fbpx

Гороскоп недоліків: обережно, Близнюки!

Варто заговорити про близнюків, і тут же чуєш: «Ах, вони такі чудові, яскраві, веселі, чарівні» і ще тридцять три подібних епітетів.

Ага, поки спілкуєшся з ними поверхово, вони такими і є. І лише ті, хто зіткнувся з ними впритул або пожив разом, знають зворотний бік. Ну що, поїхали?

Пробіжимося по недоліках цих чарівних людей.

«Не вір Близнюкам»

Наобіцяти всього і побільше, а потім зробити здивоване обличчя і видати фразу типу: «А нічого не знаю, не було такого»? Так запросто!

Пам’ять у Близнюків о-о-дуже виборча, вона чітко фіксує те, що їм хтось щось винен, а ось свої обіцянки у них в голові якось не відкладаються. Зручно, чи не так?

Завжди можна звалити все на свою раптовість і суперечливість, на провали в цій самій пам’яті, і це не дивлячись на те, що представники даного знаку легко і невимушено оперують величезною кількістю інформації і чітко пам’ятають всі підібрані ними плітки.

«Світ Близнюків чутками повниться»

До речі, про плітки. Близнюки – віртуози з розповсюдження всіляких чуток і домислів. Вони в цьому плані справжнє стихійне лихо, бо будь-яка запущена ними інформація може запросто зруйнувати кілька доль, поставити хрест на кар’єрі того, хто попався їм на язик, а заодно і спровокувати великомасштабний конфлікт.

Поруч з представниками цього знака потрібно бути білосніжно-бездоганним, тому що, якщо у них з’являється хоча б найменший привід для пліток, вони тут же включають свою багатющу уяву, і вже далі слух мчить зі швидкістю світла, забезпечений такими «подробицями», що не кожен фантаст вигадає.

«Який чудовий день, і мені працювати лінь!»

Близнюки ні на одній роботі надовго не затримуються. Їм, бачте, нецікаво постійно займатися одним і тим же, та ще й «козли-колеги», тупе начальство, ідіотські правила і норми, які «ніяка нормальна людина не витримає».

Все-то їх, бідненьких, не влаштовує, кругом вороги і заздрісники, мучать, працювати змушують тоді, коли можна весело тріпатися з іншими співробітниками і по телефону, прицільно плювати в стелю і розкладати такий цікавий пасьянс.

Ні, звичайно, років до тридцяти п’яти представники цього знака розуміють, що до «літунів» в діловій сфері відносяться якось не дуже, ось тільки до цього світлого моменту їх трудова книжка вже включає в себе пару сотень записів, що, погодьтеся, дещо насторожує роботодавців.

 «Ти мені, звичайно, друг, але я собі дорожче»

Близнюки не вміють дружити по-справжньому. Вони запросто відвертаються від тих, хто до них з усією приязню, щоб зблизитися з раптово зацікавити їх індивідом, насолодитися всім, що він може їм запропонувати, потім дати йому стусана і відправитися на пошуки наступного «розважаючого елемента».

Вони надзвичайно легко сходяться з людьми, влазять у душу, а потім в неї ж і плюють, не особливо замислюючись про те, що навколишні після такої «дружби» роками збирають себе по частинах і клянуться кому-небудь вірити.

А ще представники цього знака люблять зіштовхувати лобами своїх друзів, сварити їх, наприклад, і провокуючи на з’ясування відносин. І знову про довгому мовою: таємниці, які довірилися Близнюкам, розголошують невимушено, просто заради того, щоб показати: вони в курсі всього, що відбувається з їх знайомими.

Та й як можна не обговорити з «вільними вухами» якусь пікантну подробицю з життя одного, не позлословити? Це ж так весело! До того ж «хто володіє інформацією, володіє світом».

«Що, відповідальність? Ні, не чув (а)»

Про безвідповідальності Близнюків можна складати легенди. Вони спізнюються на важливі зустрічі; по легковажності і через небажання думати, чим загрожують їх дії і висловлювання, засікають справи, над яким працювала маса народу; беруть на себе зобов’язання, які чисто фізично не можуть виконати (ну або про які «забувають», якщо їм ліньки цим займатися).

Представники цього знака не віддають вчасно борги або взагалі заявляють: кому я винен, усім прощаю. Вони запросто можуть втягнути довірливу людину в якусь авантюру і зробити ноги, як тільки почне тхнути смаленим. Для них властиво не відповідати за свої вчинки, а робити невинну фізіономію, кліпати оченятами і прикидатися ні до чого не причетним янголятком.

«Маска, маска, а я тебе не знаю»

Дійшли і до навіть не нещирості, а многосущності Близнюків. Вони ніколи не бувають справжніми. На них завжди надіта маска, яка личить моменту , вона – невід’ємний «аксесуар», і таких личин в їх арсеналі безліч. Представники цього знака можуть з легкістю прикидатися добрими і чесними, співчуваючими і співпереживати, компетентними в тому, в чому насправді нічого не тямлять, сумними, коли їм хочеться уваги, і хворими, коли «не хочеться» працювати.

Для них не складає труднощів переконати оточуючих у своїй щирості. І адже ті ведуться! Причому навіть якщо вже не раз траплялися на виверти Близнюків і отримували від них клацання по носу.

«В суперечці народжується істина? Ні! Скандали, інтриги, образи»

Близнюки обожнюють сперечатися. Завжди і про все. Їх хлібом не годуй, дай піти проти чиєї-небудь думки. І якби ж то розбиралися в тому, на чому наполягають. Так ні ж, для них суперечка – не вибір відстояти істину, а привід зайвий раз привернути до себе увагу, покрасуватися, забалакати опонента і виставити його дурнем, навіть якщо правда стовідсотково на його стороні.

Причому, сперечаючись, представники цього знака легко переходять на особистості, починають ображати свого візаві, вішати на нього ярлики і обзиватися. Вони так розважаються, а заодно і користуються озвірілим станом співрозмовника, щоб зібрати про нього додаткову інформацію, яку, будьте впевнені, вони ще не раз використовують проти того, хто мав дурість вступити з ними в перепалку.

І до речі, в атмосфері скандалу, в який перетікає практично будь-який спір із Близнюками, вони відчувають себе як риба у воді, тобто дуже комфортно, можна сказати, чудово; це їх стихія, вони нею насолоджуються.

You cannot copy content of this page