fbpx

Гороскоп на тиждень з 9 по 15 жовтня 2023 року для всіх знаків зодіаку

Овен

Цього тижня робота загрожує поглинути велику частину вашого часу, причому від зібраності та злагодженості залежатиме результат та фінансова винагорода. У вівторок і п’ятницю спонтанні дії обіцяють принести вам удачу, тому можете сміливо піддаватися раптовому пориву. Середа може виявитися найважчим та каверзним днем тижня, тому не варто цього дня робити різких рухів. У вихідні краще не засиджуватися вдома.

Телець

Вам знадобляться такі якості як витримка та холоднокровність. Вони допоможуть вам не потрапити до досить неприємної ситуації на цьому тижні. У всьому дотримуйтесь міри, розум зараз важливіший за почуття. Має бути безліч справ, пов’язаних з вашою кар’єрою. Вам доведеться багато попрацювати, щоб виконати намічені завдання. Наприкінці тижня на вас може чекати сюрприз – доленосна зустріч.

Близнюки

Зараз можна сміливо замислювати щось грандіозне та не боятися залишитися без підтримки. Цей тиждень принесе вам приплив енергії, особливо тим, хто не любить сидіти на місці. Відмінний час для творчості та кохання. Ви будете приваблювати людей своєю активністю та позитивом. Постарайтеся не втрачати ясність думки та міцну ділову хватку, ваші дії мають бути точними та рішучими.

Рак

Чи не прагнете постійно перебувати в перших рядах, зараз краще ненадовго відступити в тінь. На роботі можливі зміни на краще, з’являться нові можливості для професійного зростання та зміцнення матеріального благополуччя. Однак важливо, щоб ваша енергійність не перейшла в сліпу самовпевненість, уподібнюватися танку у вирішенні питань, які потребують деякої дипломатії, все ж таки не варто.

Лев

Важливо зосередитись на головному, а не метушитися, хапаючись за кілька справ одразу. Притаманна вам логіка і здоровий глузд убережуть вас від легковажних вчинків, так не заважайте їм працювати, забиваючи голову будь-якою нісенітницею. Розраховуйте свої сили адекватно, не перенапружуйтесь. Ви будете схильні брати на себе підвищені зобов’язання, що загрожує виснаженням – як нервовим, так і фізичним.

Діва

На цьому тижні спробуйте чітко з’ясувати, чи влаштовує вас та роль, яку ви виконуєте? Якщо ні, ви досить легко зможете від неї відмовитися. Огляньтеся на всі боки і без ілюзій погляньте на своє життя, оскільки настав момент конструктивних змін – як у кар’єрі, так і в особистому житті.

Терези

Тиждень досить нестабільний і напружений, але не забувайте про інтуїцію, особливо в понеділок, вона допоможе вам відчути обман і лестощі. Ваші проекти будуть затребувані, довкола вас буде чимало цікавих людей. Ризик цього тижня просто протипоказаний.

Скорпіон

Якщо ваші партнери роблять крок назустріч, то зовсім не обов’язково шукати в цьому каверзу. Це майже ідеальний тиждень для того, щоб добре заробити та змінити своє особисте життя на краще. Ви позбавитеся непотрібного і отримаєте саме те, що потрібно вам для щастя. Настає час не подолання, а гармонії та радості.

Стрілець

Нині сприятливий момент для змін. Ви відчуєте приплив свіжих сил і з новим прагненням приступите до роботи. Бажано дати спокій старим проблемам і сконцентруватися на нових ідеях і нових людях, які з’являться у вашому житті. Прагніть самостійності у справах і свободи у творчості.

Козеріг

Цього тижня краще зайвий раз із начальством не зустрічатися. Бажано спочатку думати, а потім діяти та говорити. У вівторок буде успішною інтелектуальна діяльність, особливо якщо однодумці будуть поруч. У четвер можливі певні розбіжності з партнерами, які не так легко подолатиме. У неділю вам знадобиться обережність у словах, щоби не посваритися з близькими.

Водолій

Цього тижня ви можете занадто глибоко поринути у справи свого оточення, а для себе насилу викроюватимете навіть пару хвилин, що породить роздратування і конфліктні ситуації. Вам захочеться отримувати нові знання, самовдосконалюватися, йти вперед, але катастрофічно не вистачатиме часу. Можливе знайомство з впливовою людиною, яке позитивно позначиться на просуванні кар’єрними сходами.

Риби

Фортуна то хмуриться, то лукаво заграє з вами, пропонуючи вам всілякі розваги та романтичні пригоди. Цього тижня чекає безліч цікавих зустрічей, дзвінків, контактів як в особистому житті, так і в діловому. У вихідні можна робити найшаленіші й ризиковані кроки, головне – бути впевненим у своїй правоті, нікому не заважати та не бажати зла.

You cannot copy content of this page