життя, себе, свої переконання, захоплення. Багато чого в їхньому голові зміниться, а значить, зміниться і їхнє життя в цілому. Не виключено, що Тельці також зіткнуться з відлуннями помилок, допущених раніше.

Близнюки

Там, де інші Знаки змушені будуть підкорятися загальним правилам під загрозою появи та розвитку проблем, Близнюки зможуть дозволити собі залишатися собою. Це той час, коли люди даного Знака максимально вільні в своїх бажаннях. Їм варто присвячувати час тому, що вони самі вважають за потрібне. Не намагаючись танцювати під чужу дудку. Як то кажуть — «повний вперед і ні крок назад».

Рак

Ракам Планети радять позбутися від усього що сіє сумніви в їхньому голові. Сумніви — головний ворог успіху любовного щастя і всього, що дарує тепло, віру в краще. Удача піде за впевненими в собі людьми даного Знака, тому експерти сайту dailyhoro.ru радять не давати слабину і не думати про погане. Це, мабуть, найважливіша порада для Раків на майбутні сім днів.

Лев

Цього тижня, згідно з прогнозами, буде досить багато людей, які захочуть щось отримати від Львова, нічого не даючи їм при цьому натомість. Це не найприємніший факт, але важливо знати про це заздалегідь. Для багатьох оточуючих особистостей не буде існувати якогось кодексу честі, тому не варто брати з них «чесне слово». Бажано самостійно вирішувати свої проблеми і остерігатися брехні.

Діва

Дів чекають певні випробування, але вони допоможуть представникам даного Знака очистити свою карму. Дівам вдасться розширити межі можливого, працюючи над своєю свідомістю, духовно розвиваючись. Це чудовий час для читання молитов, для йоги, мантр, медитацій. Настав час заглянути всередину себе, усвідомивши свої страхи, можливості, помилки і давши собі зрозуміти, що життя — це не тільки перемоги і поразки, а щось більше.

Терези

Адаптація Терезів до нових умов проходитиме просто чудово. Це привід задуматися про зміну роботи, про відкриття нової справи. Виконувати робочі та домашні справи краще в режимі «повільно, але правильно». З 7 по 13 серпня Всесвіт не прощатиме помилок. Терезам може також знадобитися підтримка близьких людей. Не варто гордо відмовлятися від простягнутої руки допомоги.

Скорпіон

Скорпіонам варто лише повірити, що вони можуть все, щоб опинитися вже на півдорозі до успіху. Незважаючи на проблеми з ретро-Венерою, Скорпіони все одно зможуть здобути щастя. Їм ніщо не завадить, якщо вони виявляться досить наполегливими. Тиждень почнеться зі сприятливої ноти, якщо не лінуватися і намагатися вирішувати проблеми, що накопичилися, — сміливо, без сумнівів і виправдань.

Стрілець

Якщо раптом тиждень виявиться непростим для Стрільців, людям даного Знака варто пам’ятати просту приказку: «Немає зла без добра». Все погане, що може статися, обов’язково матиме довгограючі і дуже приємні наслідки. Можливо, що Стрільці просто в упор не бачать свої помилки і не розуміють, що зайшли в нетрі, які не приведуть їх просто нікуди.

Козеріг

У Козерогов чекає приріст негараздів і дрібних труднощів, але цього тижня для них будуть ліки від бід. Йдеться про спілкування з іншими людьми. Козероги – оплот самостійності, але часом їм просто необхідно просити про підтримку – хоча б емоційної. Це не не соромно і це не говорить про слабкість. Важливо пам’ятати, що сьогодні ми допомагаємо, а завтра допомагають нам.

Водолій

Водоліям їхня безцеремонність може коштувати дуже дорого. Важливо поважати чужу думку, особистий простір, моральні підвалини. У жодному разі не можна поводитися безтактно, особливо стосовно тих, хто не може відповісти ні словом, ні справою. Імпульсивність Водоліїв також може зіграти з ними злий жарт. Тут уже необхідно буде взяти себе в руки і в жодному разі не дозволяти собі чинити рвучко, необдумано.

Риби

Риби в період з 7 по 13 серпня можуть бути схильними до прийняття поспішних рішень, що в більшості випадків виливатиметься в нову негаразди. Упередженість щодо інших людей також буде коштувати Рибам дуже дорого. Важливо проявляти повагу до оточуючих і робити висновки про їх вчинки, але нікого не лаяти за них. Суворість і негатив принесуть більше турбот ніж користі.

You cannot copy content of this page