fbpx

Гороскоп недоліків: обережно, Стрільці!

Веселі, відчайдушні, відкриті й щедрі, вони у багатьох викликають бурхливий захват і стійку прихильність. Однак і у них багато негативних якостей, які часом на корені перекреслюють все те хороше, що вклали в них зірки, природа і батьки.

Отже, на черзі Стрільці і їх аж ніяк не дрібні недоліки.

«Владу мені, і побільше, побільше!»

Стрільці обожнюють командувати й роблять це різко, напористо, не беручи до уваги ні тонку душевну організацію навколишніх, ні їх амбіції; вони рвуться в лідери в будь-якому колективі й суспільстві, навіть якщо вони не мають потрібних знань.

Вони надзвичайно високої думки про себе і вимагають підпорядкування, а ті, хто чинить опір, оголошуються персонами нон грата.

Причому в основному даний недолік притаманний дамам цього знака, чоловіки – Стрільці більше націлені на рівноправне спілкування і рідко женуться за абсолютною владою (хоча і таке буває). Панянки ж вільно розпоряджаються іншими людьми, пригнічують їх своїм авторитетом і своєю авторитарністю.

Безумовно, вони на багато що готові заради тих, хто входить до їхнього кола спілкування, але натомість ти повинен весело і з задоволенням виконувати роль дресованого звірятка: заглядати їм в рот, бути на першу вимогу, завжди й беззастережно виконувати їх розпорядження, навіть дивні або, які сильно шкодять твоїм інтересам.

Серед Стрільців багато справжніх фанатиків. Якщо представник цього знака переймається якоюсь ідеєю, його вже не зупинити; в ім’я того, у що він свято вірить, він піде по головах, залишить на своєму шляху пекучі вогнища, пожертвує не тільки собою, але і масою інших людей.

Фанатизм може бути релігійним (причому далеко не завжди це пов’язано з офіційними конфесіями), науковим, політичним, революційним, навіть філософським. Головне, щоб мета була ВИСОКОЮ, а скільки людей постраждають під час її досягнення (один-два, десятки, мільйони) – не суть важливо.

Коли Стрільці рвуться до цієї найвищої мети або присвячують себе якомусь СЛУЖІННЮ, їм відмовляє здоровий глузд, на них перестають діяти будь-які доводи, а тих, хто з ними не згоден і сміє перечити, вони просто знищують, в кращому випадку морально.

Вони навіть однодумців не шкодують, якщо їм раптом здається, що ті звернули з їх спільного шляху. Історія знає чимало прикладів фанатизму представників цього знака та його вельми сумних наслідків.

Множинні шлюби

Складно сказати, чи варто вважати «звичку одружитися» недоліком, але це точно не радує тих, хто, пов’язуючи свою долю з представником даного знака, розраховує на вічну любов і непорушний сімейний союз. Стрільці рідко обмежуються одним шлюбом. Як правило, вони одружуються або виходять заміж рази по три мінімум.

Їм досить швидко набридає жити з тим, кого вони ще недавно шалено кохали, і вони починають шукати в ньому недоліки, з якими миритися навіть не спробують.

До того ж представники цього знака неймовірно легко закохуються і відразу хочуть коханих в безроздільне користування, але при цьому вони зазвичай чесні з собою і з любовними партнерами. Так що алгоритм їх поведінки такий: полюбив – зіграв весілля, розлюбив – пішов сам або вигнав того, хто вже не викликає колишніх почуттів; закохався, бувши в шлюбі з кимось іншим, – тут же розлучився, причому навіть якщо новий предмет зітхань поки не відповідає взаємністю.

Втім, це не заважає Стрільцям періодично «мати все, що рухається», не оглядаючись на прихильності й шлюбні зобов’язання, а під старість вони часто взагалі залишаються на самоті, оскільки з роками шарму стає менше, без нього ж терпіти їх бродячий характер, авторитарність і інші перегини о-о-дуже непросто.

Язик без кісток і своєрідний гумор

Стрільці люблять пожартувати й роблять це скрізь і завжди, в тому числі й під час близькості, ось тільки найчастіше їх «юморізми» звучать як образи й боляче зачіпають за живе. Представники цього знака навіть цілком безневинні питання задають з підколкою, і ті набувають зовсім іншого змісту.

Збентежити, вибити з колії їм вдається краще, ніж кому б то не було, в розмові з ними втрачаються і небоязкі індивіди, які зазвичай самі за словом в кишеню не лізуть. Шокує і їх прямолінійність, що межує часом зі справжнісіньким хамством.

Крім того, попри те, що Стрільці вважаються надійними конфідентів, довіряти їм таємниці не так вже й безпечно. Вони легко і невимушено видають чужі секрети, якщо ті здаються їм смішними: чому б не поділитися чимось кумедним з навколишніми й не посміятися разом з ними над головним героєм цієї нісенітниці?

Одна з улюблених розваг Стрільців – гарненько напоїти кого-небудь і спостерігати, як той «робить подвиги», а потім, вже на тверезу голову, розповідати бідоласі про його пригоди й єхидно їх коментувати.

«Зараз як дам!» 

Войовничість також притаманна в основному жінкам – Стрільцям. Чоловіки цього знака прекрасно розуміють, що можуть і прибити ненароком, тому без особливої ​​необхідності руки не розпускають, а ось пані себе не стримують і запросто працюють кулаками.

Причому їм неважливо, хто перед ними – двометровий качок або дитина, підліток, слабка хвороблива особа. І це теж не дуже вписується в загальноприйняте уявлення про Стрельців як про захисників сірих і убогих. Якщо їх розлютити (а гнів спалахує в них моментально), вони вже себе не контролюють.

You cannot copy content of this page