fbpx

Гороскоп на жовтень 2021 роки від Анжели Перл

Гороскоп на жовтень 2021 роки від Анжели Перл

Другий місяць осені обіцяє бути активним і позитивним. Дізнатися про те, що чекає знаків Зодіаку в жовтні 2021 року допоможуть рекомендації відомого астролога.

У жовтні все почне набирати обертів через розвороту планет в прямий рух. Енергетика Плутона, Сатурна, Меркурія і Юпітера буде підштовхувати до нових звершень, і експерти сайту рекомендують представникам зодіакальних сузір’їв прислухатися до порад, щоб не упустити перспективні можливості.

Овен

Фокус уваги Овнів буде на відносинах. 7 будинок гороскопу відповідає за спілкування з оточенням, а значить, воно буде найважливішим у жовтні.

Овни зможуть налагодити ділові зв’язки, знайти гармонію в особистому житті, а самотні серця – забути про самотність. Астролог радить бути активними і доброзичливими, щоб залучити в життя позитивні зміни, а також не втратити вигідні пропозиції.

Телець

Тельцям астролог рекомендує діяти активно після 18 жовтня, коли всі ретроградні планети розгорнуться в прямий рух. До цієї дати Тельцям варто готуватися, збирати інформацію і коригувати плани, щоб ніхто і ніщо не завадило просуванню до успіху.

Фокус уваги буде націлений на 6 будинок гороскопу, який відповідає за роботу і зобов’язання. Тельці зможуть вирішити труднощі, набути впевненості і без праці досягти процвітання.

Близнюки

Близнюки в жовтні будуть зосереджені на сфері задоволень, за які відповідає 5 будинок гороскопу. Астролог радить насолоджуватися життям, піклуватися про себе і робити те, що подобається.

Починати щось нове найкраще після 18 жовтня, коли планети будуть в прямому русі. Близнюки зможуть зустріти свою любов, почати романтичні відносини або знайти хобі, яке буде приносити позитивні емоції.

Рак

Увага Раків буде зосереджена на сфері сім’ї, за яку відповідає 4 будинок гороскопу. Не виключено, що Раки обзаведуться новими членами сім’ї, зможуть відсвяткувати довгоочікуване новосілля або займатися питанням придбання власного житла.

Астролог радить приймати відповідальні рішення, займатися ремонтом або купувати нові меблі після 18 жовтня, щоб енергетика ретроградних планет не нашкодила планам.

Лев

Левів чекає насичений жовтень, і фокус уваги буде на 3 домі гороскопа, який відповідає за спілкування. Астролог радить починати активні дії після 18 числа, щоб отримати підтримку планет, що вийшли з ретроградного руху.

До цього моменту Левам важливо підготуватися, скласти план дій і скорегувати завдання, щоб в майбутньому не виникло затримок.

Діва

У жовтні життя почне рухатися швидше, і Діви зможуть почати шлях до свого успіху. Увага буде прикута до сфери доходів, за яку відповідає 2 будинок гороскопу.

Діви зможуть поправити матеріальне становище, отримати позичене, а також знайти прибуткову посаду, якщо знаходяться в пошуках. Анжела Перл рекомендує не поспішати і діяти після 18 числа, коли планети будуть в прямому русі. До цього моменту варто зайнятися підготовкою.

Терези

Терези на початку жовтня зможуть присвятити час підготовці та після 18 числа почати активний рух до поставлених цілей.

Ретроградні планети повернуться в прямий рух, і їх енергетика буде допомагати втілювати задумане. Увага буде прикута до власної персони, за яку відповідає 1 будинок гороскопу. Терези зможуть перетворитися як зовні, так і внутрішньо, знайти своє місце під сонцем і зайнятися власним життям.

Скорпіон

Завдяки розвороту Плутона в прямий рух Скорпіони з 6 жовтня зможуть відчути прилив сил. Енергетика планети-управителя додасть енергії для активних дій, а значить, нові можливості будуть доступні.

Увага буде прикута до 12 дому гороскопу, підштовхуючи Скорпіонів до позбавлення від всього непотрібного і завершення справ, що заважають рухатися вперед.

Стрілець

Фокус уваги Стрільців буде направлений на 11 будинок гороскопу, який відповідає за розширення. Стрільцям належить переглянути плани, більше спілкуватися і розсовувати кордони.

Анжела Перл рекомендує бути активними після 18 числа, коли планети вийдуть з ретроградного руху, і їх енергетика буде допомагати. Однак для активних дій буде важлива підготовка, зайнятися якою потрібно в перші пару тижнів.

Козоріг

У жовтні Козороги будуть активні в сфері кар’єри і досягнень, за які відповідає 10 будинок гороскопу. Після 18 жовтня, коли планети повернуться в прямий рух, шляхи будуть відкриті, і Козороги зможуть підготуватися до рішучих кроків, що змінює життя і майбутнє на краще.

Поспішати з плануванням не варто: помилки будуть коштувати дорого і віддалить від поставлених завдань.

Водолій

Водолії, чий фокус уваги буде прикутий до 9 дому гороскопу, зможуть подорожувати, займатися міжнародними справами, одержувати нові знання або ж розширювати межі бізнесу, взаємодіючи з іншими містами і навіть країнами.

Місяць буде активний, однак діяти варто після 18 жовтня, коли планети повернуться в прямий рух, вийшовши з періоду ретроградності.

Риби

Рибам астролог рекомендує зосередитися на фінансах, за які відповідає 8 будинок гороскопу. У жовтні у них з’явиться можливість розібратися з кредитними зобов’язаннями, знайти нові джерела доходів, а також вийти на новий рівень завдяки активності і вмінню приймати зважені рішення.

Ситуація зміниться на краще, якщо Риби не стануть поспішати, плануючи втілення чергової мети в життя.

You cannot copy content of this page