fbpx
Перейти до вмісту

Гороскоп недоліків: обережно, Раки!

  • від

Милі, сентиментальні, чутливі, артистичні й вразливі, вони можуть бути навіть дуже смішними й темпераментними. Але ніхто не знає, які демони насправді криються за тією бронею, за яку представники цього знака мало кого пускають. Отже, сьогодні на черзі неймовірно загадкові Раки і їх недоліки.

«Я не жадібний, я домовитий»

Спробували коли-небудь змусити Рака розщедритися на щось таке, що він категорично не бажає купувати? Навіть не намагайтеся, даремно витратите час і нерви. Якщо він заклав собі в голову, що без чогось можна обійтися, він не дасть за це ні копійки, хоча сам вважає себе не жадібним, а дбайливим.

Представники цього знака воліють заробляти й складати гроші в купку, причому частіше в банку (трилітрову, з-під огірків), ніж в банк, тому що собі довіряють більше, ніж депозиту. І охороняють вони свій «скарб» краще дракона.

 «Не вилазь, вб’є!», або «Мій будинок – моя фортеця»

Грабіжникам варто було б перед своїм злочином не тільки вивчати розташування кімнат і тип сигналізації, але ще і цікавитися зодіакальною приналежністю господаря. Якщо він – представник описуваного нами знака, то злодюжок чекає маса неприємних сюрпризів.

Цілком в їхньому характері захистити дачну ділянку колючим дротом і пустити по ньому струм або придумати щось ще в такому ж дусі. Фантазія у них багата. Та й звичайним громадянам потрапити в гості до Раку не так вже й просто. Він вважає, що доступ в його будинок можуть мати тільки ті, кому він довіряє, тому навіть з сусідами воліє розмовляти через двері, броньовані, закриті на сто замків і ланцюжок.

А на спроби хитрістю проникнути в його фортецю він реагує якщо і не матом і викликом поліції, то крижаною ввічливою відповіддю, після якої вже не хочеться ні солі просити, ні святковий пиріг з нагоди власного дня народження пропонувати.

 «Крок вперед і два назад»

Швидко з Раками каші не звариш. Їх гіпертрофована обережність поширюється не тільки на житло, але і на ведення справ, особливо тоді, коли вони не впевнені в отриманні стовідсотково позитивного результату. Ритуальні танці представників цього знака перед початком будь-якої дії здатні довести до сказу, тому що до тих пір, поки вони тисячу разів все не перевірять, чи не переконаються в безпеці і вигідності того чи іншого проєкту, вони спритно тягнуть гуму, не дають жодної відповіді і постійно відступають на заздалегідь підготовлені позиції.

«Рідко, але влучно»

Взагалі-то Раки прагнуть не епатувати публіку, вони ретельно оберігають своє реноме, і здається, що перед нами  розсудливі на світлі люди. Однак насправді їм в глибині душі постійно хочеться створити щось екстраординарне, щоб зіпсувати свою бездоганну репутацію. Тому іноді представники цього знака дозволяють собі випендритися, утнути щось таке, що ніяк не в’яжеться з їхнім способом і вщент розбиває наші уявлення про їх доброчесність.

Песимізм як життєве кредо

Раки завжди чекають найгіршого, навіть якщо в цю хвилину у них в житті все настільки прекрасно, наскільки це взагалі можливо. Вони апріорі, бажаючи світу, готуються до війни, відкладають гроші на чорний день, не вірять у світле майбутнє і не будують надто вже довгострокових планів.

«Снаряд двічі в одну воронку не падає» явно не їхня філософія. Представники цього знака впевнені, що все погане, що може трапитися, обов’язково станеться. Правда, справедливості заради, слід зазначити, що найбільш сильні з них вміють справлятися зі своїми страхами, вони їх просто вбивають, здійснюючи щось таке, що раз і назавжди відучує боятися і дивитися в майбутнє з нервовою настороженістю.

Як банний лист …

Якщо вже обережний Рак прийняв когось серцем, пустив у своє життя, то відв’язатися від нього практично неможливо. Він буде ходити за вами хвостом, влізе у вашу родину, стане вважати ваших родичів своїми й втручатися в усі ваші справи (з благими намірами, безумовно, але це так дратує). А його нескінченні скарги на все підряд, занепадницькі настрої й похмурі пророцтва типу «Не роби цього, а то кара завалиться відразу з усіх боків». Це зі сторонніми представники даного знаку милі, тактовні, усміхнені, а з тими, кому пощастило (або не пощастило) стати їм своїм, вони не вагаються. А чого соромитися? Ви ж уже близька людина, а значить, вам і всі риси Рака, і його недоліки, ну і його демони, звичайно, куди ж без них.