fbpx

Гороскоп на тиждень з 9 по 15 травня 2022 року для кожного знака зодіаку

Гороскопи – найкращі помічники для передбачливих людей. Дотримуйтесь порад астрологів, щоб ефективніше планувати свої справи і досягати найкращих результатів у всіх сферах життя.
Цей тиждень обіцяє бути дуже непростим, непередбачуваним і в чомусь навіть небезпечним. У вівторок Меркурій стане ретроградним. Також зараз актуальний коридор затемнень – час змін, а ще в негативному становищі Венера.

Овен
Швидше за все, Овнам доведеться більше спілкуватися з оточуючими, тому їм важливо знати, чого від них чекати і знати, як знайти підхід до будь-якої нової людини в колі спілкування. У бізнесі і роботі зараз не можна чекати у моря погоди. Важливо діяти, оскільки є всі шанси суттєво досягти успіху у справах і в бізнесі.

Телець
Це важкий, але корисний час для тих, хто дійсно має намір зробити себе і своє життя кращим. Нічні світила дадуть Тільцям потужний позитивний імпульс в самому кінці тижня, але перші три-чотири дні краще прожити в обережності і в максимальній бойовій готовності. Не виключено, що знадобиться швидко зреагувати, щоб у стислий термін вирішити якусь проблему. Астрологи радять не зволікати з рішеннями.

Близнюки
Настає час, коли можна спробувати змінити себе в кращу сторону. Що стосується спілкування з людьми, то астрологи радять навчитися говорити «ні» токсичним особистостям, які спробують скористатися добротою Близнюків. У спілкуванні з такими людьми потрібно заздалегідь зайняти оборонну позицію. У фінансовій сфері Близнюків також чекати деякі негаразди, тому зараз краще не робити необдуманих покупок.

Рак
Астрологи радять людям цього Знаку Зодіаку пам’ятати про три прості техніки, які допоможуть заспокоїтися. Це дозволить залишити позаду погані думки, які завжди заважають приймати рішення. У любовних справах треба причаїтися і чекати, як хижак чекає на свою видобуток. Можливо, що в раків закохаються, але їм доведеться докласти деяких зусиль, щоб дізнатися, хто саме.

Лев
У Львів очікується продуктивний тиждень, але велику частину позитивних наслідків буде видно не скоро. Доведеться працювати, розуміючи, що зараз ніхто гідно, швидше за все, їх зусилля не оцінить. Потрібно виконувати всі обов’язки, покладені на них раніше. У жодному разі не можна перекладати домашні та робочі справи на майбутнє, відмовлятися від їх виконання, сваритися з людьми. Це загрожує великими негараздами з дуже сумними наслідками.

Діва
Дівам вдасться реалізувати деякі давні плани. Можливо, доведеться здійснити деякі важливі витрати. У всьому, що стосується грошей, Дівам краще бути обережнішими, тому що цього тижня буде багато несумлінних людей, готових піти на обман заради отримання прибутку. У пріоритеті буде робота і справи, але це не означає, що Дівам потрібно забути про сім’ю і друзів. Важливо залишатися на зв’язку і бути готовими прийти на допомогу у важку хвилину.

Терези
У Весів цей тиждень може виявитися часом хаосу і плутанини у всіх життєвих сферах. В таких умовах можна втратити самих себе і наробити купу помилок. Терезам не можна виявляти байдужість до домашніх справ і прибирання, до почуттів їх близьких. Цілком можливо, що злі мови почнуть розповсюджувати чутки про Вагах та про людей, які їм дороги, але на це краще не звертати уваги. Гарні люди зрозуміють, що це провокації, а вороги швидко отримають по заслугах.

Скорпіон
У Скорпіонів настає час, коли їм варто покладатися лише на самих себе. Про тиждень з 9 по 15 травня можна сказати одне: «Якщо хочеш зробити щось добре, краще зробити це самому». Покладатися на допомогу оточуючих як мінімум небезпечно та нераціонально. Деякі проблеми можуть вирішитися самостійно, без участі Скорпіонів, але будуть і ті, які вимагатимуть вкладення великої кількості сил. Потрібно налаштуватися на бойовий лад, щоб у будь-яку хвилину зреагувати на труднощі, що з’явилися.

Стрілець
Стрільцям можна сміливо вирушати на шопінг. Варто при цьому взяти із собою близьку людину, щоб дуже добре провести час, поспілкуватися. Здійснювати покупки можна в понеділок, а також в кінці тижня. Цілком можливо, що доведеться частіше займатися домашніми клопотами, але це абсолютно нормально. Не виключено, що через коридор затемнень деякі плани Стрільців порушаться, тому їм варто завжди мати під рукою план «Б».

Козеріг
У будні Козерогам краще робити те, що вони вміють найкраще працювати, не покладаючи рук. На вихідних можна піти в тінь і влаштувати собі свято тиші і спокою, зайнятися коханим хобі. Така навичка буде корисною не тільки зараз. Якщо і триматися до когось ближче, то до людей з тонкою душевною організацією. Від них точно можна не чекати каверзи і якихось неприємних дій.

Водолій
Головне — дізнатися щось нове, адже це завжди породжує в нас нову мотивацію. Дуже важливим цього тижня стане загострене почуття обов’язку. Від Водолеїв не завжди чекають підвищеної самовіддачі, але можна спробувати приємно здивувати оточуючих людей. Не варто відкладати справи на потім і шукати причини для того, щоб делегувати комусь важливі завдання. Водоліям необхідно частіше бувати на свіжому повітрі.

Риби
Риби зможуть цього тижня вирішити кілька кармічних завдань. Це дуже важливий, хоч і непростий час, в який їм стоїть якомога відповідальніше ставитися до своєї долі, душевного спокою і намагатися стати кращою версією себе. Всесвіт обов’язково помітить цей порив і допоможе Рибам позбавитися від проблем. Неробство і смуток можуть завдати шкоди репутації Риб, тому краще не говорити нікому про свої негаразди і не скаржитися на життя. У спілкуванні з людьми краще пам’ятати про важливість конструктивного діалогу, оптимізму і доброти.

You cannot copy content of this page