fbpx
Перейти до вмісту

Гороскоп недоліків: обережно, Овни!

  • від

Харизматичні, енергійні, цілеспрямовані, палаючі ентузіазмом і дуже самостійні, вони незмінно привертають увагу і вміють домагатися того, чого їм дуже хочеться.

Однак і у них є свої негативні сторони. Отже, сьогодні на черзі Овни і їх недоліки.

Минуле – минулому

Овни ніколи не озираються назад, для них все, що вже пішло, втрачає будь-яку цінність. «Який сенс думати про пиріжок, який давно з’їдений, якщо попереду буде ще чимало смачного». Такий підхід до життя, безумовно, похвальний і позбавляє від рефлексій, проте він часто заважає скористатися раніше отриманим досвідом, а також зберегти відносини з людьми, які в якийсь момент перестали бути корисними і цікавими, але цілком можуть стати в нагоді в майбутньому.

До того ж Овни легко відриваються від коренів. Рано стаючи самостійними, вони залишають рідну домівку і, як правило, взаємодіють з батьками тільки за потребою. Ні, звичайно, вони можуть підтримувати їх матеріально, зрідка приїжджати в гості, дзвонити, але всякі духовні зв’язки з мамою-татом представники цього знака рвуть різко і без жалю, вважаючи, що якщо дитинство скінчилося, то в опіці та батьківських настановах вони більше не потребують, а значить, і тісно спілкуватися нема чого.

«Я говорю – всі замовкли»

Овни часто чують тільки себе. У них в голові складається певне бачення тієї чи іншої ситуації, народжується схема подальших дій, і думка оточуючих, навіть тих, кого все це стосується прямим чином, їх абсолютно не цікавить. Можна наводити аргументи, закидати представників цього знака фактами, ілюструвати свої викладки прикладами з життя і власного досвіду, але якщо Овни для себе вже все вирішили, переупрямити їх неможливо.

До того ж вони обожнюють бути в центрі уваги, і заткнути фонтан їх красномовства часом не в змозі навіть Леви. У Овнів завжди є що сказати, в тому числі і з тих тем, в яких вони нічого не тямлять, бо в основному вони люди вузької спрямованості, які добре знаються лише в тому, чим займаються на професійній основі, їх гучні висловлювання і поради звучать дико і дивно.

Нетактовність, що межує з хамством

Овни – майстри незручних запитань. Вони легко запитують про те, про що інші посоромилися б навіть подумати, і залазять своїм цікавим носом в ті сфери і аспекти існування оточуючих, які небезпідставно вважаються відвертими.

Представники цього знака можуть запросто поцікавитися у неблизьких знайомих не тільки віком і станом здоров’я ( «Щось ти, приятелю, погано виглядаєш, хворієш, чи що?»), А й подробицями інтимного життя або причинами його відсутності, зарплатою і величиною рахунки в банку, підставами для набору зайвої ваги.

Овни з якоюсь особливою прискіпливістю «препарують» душі інших людей своїми «як», «чому», «навіщо» і «скільки», причому не переслідуючи якихось певних цілей, а просто потураючи своїй допитливості.

Іноді здається, що їм приносить задоволення ставити оточуючих в незручне становище, але насправді вони щиро не бачать нічого поганого в тому, щоб запитати про щось таке, непристойне, для підтримки «бесіди».

Нетерплячість

Овни настільки зациклені на отриманні моментального результату, що забувають про те, що «швидко лише кішки народяться» і що деколи потрібно пройти кілька етапів, щось віддати, з кимось налагодити відносини, щоб досягти бажаної мети.

Представники цього знака хочуть всього і відразу, вони йдуть напролом і форсують події, підганяють оточуючих, і при цьому їм не подобаються такі поняття, як «аванс» і «передоплата», причому не тільки у фінансовому сенсі.

До того ж Овни НЕ будуть «сидіти в засідці», вичікувати зручного моменту, їх тактика – «чого думати, стрибати треба».

Для них важливо швиденько вирішити одну задачу і приступити до наступної. Вони живуть з відчуттям постійного цейтноту, їх існування – суцільний аврал, і, природно, на глибокий аналіз передбачуваних дій і їх потенційних наслідків часу просто не залишається.

Хворе самолюбство

Овни неймовірно, надзвичайно, винятково самолюбні (самозакоханість теж, але зараз не про це мова). Вони терпіти не можуть, коли хтось має нахабство вказувати їм на їхні недоліки, промахи в роботі, помилки в особистому житті.

Критика боляче б’є по їх роздутому его, а тому вони просто не вміють сприймати її адекватно. Для них навіть обгрунтовані претензії неприємні і реагують вони на них відповідно – образою, висловлюваннями типу: «Сам дурень», категоричним і остаточним припиненням спілкування.

Гордість, яка по факту – гординя

Овни часто хизуються своєю гордістю, хизуються нею, їм здається, що це круто – з апломбом відмовлятися від запропонованої допомоги, демонстративно у всьому покладатися тільки на себе, культивувати своє марнославство, мати завищену самооцінку, вважаючи себе апріорі вище (більш значущі, розумніші, кращі) інших, і після сварки не йти на примирення першим.

Представники цього знака гордовито випинають ті свої переваги, які самі вважають унікальними, хоча на перевірку найчастіше виявляється, що вони себе переоцінюють і що їх якості, вміння, знання не такі вже й видатні. Що, втім, не заважає їм продовжувати «вірити в надлюдину, тобто в себе».

І це вже пахне гординею, яка, як ми пам’ятаємо не тільки по духовних книгах, але з історичних прикладів, – смертний гріх.

Жорстокість

Вона у Овнів проявляється не стільки фізично (хоча і таке буває: вплив Марса не проходить безслідно), скільки в безапеляційних висловлюваннях.

Вони запросто можуть заявити другу, родичу, коханій людині, що той ніколи не стане кимось більшим, ніж є зараз, що він досяг своєї стелі і вище вже не піднятися, що він не гідний чогось через фізичних вад.

Представники даного знака впевнені, що говорять правду, і при цьому не замислюються про те, що своїми репліками знижують самооцінку оточуючих, вганяють їх в депресію, «підрізають крила на злеті». Втім, в більшості випадків «невтішні прогнози» Овнів не збуваються, але тільки у тих, хто плювати хотів на їх думку і не бере до уваги «гірку істину» про свої можливості і здібності.