fbpx

Гороскоп на тиждень з 8 по 14 січня 2024 року для кожного знака зодіаку

Час невблаганно рухається вперед, і настає вже другий за рахунком тиждень січня. Настав час розповісти вам про думку астрологів про те, якою вона буде для кожного зі знаків Зодіаку.

Нічні світила на нашому боці. Астрологи вважають, що настав ідеальний час для того, щоб стати щасливішим, але почати потрібно не з навколишнього світу, а зі свідомості. Планети допоможуть нам подолати перешкоди, що заважають бути щасливими. Потрібно лише визнати, що проблема є. Це буде першим кроком порятунку від неї.

Овен

Овнам варто бути більш відповідальними по відношенню до себе і до свого життя, тому що перед ними відкриється безліч дверей. Буде багато охочих стати їх друзями або партнерами, але будуть і ті, хто захоче їм насолити на тлі заздрощів, що розбушувалися. Буде можливість налагодити стосунки із сім’єю та другою половинкою, друзями. Вирішенням усіх проблем стане доброта, чуйність і вміння шукати компроміси.

Телець

Тельців може занапастити зайве самовдоволення, тому краще не розмовляти з іншими людьми тільки про себе коханих. Важливо намагатися зробити життя своїх близьких і другої половинки кращим. Щоб не вганяти себе в стрес, важливо не ставити перед собою нездійсненних завдань. Ще експерти рекомендують Тельцям не поспішати. Усі вийде, якщо бути послідовними.

Близнюки

Це неймовірно сприятливий час для роботи, але незважаючи на творчу силу Меркурія, Близнюкам все одно краще не втрачати пильність. Особливо важливо це при поводженні з грошами та в плані роботи. Будь-які перепади настрою будуть максимально короткими і найменш травмонебезпечними для психіки. Це ідеальний час для зміни обстановки, вивчення чогось нового, подорожей, знайомств.

Рак

Ракам астрологи рекомендують йти на примирення з близькими і друзями, якщо раніше були якісь розбіжності. Це ідеальний час для того, щоб простити когось чи попросити прощення самим. Щирість в спілкуванні буде найкращим способом зблизитися і справити враження. Це дозволить Ракам покращити свою репутацію в робочому колективі.

Лев

Кажуть, що один день весь рік годує, але цього разу йдеться про цілий тиждень. Леви можуть серйозно досягти успіху в справах і створити відмінну базу для майбутніх успіхів у роботі та бізнесі. Просто дуже важливо не лінуватися і не оминати стороною справи. Апогей ідеального для роботи часу поки не настав, але ось для початку нових проектів навряд чи буде найкращий час у січні. Не варто сидіти без діла і чекати дива.

Діва

Для Дів найкращим способом втратити можливість досягти успіху стануть поспішні рішення. За наявності належного рівня обережності цей тиждень буде дуже успішним, стабільним, сприятливим, позитивним. Навряд чи хтось захоче ставити Дівам палиці в колеса, але все ж потрібно бути на чеку. Це ідеальний час для нових починань. Не варто нікому розповідати про свої успіхи, щоб не провокувати появу заздрості.

Терези

Терези зараз будуть на піку своєї інтелектуальної форми. Можливо надходження нових ідей, так що варто записувати їх. Люди даного Знака зможуть знаходити вирішення проблем там, де їх не бачить ніхто інший. Багато в чому за це варто сказати спасибі шостому почуттю, що загострилося. Ще Терези стануть набагато привабливішими для протилежної статі. Їх і без того чималі харизми і чарівність виростуть багаторазово.

Скорпіон

У Скорпіонів триває гарний час для покупок, роботи, обміну валюти, відкриття ощадних рахунків у банку. У справах, роботі, бізнесі і любові важлива напористість, динаміка, сила волі. Це ідеальний час для того, щоб спробувати свої сили в будь-яких нових справах. Можна спробувати знайти нову роботу, нове хобі. Вихідні варто присвятити самим собі, абстрагувавшись частково чи повністю від обов’язків.

Стрілець

Стрільці часто навчаються на прикладі оточуючих, але цього тижня їм не потрібно боятися робити свої власні помилки. Настав час вийти із зони комфорту. Потрібно стати сміливішими і рішучішими. Це допоможе їм відкрити перед собою нові двері. Також не варто забувати творити добро, роблячи життя інших людей кращим. Це допоможе покращити карму.

Козеріг

Козероги зможуть стати успішнішими цього тижня в будь-якої із сфер. У цьому їм допоможе симбіоз мудрості та інтуїції. Настав час прислухатися до свого серця. Меркурій допоможе людям даного Знака почути своє серце і зрозуміти, чого насправді їм хочеться від життя. Почати тиждень краще з наведення порядку будинку, а закінчити розвагами та помірним шопінгом.

Водолій

80% успіху цього тижня для Водоліїв це з’явитися в потрібному місці в потрібний час. Астрологи вважають, що Водоліям вдасться зрозуміти, де ховається щастя та успіх. Це час осяянь, щастя, позитиву. Також цілком ймовірно, що виживе з 8 по 14 січня не найсильніший, а найгнутіший Водолій. Потрібно навчитися адаптуватися до змін у всіх сферах.

Риби

Триває сприятливий час для риб. На цьому етапі можна братися за будь-які нові справи, вирішувати проблеми з роботою. Можна ступити на новий шлях, змінивши свої пріоритети. Рибам потрібно пам’ятати, що думки зараз — це їхня найпотужніша зброя, так що перш ніж спускати курок, переконайтеся, що вона спрямована в правильну сторону. Варто думати про добре і вірити у свої сили.

You cannot copy content of this page