fbpx

Гороскоп недоліків: обережно, Леви!

Яскраві, талановиті, харизматичні. Ними захоплюються, їх наслідують. Здавалося б, ці люди – просто свято якесь. Але чи так це? Отже, на черзі Леви й гороскоп їх недоліків.

«Я – король-сонце»

Найулюбленіша й авторитетна людина для будь-якого Льва – апріорі він сам. Причому це навіть не егоїзм, це відвертий егоцентризм. Поки все обертається навколо нього, він щасливий, веселий, бадьорий і великодушний. Але як тільки навколишні приділяють увагу комусь іншому, ставлять під сумнів його думку й авторитет, намагаються обділити його чимось, він тут же згадує про свою звірячу породу. Гарчить, говорить гидоти, віртуозно ображає.

Правда, треба віддати Левам належне: вербально знищивши когось або хоча б ґрунтовно потупцювавши по його зарозумілості, вони швидко остигають в них пробуджується совість, і вони навіть просять вибачення. До речі цілком собі щиро. І знову стають доброзичливими.

Виборча лінь

Леви можуть невтомно займатися тим, що їх приваблює, однак якщо ви спробуєте змусити їх зробити щось таке, що їм не подобається, то, як то кажуть, де сядете, там і злізете. У них знайдеться сто тисяч причин для відмови, вони їх вам навіть озвучать, якщо будуть в настрої сперечатися. Недарма у багатьох представників цього знака життєве кредо, за замовчуванням встановлений на їх чолі: «Не кажіть мені, що робити, і я не скажу вам, куди йти».

Так що трудоголіками Леви стають виключно в тому випадку, якщо фанатіють від своєї професії й пишаються плодами своєї праці. Правда, і тоді вони до останнього впираються, а найчастіше взагалі кажуть рішуче «ні», якщо отримують завдання, що суперечить їхньому внутрішньому кодексу.

Представники цього знака настільки ненавидять рутину, що не погоджуються займатися нею за великі гроші, а вже безплатно – робіть самі. До речі, це стосується не тільки роботи, але і побутових клопотів, особливо тих, що нагадують конвеєр, – монотонних і передбачуваних.

«Я посміхаюсь тільки обраним»

Леви вважаються створіннями доброзичливими, проте їх внутрішній світ, лояльність поширюються виключно на тих, хто їм подобається. Решті ж дістаються зарозумілість, зневажливе ігнорування, різкі уривчасті фрази й вискал, який тільки самий оптимістично налаштований індивід може назвати щирою посмішкою.

Найцікавіше, що критерії «обраності» у Львів вельми дивні. Вони можуть вперто не помічати хороших і чесних, але раптово «закохатися» в далеко не порядну людину просто тому, що він їх всіляко “облизує”, наблизити його до себе і всім розповідати, який він чудовий.

Ні, наївними представники цього знака не є, тому з часом все встає на свої місця, і той, хто скористався їхньою дружбою і прихильністю, дуже шкодує, що зв’язався з ними й спробував їх обдурити. Але поки той, кого урочисто оголосили другом, не робить гидоти самим Левам і їх близьким, він твердо вважається «білим і пухнастим». Просто вони вважають за краще вірити в хороше, їм так комфортніше. Ну а той, хто їх розчарував, сам собі злий троль.

«Все повинно бути так, як я хочу!»

Як вже говорилося, Леви себе обожнюють, тому категорично не в змозі відмовити собі в будь-яких бажаннях. Вони витрачають величезні гроші на свої задоволення, в тому числі на гастрономічні; постійно себе за щось заохочують і не напружують «свою світлість» без особливої ​​потреби.

Наприклад, вони можуть «забити» на домашні справи й всі вихідні писати музику, стояти за мольбертом. Когось щось не влаштовує? З речами на вихід!

Представників цього знаку, як правило, не бентежать навіть слізні вмовляння навколишніх про необхідність зупинитися і подумати про інше (про своє здоров’я, наслідки, безладу в будинку; потрібне – підкреслити). Якщо їм чогось хочеться, вони це зроблять в будь-якому випадку, а всі інші повинні просто підлаштуватися і не псувати Левам нерви, щоб, врешті-решт, зберегти свої власні.

«Люби мене, як я себе»

І знову про егоцентризм. У Левів часто не складаються довгострокові амурні стосунки, тому що претендентам на їх серце складно любити їх так, як вони люблять себе. Цілком закономірно, що мало хтось готовий протягом багатьох років ставити на перше місце партнера, забуваючи про свої бажання, потреби, а заодно і про свою персональну думку, обертатися навколо його «лев’ячої величності», виконуючи всі забаганки й старанно перетворюючи його життєвий простір в винятково комфортну територію. Та ще й постійно говорити компліменти, «гладити по хутру», погоджуватися з будь-якими висловами й рішеннями.

Вони можуть вправно маскуватися під плюшеву іграшку, але якщо ви довели їх до ручки (а заводяться вони моментально), то краще відразу замикатися в бетонному бункері, щоб не отримати порцію вельми неприємних висловлювань. Через годину це торнадо вщухне.

Для представників цього знака просто неможливо і протиприродно утримувати в собі гнів і взагалі будь-які негативні емоції, їм треба одразу ж позбутися негативу, це той же адреналін, після виплеску якого їм стає добре і спокійно. Так вже Леви влаштовані, зате й зла вони не тримають.

А ще представники цього знака пихаті, вирують, коли голодні, часто нерозбірливі у зв’язках, неймовірно легко закохуються. Але взагалі-то, Леви, ідеальні, а хто з цим не згоден, то, так-так, з речами на вихід.

You cannot copy content of this page