fbpx

Гороскоп недоліків: обережно, Водолії!

Обожнюють все нове, з легкістю кидаються в експерименти, чарівні, щедрі з тими, кого взялися опікуватися, і дуже цікаві в спілкуванні. Але з купою недоліків, які складно терпіти!

Отже, у нас на черзі Водолії.

Максималізм як життєве кредо

Найголовніший недолік Водоліїв – категоричність. Вони хронічно не вміють розбиратися в півтонах ситуацій і до всього підходять з юнацьким максималізмом. Якщо вже вони на щось ображаються (а приводів для цього може бути мільйон, і всі дріб’язкові), то практично неможливо переконати їх в тому, що у вас навіть в думках не було зрадити, зачепити їх самолюбство або якимось чином вплинути на їх вибір. У кращому випадку представники цього знака розморожують і пробачають після тривалих «ритуальних танців» з посипанням голови попелом, а в гіршому – просто викреслюють кривдника або, на їхню думку, зрадника зі свого життя.

Негнучкість і правдолюбство

Водолії завжди говорять виключно те, що думають. Вони не вміють втішати та лестити, вважаючи за краще висловлювати неприємну правду, тому що вважають: тільки так потрібно спілкуватися з друзями й близькими. Вони не стануть складати заспокійливі казочки, звеличувати чиїсь уявні переваги й хвалити те, що їм не подобається. З одного боку, це, звичайно, непогано – об’єктивна думка й адекватна критика (якщо вони дійсно об’єктивні й адекватні) дають посилання прагнути до чогось більшого. Однак найчастіше це правдолюбство неймовірно ображає, адже ми розповідаємо про свої неприємності, щоб нам не тільки допомогли (з цим-то якраз проблем немає – представники даного знаку завжди готові посприяти), але і поспівчували, а ось тут – затикаючи; чути ж, що ти «сам дурень», мало кому приємно.

Водолії ніколи не будуть плести словесні мережива, щоб когось причарувати й виторгувати собі якісь блага, навіть якщо вигода – розташування, приязнь друзів. А вже під начальство вони, як правило, не прогинаються ні за яких обставин. Як наслідок, представникам цього знаку періодично доводиться міняти й коло спілкування, і роботу, що, втім, їх не сильно напружує.

І тільки в зрілому віці Водолії знаходять ту дипломатичність, яку їм приписують практично всі стандартні гороскопи. Набивши шишок і розгубивши основну масу друзів юності, вони починають розуміти, що іноді краще піти на компроміс, вислухати, поспівчувати й взагалі вчинити так, як чекає від них оточення, а не так, як вони самі апріорі вважають правильним.

 «Робіть свої ставки, панове»

Водолії азартні до неймовірності. Саме вони більше, ніж хто б то не було, схильні до ігроманії, і на цей порок з радістю спускають свої ресурси: гроші, час, добрі взаємини з навколишніми. Коли казино та ігрові зали знаходилися в прямому доступі, багато представників цього знака були їх найвірнішими завсідниками, а зараз просто перемістилися у віртуальний простір, освоївши подібні розваги в Інтернеті.

Іноді, правда, вони задовольняють свою тягу до гри у звичайних комп’ютерних забавах, які не потребують фінансових коштів, але краще від цього не стає. Подібні ігрища не тільки повністю з’їдають їх дозвілля, а й заважають їм виконувати службові та побутові обов’язки.

Водолії як би колекціонують невдачі й провали друзів, для того, щоб в черговий раз підтвердити і проілюструвати своє переконання в тому, що світ недосконалий, люди дурні, «старі граблі» ще нікого нічому не навчили, рад навколишні просять лише для того, щоб їм не слідувати, і взагалі, все умовно розумні індивіди не сильно далеко пішли від «прабатьків», тобто від мавп.

«Я тебе люблю, а ти мене завоюй»

Водолії досить легко закохуються, однак, як правило, вважають, що домагатися взаємності – корону упускати. Вони рідко роблять активні кроки для того, щоб сподобатися предмету свого обожнювання, спокусити його, зазвичай вони лише натякають, що відносяться до нього трохи краще, ніж до інших навколишніми.

А далі все залежить від візаві: якщо він (вона) хоче чогось від представника цього знака, то йому (їй) доведеться «сто пар чобіт стоптати», щоб почати роман. Для цього потрібні домовленості, неординарні дії, нестандартні залицяння, тонко продумані жарти – і при цьому переконлива гра в те, що на незалежність і на свободу вибору Водолія він (вона) не претендує. І це ще не все.

Якщо врахувати, що вимоги до протилежної статі у Водоліїв надмірно завищені, а переривають вже усталений або тільки назріває роман вони без пояснень і розмов, то не дивно, що партнери та шанувальники-шанувальниці поруч з ними надовго не затримуються: спочатку складно відповідати, потім – утримати.

You cannot copy content of this page