fbpx

Гороскоп на жовтень 2023 року для кожного знаку зодіаку

Починається другий місяць осені. Цей час обіцяє бути непростим і неспокійним, але поради астрологів допоможуть вам зберегти удачу при собі, а також вийти переможцями з будь-якої колотнечі.

Щоб краще зрозуміти те, яким буде місяць або навіть певні його дні, радимо ознайомитися з нашими статтями про найсприятливіші та найнебезпечніші дні жовтня. Так ви сформуєте цілісну картину того, які тенденції мають місце бути, а також як можна і потрібно чинити в різних ситуаціях. Звичайно, все відносно, тому поради щодо Зодіаку дуже важливі, адже всі ми різні.

Овен

Овнам варто пам’ятати про захист своїх «активів» — тих речей, які мають для них максимальну важливість: кохання, робота, захоплення, найкращі друзі. Не можна дозволяти комусь і чомусь позбавити себе щастя, задоволення та чогось корисного. Також у жовтні потрібно бути на чеку щодо здоров’я. Астрологи наполегливо радять Овнам дбати про своє самопочуття та стежити за харчуванням.

Телець

Найгірший ворог Тельців – спонтанність. Саме вона шкодитиме їм найбільше. Усі справи щодо роботи та справи особистого статусу краще планувати заздалегідь. Також Тільцям на період жовтня варто забути про слово «хочу». Бажання важливі, але зараз жити тільки ними одними буде, як мінімум, неправильно. Якщо потрібно подолати якусь велику проблему, важливо пам’ятати, що поблизу обов’язково знайдуться люди, готові допомогти.

Близнюки

Жовтень для Близнюків виявиться часом із якоюсь претензією на унікальність. Цілком можливо, що у житті цих людей відбуватиметься те, чого не відбувалося раніше. Підготуватись до такого складно, але можливо. Головне — не засмучуватись, якщо щось піде не так. Доля все одно на боці Близнюків, тому навіть найважчі випробування жовтня підуть їм на користь у майбутньому.

Рак

Ракам в жодному разі не можна виявляти зневажливого ставлення до роботи та справ. У жовтні це може коштувати їм не лише успіху, а й щастя. Якщо у жовтні є дні народження найкращих друзів чи родичів, то про них у жодному разі не можна забувати. Потрібно влаштувати свято для близької людини, виявити ініціативу та турботу. Це дуже важливо, оскільки від цього залежатимуть майбутнє стосунків.

Лев

Неуважність до дрібниць занапастить успіх Левів у будь-якій із сфер. Згідно з прогнозами астрологів, жовтень стане часом, коли потрібно звертати увагу на все і вся. Тільки так можна буде досягти успіху в роботі та любові. Не виключено, що впевненість Львів у партнері похитнеться, але це не стане приводом для ревнощів та сварок. Можливо, потрібно спробувати знайти причину проблем у собі.

Діва

У Дів робочі справи можуть зупинитися, почати буксувати. Нічого страшного в цьому немає, якщо тільки не почати панікувати і поспіхом міняти плани. Все, що потрібно Дівам зараз – це продовжувати робити те, що вони вміють і не сподіватися на спонтанне вирішення проблем. У коханні все пройде як гарячий ніж через олію, а от у бізнесі доведеться подумати над розробкою методик виходу з глухого кута.

Терези

Терезам потрібно працювати і займатися справами, причому без жалю і скарг на втому. Плоди їхніх старань у жовтні стануть помітні набагато пізніше, але астрологи справді вважають, що зараз не можна лінуватися і упускати можливість як слід попрацювати. Як відомо, краса є у всьому, але не всім дано її побачити. Терези в жовтні зможуть розглянути щось красиве в найстрашніших картинах буття.

Скорпіон

Якщо раптом на горизонті замаячать проблеми, Скорпіони з ними швидко впораються, тому що їхнє мислення буде гострим, ефективним. Вони знатимуть краще, ніж будь-хто, в чому полягає їх сила та можливості. На думку часто спадатимуть нові ідеї, тому дуже пощастить тим Скорпіонам, чия робота пов’язана з креативною діяльністю, з творчим процесом.

Стрілець

Життя Стрільців складно назвати оплотом стабільності, але в жовтні їм потрібно прагнути цього, бо в іншому випадку вони ризикують нарватися на велику кількість негараздів і проблем різного штибу. У коханні їм варто покладатися не на імпровізацію, а на перевірені методи та прийоми, вигострені в минулому. Винаходити колесо знову точно не варто. Планети не вибачать їм помилок.

Козеріг

Можливо, Козероги відчують у жовтні, що у них немає стимулу для вдосконалення себе та своїх навичок. Цей негативний вплив планет даватиме себе знати. Загалом упевненість цих людей похитнеться, але не обов’язково цей ефект буде якимось критичним. Козерогів можуть чекати приємні домашні клопоти, тому, можливо, їсти потрібно сфокусуватися на них.

Водолій

Водолії в жодному разі не повинні давати порожні обіцянки іншим людям, оскільки це загрожує великими проблемами в коханні, дружбі, роботі. Краще чесно говорити про свої здібності, не обманюючи нікого заради вигоди. В іншому випадку можна дуже сильно зіпсувати собі карму. Також астрологи радять Водоліям розбиратися насамперед із тими справами, в яких вони компетентні.

Риби

Головний ворог щастя та удачі для Риб у жовтні – цинізм. Не варто знецінювати чужі правила. Важливо розуміти інших людей, а не висміювати те, чим вони живуть. В іншому випадку Риби можуть втратити повагу оточуючих. Цього місяця краще відкласти будь-які ініціативи, сфокусувавшись на тих справах, які потребують якнайшвидшого завершення.

You cannot copy content of this page