fbpx

Гороскоп на тиждень з 8 по 14 травня 2023 року для кожного знака зодіаку

Починається другий тиждень травня. Астрологи розповіли, якою вона буде, а також як на нас з вами і на нашу удачу можуть вплинути нічні світила. Намагайтеся слідувати найпростішим рекомендаціям, щоб уникнути попадання в непрості ситуації.

Цей тиждень пройде під егідою дуже сильної Венери в Раці. Це означає, що ми з вами буде сповнені енергії і життєвих сил для того, щоб працювати, любити, мріяти, займатися справами, розважатися і так далі. Це той час, коли не можна втрачати моменти щастя.

Овен

Цей тиждень можна назвати якимось перевалочним пунктом. Овни зможуть зібратися з думками, набратися терпіння і зрозуміти, які у них є слабкості. Не виключено, що в ці сім днів вони зустрінуть потрібних людей, які зможуть надихнути їх на яскраві і дуже важливі вчинки, зроблять їх сміливішим, відповідальнішим і мудрішим у майбутньому.

Телець

Нині краще покладатися лише на надійних та перевірених часом людей. Тільці стануть більш спритними, почнуть тонко відчувати навколишню енергетику. Їхнє шосте почуття почне працювати більш ефективно. Це допоможе їм приймати важливі рішення набагато швидше. Це чудовий час для спорту, мандрівок, прогулянок, пошуків нового сенсу життя.

Близнюки

Близнюкам варто переключитися з хаосу на політику помірності. Все добре, якщо це добре в міру. Незважаючи на те, що Венера даватиме деяку енергію, витратити її марно може практично кожен, особливо людина даного Знака Зодіаку. Настав час зробити щось важливе — для сім’ї, для друзів, для себе. Важливо пам’ятати, що виправдання отруюють життя, тому зараз просто взяти і зробити те, що вимагає Всесвіт. Близнюки зможуть подолати самих себе, завдяки чому знайдуть величезну кількість сил та енергії для майбутніх звершень, а також підвищать самооцінку.

Рак

Ракам цього тижня їхній покровитель у лиці Венери допоможе виправити помилки минулого, а також налагодити домашню атмосферу. Можна вибачатися за свої провини, а також прощати інших людей. Якщо минулий тиждень був часом метань і тривог, то період з 8 по 14 травня можна назвати періодом викуплення, очищення та отримання від Всесвіту найпотрібніших благ. Венера намагатиметься допомогти Ракам у виконанні їхніх бажань. Найголовніше зараз — не гнівати долю за минулі негаразди. Можливо, вони були задумані світобудовою.

Лев

Це буде час нових перемог та нових можливостей. Цим людям потрібно розплющити очі і спрямувати свій погляд у майбутнє, а також відокремити важливе від напускного. Настав час розставити пріоритети, почавши діяти. Можна сміливо планувати справи на майбутнє, займатися домашніми турботами, фліртувати, спілкуватися з людьми. Головне зараз — закінчувати будь-які розпочаті справи. Цей тиждень чудово підходить для романтичного відпочинку або відпочинку на самоті. Потрібно прислухатися до свого серця, щоб зрозуміти, чого воно бажає.

Діва

Дівам варто пам’ятати одну просту істину щодо цього тижня і нічних світил, які керують нею: успіх не посміхається двічі. Якщо з’явиться якась хороша можливість для того, щоб досягти успіху у справах, роботі чи амурних справах, потрібно нею скористатися. Потрібно подолати страх і невпевненість, а також абстрагуватися від думок і думок оточуючих людей, адже серед них може бути багато ворогів і недоброзичливців. Люди цього Знаку можуть раптово втратити інтерес до того, що люблять, але краще не робити поспішних висновків.

Терези

Головна заборона цього сприятливого періоду стосується планів на майбутнє. Не варто нікому про них розповідати. Розмірковуючи про плани на всепочуття, Терези можуть накликати на себе проблеми. Планети зроблять представників даного Повітряного Знака більш говіркими і відчиненими, що не можна назвати поганими рисами, але зі словами варто бути обережнішими, адже завжди можна побалакати зайвого. Нині це абсолютно не прийнятно.

Скорпіон

Скорпіонам потрібно остерігатися цього тижня людей з негативною енергетикою, але плюс полягає в тому, що представники даного Знака зможуть набагато легше розпізнавати таких людей. Якщо не абстрагуватися від спілкування з неприємними людьми, Скорпіонів може подолати внутрішнє занепокоєння. З цієї причини астрологи радять людям даного Знака якнайчастіше спілкуватися з тими, хто в них вірить і в цілому є оптимістом по житті. Так Скорпіони убезпечать себе від проблем.

Стрілець

Темні часи і чорна смуга вже закінчилися, тому перший крок на шляху до щасливого майбутнього — це усвідомлення даного факту. Астрологи повідомляють, що цього тижня Стрільці зможуть здобути найважливішу. Перемогу із всіх можливих — перемогти самих себе та свої страхи. Багато представників цього Вогняного Знаку зможуть виправити свій «тунельний зір», при якому вони бачать лише вузький діапазон можливостей та подій. Їх погляд стане ширшим. Разом з тим прийде сила і мудрість.

Козеріг

Настав час братися за найскладніші справи, шукати натхнення, знайомитися з людьми. На тижні з 8 по 14 травня Козерогам знадобиться вміння знаходити баланс між роботою та відпочинком. Можна, звичайно, піти з головою в справи, але тоді не буде як слід насолодитися сприятливою аурою цього тижня. З іншого боку, ліньки і повна бездіяльність зараз теж не вітаються, адже під лежачий камінь вода не тече. Потрібно працювати для досягнення успіху.

Водолій

Взаємодіяти з людьми Водоліям стане трохи простіше, незважаючи на ретро-Меркурій. Це означає, що можна спробувати налагодити спілкування і відносини з колегами, друзями, а також знайти нових товаришів і соратників. Усім, хто зможе не піддатися спокусам, вдасться стати щасливішим. Таким Водоліям не буде чим шкодувати, тому вони стануть куди живішими, оптимістичнішими і готовими дарувати радість іншим.

Риби

Багато представників цього Знаку зможуть зрозуміти, навіщо вони живуть, як можуть допомогти оточуючим і заробити багато грошей. Головна умова щастя — наполегливість, прагнення зробити життя інших людей кращим, а також бажання просто отримувати задоволення від того, що відбувається, адже важливий сам процес, а не мета. Також Венера допоможе Рибам навчитися забувати образи. Це дуже важлива навичка. Без якого досягнення щастя буде просто неможливим.

You cannot copy content of this page