fbpx

Гороскоп недоліків: обережно, Скорпіони!

Повз недоліків Скорпіонів не пройшов тільки ледачий, але ці пристрасні й небезпечні індивідууми – такі в нашому циклі «викриттів», так що робити нічого, доведеться ще раз нагадати їм, що змушує навколишніх триматися від них якомога далі.

«Є дві думки – моя і неправильна»

Скорпіони без будь-якого пієтету ставляться до чужої думки, а простіше кажучи, їм на неї відверто плювати. Якщо вони щось втовкмачили собі в голову, вони вас навіть слухати не будуть, а просто заткнуть якимось безстороннім висловлюванням, ґрунтовно потупцювавши по вашим розумовим здібностям.

Вони завжди й все знають краще за інших, переконувати їх – втрачати час і почуття власної гідності. Іноді здається, що вони й з найвпливовішою і розумною людиною у світі стануть сперечатися, зневажаючи його авторитет, який для них порожнє місце.

«Я не злопам’ятний, помщуся пару раз і забуду»

Скорпіони жахливо мстиві. Навіть якщо ви просто наступили представнику цього знака на ногу, то будьте впевнені, що плювком вам в спину він не обмежиться, а придумає щось хитромудре, щоб не кортіло. Ну, а якщо ви спокусилися на те, що він вважає своїм, то можете заздалегідь замовляти собі квиток в найдальшу країну і міняти ім’я. Не встигли – ваші проблеми.

«Що отрута, що мед, а результат один …»

Ось кажуть: «Язик мій – ворог мій», а язик (або краще сказати, жало?) Скорпіонів – ворог всього сущого. Вони з його допомогою можуть довести до несамовитого стану самого стійкого, терплячого до образ, штовхнути на натуральні безумства, зруйнувати вщент чиюсь самооцінку, а заодно і сьогодення, майбутнє, навіть минуле.

А іноді вони впорскують не отруту, а мед, спокушають, зваблюють, малюють чудові перспективи і ось тут точно варто бігти не оглядаючись. Якщо представник даного знака почав плести гарні і привабливі словесні мережива – значить, задумав якусь особливо безпринципну, вселенську гидоту. Чим лагідніше, проникливіше Скорпіон каже, тим більше катастрофічними будуть наслідки, якщо ви все ж підете за його покликом, підете у нього на поводу.

«За занавісочками брехні …» Скорпіони ніколи не говорять правди. Щиро і від душі вони виголошують тільки гидоти, а так все їхнє життя оточене завісою брехні, причому найчастіше вони створюють її не для того, щоб зберегти в недоторканності свою приватну, особистісну територію, а для того, щоб досягти якихось своїх корисливих цілей.

Вони легко придумують цілі легенди про своє походження, освіту, здібностях і можливостях, щоб повести за собою довірливих індивідів, як щурів за сопілкою. Їм потрібні адепти, які зроблять за них і для них все що завгодно.

Представники цього знака легко обводять навколо пальця наївних, використовуючи в тому числі й жалісливі розповіді про уявні нещастя (свої власні й чужі). І найдивніше, що і на п’ятнадцятий раз їм продовжують вірити.

«Весь світ – бардак, а люди – сміття»

Скорпіони, як правило, цинічні й не люблять людей. Для них навколишні – дрібні комашки, які потрібні тільки в якості інструментарію для досягнення цілей, ну або для знову-таки розваги. Представники цього знака дуже невисокої думки про всіх, навіть про тих, хто володіє видатними здібностями.

Вони не вірять в чесноту, насміхаються над добротою (хоча, треба віддати їм належне, іноді і вони бувають щедрими й готовими до самопожертви). Для них чужі гідності – привід позлословити, крім того, самі – «скриньки з сюрпризом», вони й інших підозрюють в таємних мотивах, в кожному позитивному вчинку шукають друге дно.

Скорпіони намагаються не заводити друзів, вони одинаки; часто, переживши в юності негативний досвід близької взаємодії, вони назавжди закриваються і терплять поруч із собою одного-двох індивідів, які дратують їх менше інших і які ще не встигли нічим їм нашкодити. До речі, у представників цього знака нюх на потенційні зради, тому вони знищують ймовірного іуду до того, як той щось зробить.

You cannot copy content of this page