fbpx
Цей день Гороскоп Гороскоп на тиждень з 9 по 15 жовтня 2023 року для кожного знака зодіаку

Гороскоп на тиждень з 9 по 15 жовтня 2023 року для кожного знака зодіаку

Час іде, і ми плавні наближаємося до середини осені. Ніщо не стоїть на місці, так само як і планети. Астрологи розповіли про те, як нічні світила впливатимуть на нас з вами в період з 9 по 15 жовтня.

Якщо ваша душа виснажена, то цього тижня багатьом вдасться як слід відпочити. Тим, хто в повній бойовій готовності, варто діяти, причому сміливо і без затримок. Це гарний час через порятунок Плутона від ретроградності 11 жовтня і переходу Марса в Знак Скорпіона 12 числа. З іншого боку, у понеділок ослабне Венера, тому потрібно намагатися витрачати свої сили і енергію мудріше.

Овен

Сильний Марс у четвер запустить потрібні механізми, дозволивши Овнам стати тими, ким вони і повинні бути за своєю суттю динамічними, сильними і впевненими в собі людьми. Це буде їхній час і їхня черга правити світом. Настав період, коли важливо навчитися дивитися на життя не через лаштунок, а зі сцени. Другі ролі не для них. Овнам важливо прокинутися і вийти зі сплячки.

Телець

Цілком можливо, що Тельцов часто почнуть відвідувати нові ідеї. Цілком імовірно, що їхня життєва дорога призведе до роздоріжжя. Доведеться робити вибір, причому не завжди простий, але вони з цим зможуть впоратися. Можна сміливо просити допомоги у близьких людей, черпати нові знання в книгах. Це час, коли мудрість дається дуже легко, тому важливо не залишатися в тіні і брати все, що дає доля.

Близнюки

У Близнюків може з’явитися стійке відчуття, ніби все, що відбувається, вже було раніше. Можливо, так і є, адже колесо карми і долі починає для них повільно замикатися. Колишні помилки доведеться виправляти, а наполеглива праця почне винагороджуватися. Цей процес може бути непомітним, тому не варто чекати шаленого приросту грошей або підвищеного безпричинного інтересу протилежної статі.

Рак

Для Раків ключем, що відчиняє двері до успіху, стане завзятість. Потрібно йти вперед, причому робити це сміливо, але нерозсудливо. Навколишні люди не пробачать Ракам їх безтактність і безцеремонність у поведінці. Потрібно поводитися шанобливо з усіма, щоб таке ставлення було і в оточуючих. Це непоганий час для подорожей, помірного егоїзму та шопінгу.

Лев

Леви зможуть домогтися поставлених завдань, хай і без зусиль. Цим яскравим і сильним людям треба пам’ятати про те, що нічого не дається просто так. Якщо раптом вдасться вирішити якісь проблеми дуже швидко, це не означатиме, що подібне спостерігатиметься у всіх сферах. Труднощі можуть бути ознакою появи чогось важливого, тому Левам не потрібно впадати в депресію через них.

Діва

Дівам може вийти боком їхня вроджена норовливість. Важливо бути більш гнучкими в спілкуванні з людьми, якої статі, віку і статусу вони не були. Поважне ставлення до навколишніх може стати для них відмінним способом започаткування дружби та нових ділових зв’язків. Ще астрологи говорять про те, що з 9 по 15 число не варто забувати про відпочинок в нескінченній низці справ. Перевтома може призвести до проблем.

Терези

Терези можуть багато «воювати» з іншими людьми через розбіжності або агресію оточуючих. Астрологи повідомляють про те, що краще якнайшвидше викинути білий прапор, спробувавши домовитися. Безцільні чвари не приведуть ні до чого хорошого тільки до перевтоми і зниження рівня успіху. Марс підштовхуватиме до сварок, тому доведеться стримувати себе.

Скорпіон

Цей тиждень може стати часу, коли Скорпіонам доведеться часто зустрічатися з негативом і критикою з боку оточуючих. Як кажуть, «на війні всі засоби хороші», але це зовсім не означає, що цього тижня потрібно бути максимально жорстокими і мстивими. Всі поточні негаразди досить швидко себе вичерпають, а вороги з високою ймовірністю в найближчому майбутньому стануть якщо не друзями, то, як мінімум, товаришами.

Стрілець

У Стрільців, які нещодавно переживали проблеми в любові, на радарі можуть виникнути нові проблеми в амурній сфері. Це неприємний прогноз, який не варто розцінювати як якийсь кінець світу. Не потрібно йти з головою в самотність. Всесвіт благоволіє Стрільцям-одинакам, але має намір розлучатися з другою половиною точно не варто.

Козеріг

У Козерогов починається період, який ознаменується платою за минулі помилки. Доведеться прийняти карму і піддатися їй. Боротися з нею все одно не вийде. З іншого боку, якщо в житті Козерогів були якісь хороші та сильні вчинки, за них їм також віддасться. Словом, треба бути готовими до чогось світлого і не дуже, але не фокусуватися на проблемах.

Водолій

У Водолеїв, які давно страждають від психологічних проблем, внутрішні протиріччя стихнуть. На них прийде спокій, розважливість, мудрість. Це гарний час для прийняття важливих рішень, для пошуку любові, для пошуку нової роботи, відкриття бізнесу. Водоліям необхідно проаналізувати свої цілі і переконатися, що рішення приймають вони самі, а не хтось за них.

Риби

Незважаючи на вроджену скромність, Риби можуть здатися оточуючим гордовитими. Виправити це навряд чи вийде, але гарна новина полягає в тому, що оточуючі потім змінять свою думку на протилежну. Вплутуватися в конфлікти і доводити комусь зараз суворо протипоказано. Натомість краще спробувати знайти в собі сили для виконання домашніх справ і обов’язків, відпочинку, зміни обстановки.

Related Post

Дзеркальна дата 04.04: можна досягти успіху, якщо правильно загадати бажання цього дняДзеркальна дата 04.04: можна досягти успіху, якщо правильно загадати бажання цього дня

Дзеркальна дата 04.04: як досягти успіху і як правильно загадувати бажання цього дня. 4 квітня — день сили, коли світом правитиме число Чотири. Нумерологи розповіли, як це позначиться на нашій

Гороскоп на 22 листопада 2022 року для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 22 листопада 2022 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН: День пройде дуже плідно, якщо ви самі проявите ініціативу, не сидітимете склавши руки і чекатимете, поки вам запропонують щось цікаве. Як тільки ви знайдете цікаву справу, підтягнуться і бажаючі

Гороскоп на 5 листопада 2022 року для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 5 листопада 2022 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН: День буде досить неспокійним. Доведеться займатися кількома справами одразу, інакше навряд чи вдасться встигнути все, що ви запланували. Несподівано і терміново буде потрібна допомога тим, кому ви просто не