fbpx
Перейти до вмісту

Гороскоп недоліків: обережно, Козероги!

  • від

Амбітні, вірні тим, кого підпустили ближче інших, цілеспрямовані й серйозні, вони стоять особняком в зодіакальному пантеоні, виділяючись одночасно і неймовірною приземленістю, і якоюсь інопланетною сутністю. Про них можна сказати масу хорошого, однак навколишнім частіше хочеться характеризувати їх за допомогою лайки, оскільки любити цих чудових людей кілька важкувато, аж надто багато у них негативних та неоднозначних якостей.

Отже, у нас на черзі гороскоп недоліків Козерогів.

«Андерсон, мовчи, ти знижуєш IQ всій вулиці!»

Козероги, як правило, дуже розумні, і самі прекрасно про це знають, тому що вкладають у свою освіту і в розвиток свого інтелекту чимало сил і часу; у багатьох з них за плечима кілька ВНЗ або активне самонавчання.

Однак високий рівень IQ перетворює їх в неймовірних снобів. Вони апріорі впевнені, що всі інші – ідіоти, з якими й розмовляти-то нема про що. Причому представники цього знака не тримають своє переконання при собі, а відкрито повідомляють про нього всім тим, хто намагається при них мудрувати. І так, роблять вони це в дуже непристойних виразах, хоча і дуже ефектно, тому хочеться просто заткнутися і слухати. Ну або послати їх трохи далі й перетинатися з ними якомога рідше.

Трудоголізм як діагноз

Козероги хронічно не перетравлюють неробства. Їм здається, що якщо вони будуть байдикувати, то упустять щось важливе, чогось не встигнуть, тому вони постійно перебувають у русі, в дії, в турботах і клопотах. І все б нічого: ну працює людина, хіба це погано? Ось тільки представники цього знака не переносять і чужої бездіяльності.

Їм обов’язково потрібно, щоб всі навколо теж працювали. Якщо Козоріг – начальник, то через несвоєчасні перерви на каву можна вилетіти з роботи, а якщо – старший близький родич, то про блаженних ледачих вихідних навіть згадувати не доводиться.

Представники цього знака завжди знаходять для залежних від них оточення якесь завдання, яке (о жах!) не терпить зволікання, а якщо раптом всі справи перероблені, то змушують займатися підвищенням кваліфікації. Загалом, в результаті синдромом хронічної втоми страждають не тільки самі Козероги, а й ті, хто з якоїсь причини змушений їм підкорятися.

Догматична авторитарність

Козероги чітко слідують якимось своїм, тільки їм зрозумілим принципам і догмам. Вони не зраджують їм самі й іншим не дозволяють цього робити. Збити їх з наміченого «політичного курсу» просто нереально, навіть якщо він веде в прірву, як неможливо і спекатися участі в тому, у що вони вирішили вас втягнути.

Представники цього знака вперті й авторитарні, їм здається, що вони все знають краще за інших, тому права голосу ніхто не має, ну хіба що тільки ті, хто набагато вище їх за положенням. Іншим же доводиться підкорятися і відповідати, прогинатися і миритися з таким станом речей. В іншому випадку життя бунтівника перетворюється на суцільне покарання, в такий собі кишенькове перманентне пекло, а Козероги знають все в витончених знущання, після яких навколишні відчувають себе пилом, брудом і «акваріумними рибками».

Кохання? А що це таке?

Козероги часто зневажають кохання і вважають за краще будувати відносини на основі взаємної вигоди. Їм здається, що подібний симбіоз набагато чесніше і правильніше, ніж сентиментальна залежність від іншої істоти. Вони взагалі болісно впускають кого-небудь у своє серце, будь то друг або потенційний партнер.

«Ефект Бенджаміна Баттона»

Дивно, але Козероги народжуються «дорослими». Саме тому з ними так складно. Вони, як правило, не витрачають час на дитячі забави, їх заняття завжди мають сенс і націлені далеко в майбутнє. Поки інші діти пустують, набивають шишки, граючи й розважаючись, закохуються і вчаться дружити, представники цього знака будують свій всесвіт.

Через свою заглибленість в досягнення дорослих, глобальних цілей вони проходять повз цілого пласта навичок, без яких нормальна соціалізація просто неможлива, ось і виростають з них соціопати.

Однак ми не дарма на самому початку гороскопу писали про те, що у Козерогів інопланетна сутність. У міру дорослішання вони як би молодіють: у них починаються якісь ігри, більше властиві підліткам, з’являються бажання, властиві не зрілим особистостям. І знову представники цього знака вибиваються зі зрозумілою для всіх дійсності: поки їх ровесники старіють і втрачають смак до життя, Козероги тільки починають його відчувати, дозволяють собі розважатися і пускатися у всі тяжкі, насолоджуються кожною миттю свого існування.

Безумовно, це саме особливість, а не недолік, але через невідповідність реального і внутрішнього віку Козероги неоднозначно сприймаються навколишніми: виникають конфлікти й претензії, над представниками цього знака сміються, їх ненавидять, їм заздрять і придумують про них усілякі небилиці, не розуміючи, що вони – напрочуд виключення з усіх правил.