fbpx

Гороскоп на тиждень з 9 по 15 січня 2023 року для кожного знака зодіаку

Січень у самому розпалі. Починається другий тиждень місяця, якому судилося пройти під управлінням сприятливої енергії. Астрологи розповіли, яким буде цей період для кожного із знаків Зодіаку.

Пам’ятайте про те, що ваші успіхи безпосередньо залежать від того, наскільки добре ви почуватиметеся. Займайтеся домашніми обов’язками і не перекладайте нічого на чужі плечі. Так ви зможете істотно досягти успіху і досягти успіхів — особливо поки Марс не позбудеться ретроградності в перші три дні тижня.

Овен – Як відпочинок можна спробувати скористатися шопінгом. Купівля якихось приємних речей підніме Овнам настрій і допоможе їм вийти на новий рівень щастя. Головне — не перегинати палицю, витрачаючи кошти на некорисні товари та послуги. Особливу увагу цього тижня варто приділяти фізичному та емоційному здоров’ю. Так Овнам вдасться з більшою точністю здійснити давні плани.

Телець – У Тельців очікується дуже непростий тиждень, на якому вони досить сильно втомлюватимуться. Ще експерти радять Тельцям навчитися говорити «ні». Деякі люди попросять Тельців про допомогу, причому ця допомога піде на шкоду. Багато людей цього Знаку можуть геть-чисто забути про свої справи. Робити цього точно не варто. У пріоритеті зараз домашні турботи та свої особисті цілі, про які краще не забувати.

Близнюки – Близнюкам, швидше за все, доведеться трохи більше часу проводити на роботі та в справах будинку. Зрозуміло, у такому разі їм знадобиться більше енергії і сил. Найнебезпечніше в любові і в спілкуванні з близькими зараз — байдужість. Астрологи радять прислухатися до близьких людей. Вони допоможуть Близнюкам прийняти правильне рішення у складній ситуації. Ще експерти рекомендують не звертати увагу на чутки. Люди можуть дуже багато говорити, але дуже мало робити це у справі.

Рак – Ближче до четверга ситуація почнеться виправлятися, але в п’ятницю 13 краще не ризикувати і не давати ходу своїм емоціям. Щодо роботи та бізнесу, то в ці сім днів працює принцип «хочеш зробити все добре—зроби це сам». Непотрібно просити когось про допомогу, особливо якщо немає бажання потім щось переробляти. Багато проблем вирішаться самі собою, за що Ракам варто сказати спасибі удачу.

Лев – У фінансовій сфері Левам варто навчитися чекати так, наче хижак чекає на видобуток. Як тільки з’явиться зручний випадок для нападу, потрібно ним скористатися на сто відсотків. Як відпочинок можна займатися клопотами по будинку. Домашні справи допоможуть Левам змінити трохи обстановку і змістити фокус уваги з роботи на сім’ю і щось важливіше, ніж папери, гроші та проблеми.

Діва – Астрологи наполегливо рекомендують мати план «Б» на всякий випадок. Це зведе ризики та небезпека появи проблем до абсолютного мінімуму. У вільний від роботи час експерти рекомендують шукати тишу і спокій. Потрібно відпочивати душею та тілом, змінюючи обстановку. Якщо цього не зробити, життя Дів може піти під укіс через сильну втому.

Терези – Терези — це люди, які мають тонку душевну організацію. Цього тижня вони можуть зазнати впливу негативної енергії зі сторони недоброзичливців, яким захочеться насолити їм. З її допомогою Ваги зможуть відкривати чакри, посилювати біополе, усувати дисбаланс позитивної та негативної енергетики в організмі. У роботі і справах краще не забути про почуття обов’язку і відповідальність.

Скорпіон – Це непоганий час для подорожей та ділових поїздок, перетворення домашньої обстановки. Можна також приділити час зміни зовнішності. У відносинах з друзями, другою половинкою і оточуючими в цілому краще йти на конструктивний діалог. Важливо обговорювати все максимально обережно та відкрито.

Стрілець – Успіх з 9 по 15 січня чекає на всіх, хто прагне змін. Якщо дуже хочеться змінити життя, воно неодмінно зміниться. Тут на допомогу прийде закон тяжіння думок. Стрільцям треба думати про добре, щоб це добре з ними траплялося якнайчастіше. Також необхідно пам’ятати про правила трьох «С» – «станьте самими собою». Нині не можна дозволяти комусь нав’язувати свої думки, свої моральні підвалини.

Козеріг – Козерога — типові люди-флегматики за Знаком Зодіаку. Це дає їм відмінну перевагу в роботі і, але може стати анафемою при спробах справити враження на обличчя протилежної статі. Людям, народженим під цим Знаком, варто бути мрійливими в середині січня. Так вони зможуть підвищити свої шанси на успіх у будь-якій справі. Якщо є мрія, треба думати про неї. Настає час змін, який відкриє перед Козерігами нові дороги та нові можливості.

Водолій – У Водолеєв очікується сильний приріст фізичної сили та енергії. Це означає, що можна і навіть потрібно більше займатися спортом. Для максимально швидкої реалізації планів у роботі та бізнесі астрологи радять перестати приймати бажане за дійсне. Цей принцип буде дуже корисний і в любовній сфері. Необхідно розумно оцінювати свої можливості і не боятися рухатися вперед, але без зайвих ризиків.

Риби – Цього тижня потрібно бути гранично обережними, зібраними та уважними. Якщо раптом почнуться труднощі, все кинути і здатися буде найгіршим рішенням. Успіх як ніколи близький — про це Рибам може розповісти їх інтуїція, яка буде досить сильною в період з 9 по 15 січня. Також у ці сім днів можна братися за нові справи. Важливо попередньо закинути вудку і подивитись, що буде. Нестися вперед стрімголов поки що точно не стоїть.

You cannot copy content of this page