fbpx
Перейти до вмісту

Гороскоп недоліків: обережно, Телець!

  • від

На перший погляд Тельці всім гарні: успішні, господарські, врівноважені. А якщо покопатися? Давайте спробуємо!

Але попереджаємо відразу: якості і дії представників цього знака майже ніколи не можна поділити на чорне і біле. Але і інші знаки прохання не розслаблятися – до них ми теж доберемося!

Звідки у Тельців гроші?

Як правило, Тельці цілком забезпечені люди. У них чималі рахунки в банках, дорога нерухомість, престижні автомобілі, часто свій вельми прибутковий бізнес, і не один. Однак аж ніяк не завжди багатство представників цього знака тільки їхня персональна заслуга.

Найчастіше їх стартовим капіталом є спадок, який дістався від родичів, або дружини / чоловіка (іноді – вдале розлучення; ні, не в сенсі того, що вони когось «розводять» на гроші, хоча і таке буває; мається на увазі розірвання шлюбу ).

Та й від дружньо налаштованих оточуючих, які часом бідніші, ніж самі Тельці, їм регулярно щось перепадає: одяг, гаджети, книги, продукти, безкоштовні послуги, навіть будиночок в селі, а це , погодьтеся, суттєва економія, яка дозволяє Тельцям примножувати свої заощадження.

І ось в цьому вони як раз дуже процвітають, їх коник – так скласти бюджет, щоб наявної суми вистачило і на життя-буття, і на прибуткові капіталовкладення.

Так, гроші повинні працювати, і для представників цього знака це непорушна істина, так що вони майстри взяти малі кошти і перетворити їх в гору золота.

Дисципліна або занудство?

Тельці намагаються дотримуватися певного розпорядку. У них навіть є такий корисний зошит, «щоденник» називається, куди вони записують всі свої майбутні справи, починаючи з ранкового підйому, зарядки, денного дзвінка мамі (чоловікові, дружині) і закінчуючи візитом до стоматолога, якого вони планують відвідати через три місяці.

Відмінна самоорганізація, браво! Ось тільки від оточуючих представники цього знака вимагають того ж, а ті, хто живе по-іншому, на їхню думку, безладні бовдури, не заслуговують довіри. І до речі, Тельці цілком можуть відмовитися мати з вами спільні справи, якщо ви не виглядаєте людиною з впорядкованим існуванням. Ну не зануди?

Адже можна бути діловим індивідуумом, не розкладаючи все по поличках і не плануючи своє життя щохвилини на п’ять років вперед.

Хто правильно відпочиває, той добре працює

Тельці неймовірно ліниві. Якщо можна нічого не робити, вони неодмінно цим скористаються. Але при цьому великих трудоголіків ще потрібно пошукати. Як таке можливо? Елементарно! Все та ж самоорганізація.

Є план, і вони його дотримуються, а в ньому по білому прописані не тільки обов’язки (яких дуже-дуже багато, і всі вони необхідні), але і права. В першу чергу – право на відпочинок.

Відпустка – мінімум два рази на рік, нехай по тижню, але обов’язково; і ось в ньому представники цього знака віддаються вилазкам в якісь культурно-розважальні місця. Саме це дозволяє їм, забувши про лінь, безперебійно функціонувати в решту часу.

Таємничість або прагматизм?

Ви намагалися коли-небудь розговорити Тельців? Навіть і не пробуйте. Ви почуєте все, крім правди, або вас виразно проігнорують. Вони вправно викручуються або відмовчуються, якщо не хочуть відповідати на особисті питання, причому в перелік заборонених тем входять фінанси, любов, плани на майбутнє, здоров’я і багато, багато іншого.

Ні, це зовсім не недолік, але ж насторожує? Що такого відбувається в житті представників цього знака, що вони тримають її за сімома печатками? Насправді все просто. Тельці потайливі не тому, що їх буття екстраординарно і їм обов’язково потрібно «шифруватися», а тому, що не хочуть давати вам зброю для маніпулювання, адже будь-яку приватну інформацію можна використовувати людині на шкоду, а вони уникають всього того, що ставить під загрозу їх безхмарне існування.

І тільки тоді, коли ви станете для Тельця своїм, доведете свою благонадійність, ні, вам і тоді не будуть розповідати все і відверто, але заглянути краєчком ока дозволять. І після цього вам стане все одно, що від вас приховують. Подяка за те, що показали, впустили постояти на порозі душі, пересилить вашу цікавість, і ви абсолютно спокійно почнете реагувати на небажання цієї людини обговорювати свою зарплату, особисте життя, проблеми і досягнення.

У вас знайдеться заняття цікавіше – розповідати про себе, а слухати представника цього знака вміють дивовижно. Ну так, і мотати на вус: раптом знадобиться?

Діти – інвестиція в майбутнє

Тельці до нестями люблять своїх дітей і роблять для них все: печуться про здоров’я, намагаються забезпечити найкращою освітою, самі навчають тому, без чого, на їхню думку, не буває гідного життя, створюють їм максимально можливий тілесний комфорт.

Але! Представники цього знака з нащадками ніколи не сюсюкаються і не панькаються, подарунки їм роблять виключно зі змістом (розвиваючі, які б мотивували, корисні).

Вони вимогливі і вважають, що кожна вкладена в дітей гривня і витрачена на них час повинні окупатися сторицею, адже вони не зростатимуть нахлібників, а спадкоємців імперії, тих, хто в старості не просто подасть їм стакан води , а по повній забезпечить цю саму старість усіма мислимими і немислимими благами.

Ось така розважлива любов.

Не дратуйте мінотавра!

Тельці неймовірно стримані, їх стійкість до стресів приголомшлива, а зовнішні подразники сприймаються ними як прикре непорозуміння. Загалом, довести їх до стану сказу – це треба постаратися. Вони до останнього зберігають незворушність, похитнути цю твердь практично неможливо.

Однак якщо вам це вдалося, то вам вже нічого не допоможе. Так що не потрібно уявляти себе тореадорами і дражнити цього мінотавра – розтопче і не скривиться. Причому далеко не завжди представники даного знака використовують вербальне знищення того, хто їх довів.

А найулюбленіше їх покарання  – фінансове; їм нічого не варто розорити вас.

Вони звикають до чогось, переконуються в надійності цього предмета (будинку, марки автомобіля, методу досягнення мети), і вже нікуди їх не зрушиш. А якщо врахувати, що представники цього знака ще й уперті, то сперечатися з ними і намагатися ініціювати щось нове просто марно.

Зате їх консерватизм, відданість традиціям і вірність своїм принципам надійно захищають їх від метань і помилок, від збитків і марних витрат, від спілкування з порожніми людьми і від нераціонального виходу із зони комфорту.