fbpx

Гороскоп недоліків: обережно, Діви!

Чепурні й педанти, сірі кардинали, талановиті вчені, інтелігенти й інтелектуали – так пишуть про Дів в гороскопах, і, на перший погляд, вони цілком цьому відповідають. Але якщо копнути глибше, виходить аж ніяк не настільки райдужна картинка.

Отже, на черзі Діви і їх недоліки.

«Все повинно бути ідеально, все повинно бути бездоганно»

Ні, безумовно, прагнення до ідеальності в усьому можна порахувати. Однак тільки в тому випадку, якщо людина при цьому нікого не напружує. У Дів як: «Я хочу, щоб все було бездоганно, а ти піди й зроби».

Вони вважають за краще загрібати жар чужими руками. А догодити Дівам практично неможливо. Вони завжди знайдуть, до чого причепитися. Для них найменше відхилення від того, що вони самі вважають бездоганним результатом, вже неприйнятний рівень виконання завдання або якості чого б то не було. Це вони ходять по квартирі в білих шкарпетках, щоб перевірити чистоту підлог, досконально вивчають склад продуктів, перш ніж покласти їх у кошик, перебирають гору апельсинів, щоб в результаті взяти собі один або зовсім, скривившись, купити яблуко.

«Живу по написаному»

Діви довіряють виключно тому, що вичитали в книжці або в засобах масової інформації. Причому часто вони навіть не спромагаються проаналізувати й перевірити отримані відомості, бо переконані, що в талмудах і газетах дурного не порадять. І навіть запевнення в тому, що «на парканах ще й не таке пишуть», їх не бентежать.

Представники цього знака не беруть до уваги досвід друзів і знайомих до тих пір, поки їм не підтвердять його рядками з якогось видання. Для них не є авторитетом кимось отримані емпіричним шляхом знання, до чужих рекомендацій вони ставляться скептично і без пієтету, а поради Діви самі можуть роздавати пачками (чим, власне, і займаються).

«Подайте на бідність»

Діви обожнюють прибіднятися. У них постійно «все погано, грошей немає, носити нічого, навколо одні вороги». І це при тому, що їх шафи ломляться від речей, на «чорний день» обов’язково є туга копієчка, життя часто краще, ніж в інших, а навколишні штовхають «страждальців» тільки у відповідь на не завжди адекватні вчинки й висловлювання.

У представників цього знака не допросишся грошей в борг, вони перманентно ниють про те, як їм важко живеться, їх ніколи не влаштовує те, що у них є, зате все, що належить комусь іншому, їх надзвичайно приваблює. І до речі, вони не сильно рвуться більше працювати, а ось халяву шанують до неможливості.

Байдужість як життєвий принцип

Діви не пропускають через себе чужі біди й проблеми, для них властиво неуважно вислухати чиїсь скарги й тут же завести улюблену пісню: «А ось у мене …». Ні, звичайно, вони можуть і допомогти, але виключно за умови, що їм за це «щось припаде», а якщо немає ніякої вигоди, вони й напружуватися не будуть.

Причому представники цього знака беруть не тільки грошима, вони намагаються і заради якихось приємностей і смакоти, можливості провести час поза того простору, в якому їм некомфортно, заради того, щоб мати боржника, що володіє корисними зв’язками і якимись ресурсами.

Відстороненість від чужих проблем для Дів ще й гарантія власного спокою, а відповідно, і здоров’я. 

Вони так трепетно ​​ставляться до свого організму, що їм простіше взагалі не реагувати на те, що відбувається навколо, ніж провокувати співпереживанням і нервами головний біль, загострення гастриту та інші малоприємні відчуття.

«Я не зануда!»

Сто разів розповідати про одне й те ж, наполегливо, не слухаючи заперечень, наполягати на своєму, вимагати буквального, слово в слово, виконання інструкцій та приписів. І при цьому вважати себе вельми адекватною і не занудливою людиною цілком в характері Дів.

Вони переконані, що є істиною в останній інстанції, тому хочуть, щоб навколишні робили тільки згідно з їхньою думки, трепетно ​​вислуховували й відповідали. Причому у багатьох представників цього знака ще й не дуже приємний голос: або монотонний і невиразний, або занадто різкий і верескливий, так що їх багатохвилинні монологи здатні дратувати навіть вкрай терплячих індивідуумів або просто приспати.

«Я не гальмо»

Діви повільні, вони дуже довго куди-небудь збираються і постійно спізнюються (і це при їх непомірній педантичності!), На будь-які зустрічі й заходи їх можна запрошувати за годину до початку, щоб споглядати їх вчасно, а не чекати, поки вони зволять з’явитися. Своєчасно вони приходять тільки на роботу, та й то тільки в тому випадку, якщо там передбачені круті штрафні санкції за запізнення або якщо вони самі складали штатний розклад.

Діви зарозумілі, їх зарозумілість і тверда переконаність у своїй перевазі (часто на порожньому місці) дратують неймовірно. Вони апріорі вважають себе краще, чистіше, розумніше, ніж всі навколишні, разом узяті, про що і повідомляють вербально і виразом свого обличчя.

Звичайно, вони можуть бути й доброзичливими, але тільки в тому випадку, якщо візаві цінний для них якимись своїми можливостями.

 

You cannot copy content of this page