fbpx

Гороскоп недоліків: обережно, Риби!

Неповторні, привабливі, не по роках мудрі, інтелектуальні й вміють користуватися своєю інтуїцією, відчувають настрій інших людей і, здається, навіть телепати. Вони завжди викликають інтерес, але зблизитися з ними складно, адже вони володіють непростим, неоднозначним, двоїстим характером.

Отже, сьогодні на черзі Риби і їх особливості, які багато навколишні вважають недоліками, і тільки наближені – милими дивацтвами.

Консервативна впертість

Якщо Рибам щось втовкмачити в голову, переконати їх неможливо. Вони придумають сотню причин (часом зовсім фантастичних), чому їх думка правильна, чому вони не хочуть пробувати щось нове або відступати від того, що не дає позитивного результату схеми поведінки, але з місця не зрушать.

Ви можете з піною у рота і до хрипоти доводити божевільність їх міркування, приводити залізобетонні аргументи, по пунктах розбирати їх помилки, однак ефекту буде нуль.

Це стосується навіть їжі. Якщо представникам даного знаку здається, що якісь продукти апріорі одне з одним не поєднуються, вони й пробувати не будуть, як би красиво страва не виглядала. Так що нагодувати Риб чимось таким, до чого вони не звикли, – велика проблема.

Втім, іноді допомагає маленька хитрість: не розкривати інгредієнтів, замаскувати страву під щось буденне і, тільки почувши, що їм було смачно, розповісти, з чого це зроблено.

М’яка авторитарність

Риби обожнюють капати на мізки. Якщо їм здається, що ви в чомусь не праві, вони будуть до нескінченності «клювати вас в тім’ячко», раз по раз повертаючись до однієї й тієї ж розмови. Ймовірно, це про них придумали приказку «Вода камінь точить».

Як правило, представники цього знака не кричать, намагаючись бути почутими, вони довго сверблять, домагаючись потрібного їм результату, з м’якою єзуїтською посмішкою доносячи одним їм зрозумілі істини. Загалом, як показує тривала практика спілкування з Рибами, простіше відразу погодитися, ніж піддавати себе їх «невтомній турботі» і відмовлятися зайнятістю або непотрібністю дій, які вони вам активно нав’язують.

Великомасштабний конформізм

Риби обожнюють плисти за течією. Причому найдивніше, що в дрібницях вони досить наполегливі, в якихось непринципових ситуаціях легко «встають в позу» і відстоюють свою думку, а ось міняти якісь великі обставини, дійсно отруйні їм життя, категорично відмовляються.

Вони можуть багато років ходити на нецікаву роботу, не бажаючи «підіймати сідниці від стільця» і шукати щось більш прийнятне; жити з людиною, якого ненавидять до зубовного скреготу, аби не вплутуватися в шлюборозлучний процес і поділ майна; терпіти витівки родичів, замість того щоб найняти окрему квартиру.

Представники цього знака дуже важко вирішуються на серйозні зміни, їм простіше роками підлаштовуватися під те, що геть-чисто не влаштовує, ніж зробити вибір і одним рухом розрубати гордіїв вузол. Вони можуть довго і наполегливо говорити про те, що у них все погано, скаржитися на начальство, батьків, дружин-чоловіків, дітей, але ніяких активних дій при цьому не робити.

І тільки після якогось дуже потужного стусана, а головне – після того, як хтось із їхнього оточення бере ініціативу у свої руки, вони йдуть на трансформацію свого існування; але і вирвавшись з обмежених обставин, відчувають свого роду ломку, жаль за втраченим.

Критиканство і нетерпимість

Риби обожнюють критикувати те, в чому абсолютно не розбираються, і різко засуджувати те, що їм самим не подобається. Якщо ви захоплені чимось, чого вони не розуміють, довести їм право на особистий вибір вельми й вельми непросто. Вони будуть уражати, робити неповторне обличчя, планомірно і регулярно проходитися по предмету вашої пристрасті, що часто безмірно дратує і вкрай дратує.

Невміння сказати собі «ні»

Риби часто схильні до яких-небудь вад, позбавлятися від яких не бажають, навіть якщо розуміють, що шкодять своєму здоров’ю. Це стосується не тільки напоїв і інших речовин, що впливають на свідомість, а й харчових пристрастей, побутових, повсякденних звичок, прагнення сперечатися через дрібниці. Так, наприклад, якщо їм хочеться до світанку сидіти за комп’ютером або читати книгу, вони собі в цьому не відмовляють, не замислюючись про те, що вранці треба йти на роботу і якось виконувати свої обов’язки.

Вони «розчісують» собі нерви, втягуючись в суперечку, яка, по суті, абсолютно безглузда, непринципова і нічого не змінює.

Напади холодності й байдужості

Взагалі-то, Риб можна назвати й чуйними, й уважними. Вони можуть втішити одним словом, їм деколи не потрібно пояснювати, що з тобою відбувається, щоб отримати й допомогу, і підтримку. Однак іноді їх накриває абсолютна відстороненість, вони стають неймовірно байдужими й нечуйними. І тоді від них не дочекаєшся душевного тепла, а зажадавши його, нариваєшся на чудову фразу: «Мене це не стосується, відповідно, не хвилює».

Проходить якийсь час, і вони знову перетворюються в тямущих істот, тонко відчувають і готових вислухати, але осад-то

Необов’язковість

З Рибами абсолютно неможливо про щось домовлятися заздалегідь. Вони настільки люди настрою, що ніколи не знаєш, які чинники сьогодні вплинуть на їх самовідчуття, а відповідно, і на їх вирішення. Наприклад, причиною відмови від запланованої за тиждень зустрічі може послужити дрібний дощик, легкий головний біль, що раптово виникло бажання просто повалятися на дивані й помріяти.

Ви передчуваєте спілкування, «накриваєте поляну», відмовляєтеся від привабливих пропозицій, що надійшли від інших людей, а вам за годину до моменту Х приходить SMS-ка з текстом приблизно такого змісту: «Захворів (а), приїхати не зможу», ну або «з’явилися невідкладні справи на роботі ».

І до речі, не факт, що людина дійсно хвора або чимось терміново зайнята, в більшості випадків просто лінь виходити з дому. А в іншому Риби – чудові створення, викликають довіру, душевний трепет і стійку прихильність, якщо звикнути до їх недоліків.

You cannot copy content of this page