fbpx
Перейти до вмісту

Гороскоп щастя та вдачі  на 2022 рік для кожного знаку зодіаку

Пізнання себе чи світу? Виконання найпотаємнішого бажання? Звільнення від комплексів та умовностей? А може, зустріч із найпрекраснішою людиною, яка стане другою половинкою чи найкращим другом? Про те, що у 2022 році зробить щасливішим представників зодіакального пантеону, читайте у нашому сьогоднішньому гороскопі.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Овни, вас у 2022 році щасливіше зроблять нові можливості, які відкриються перед вами у професійній сфері та спілкування з людьми, які зустрінуться вам на цьому шляху. Це буде процес взаємного навчання, що включає якісь поїздки і моменти спільної релаксації.

А ще щастя вам принесе найцікавіше заняття, яке, з одного боку, допоможе реалізувати якісь ваші унікальні якості та таланти, а з іншого – виявиться для вас повним чудових відкриттів. Ви багато дізнаєтеся про свої латентні бажання, свої істинні здібності, про свою особистість.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Тельці, вас у 2022 році щасливіше зробить якась боротьба, яка покаже, що ви здатні на щось таке, чого самі від себе ніяк не очікували, відкриє перед вами якісь нові цікаві обрії , відточить ваш характер та допоможе відчути, що ви живете на повну котушку.

А ще щастя вам принесуть кілька поїздок в те саме місце, в якому ви зможете відпочити душею і тілом, повністю розслабитися, поспілкуватися з людьми, які вас чудово розуміють, ненав’язливо вам співчувають, здатні зробити вам добре фізично або дати якийсь дійсно цінна порада.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Близнюки, вас у 2022 році щасливіше зробить задоволення якихось великих амбіцій, причому чим більше перешкод ви зустрінете на своєму шляху, тим сильнішою виявиться ейфорія від досягнення бажаного результату і тим істотніше проявиться повага з боку оточуючих , а їх визнання вашого авторитету матиме навіть матеріальний характер.

А ще щастя вам принесе усвідомлення власної значущості у ситуаціях, у яких раніше головну скрипку грав хтось інший. Ви в чомусь вийдете на наступний рівень та зможете диктувати свої умови там, де раніше лише підкорялися.

Раки (22 червня – 22 липня)

Раки, вас у 2022 році щасливіше зробить те, що допоможе вийти за рамки власних уявлень про ваші можливості. Ви зможете зробити щось таке, що дасть вам об’єктивний привід пишатися собою і будувати життєздатні плани, засновані на новому досвіді. А ще щастя вам принесе любов у найширшому значенні цього слова.

Поруч із вами з’явиться людина, з якою ви відкриєте нові горизонти спілкування та незвичайні методи пізнання світу. Чи буде це той, кого ви потім назвете другою половинкою, чи добрий друг, але в будь-якому разі ця людина навчить вас любити все, що вас оточує.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Леви, вас у 2022 році щасливіше зробить виконання потаємного бажання. Ви отримаєте щось таке, про що таємно мріяли, але, за великим рахунком, якось не дуже вірили, що бажане вами справді можливо. Швидше за все, обставини несподівано складуться найсприятливішим для вас чином, і мрія здійсниться.

А ще щастя вам принесе якесь нове і вельми незвичайне починання, в якому зійдуться робота та творчість, різні ваші вміння та знання, вихід за звичні рамки та при цьому відчуття повного психологічного комфорту у процесі реалізації вашого задуму.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Діви, вас у 2022 році щасливіше зробить можливість скинути кокон колишнього життя, переродитися і постати перед собою та оточуючими у якійсь абсолютно новій якості. І хоча вас періодично тягтиме назад, саме те перше відчуття себе оновленого не дозволить вам відіграти все назад.

А ще щастя вам принесе розуміння чогось зовсім вам незнайомого. Якщо ви ніколи по-справжньому не любили, то це може бути приголомшливе кохання, а якщо довго відкладали знайомство з якимись специфічними знаннями, то занурення в них з головою і найнеймовірніші відкриття.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Терези, щастя вам у 2022 році принесе розуміння, що ви якимись своїми вчинками робите успішніше та благополучніше чиєсь життя або навіть кілька доль. Швидше за все, якісь певні дії в цьому напрямку ви вчините всупереч обставинам, чийомусь погляду, власної інертності, і усвідомлення вами своєї всемогутності додасть відчуття ейфорії.

А ще щасливіше вас зробить якась ваша творчість, вірніше її презентація широкому загалу, визнання оточуючих, похвали близьких і навіть, можливо, позитивні відгуки маститих критиків.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Скорпіони, вас у 2022 році щасливіше зробить можливість частіше занурюватися в стан безтурботності, займатися тим, що ніяк не пов’язане з іншими людьми та з вашими зобов’язаннями перед ними, впадати у стан повної моральної та фізичної розслабленості, ні про що не думаючи або пливучи хвилями своїх мрій.

І в смугу стану спокою другий фактор, який принесе вам щастя, – якесь дуже кип’ятне кров заняття, яке не тільки стане для вас відмінним способом самовираження, але і поповнить коло вашого спілкування, допоможе знайти друга або навіть любов.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Стрільці, вас у 2022 році щасливіше зробить самостійно досконале особистісне або навіть наукове/соціальне відкриття, яке відчинить перед вами двері в якийсь абсолютно незнайомий вам поки що світ, у якому ви, швидше за все, і знайдете своє справжнє призначення.

А ще щастя вам принесе радикальне рішення якоїсь проблеми, що набила оскому. Велика ймовірність, що ви якимось одним різким рухом розрубаєте цей гордієв вузол, після чого зможете ініціювати щось таке, чим раніше зайнятися просто не могли через перешкоди, що чинилися цим несприятливим фактором.

Козоріг (22 грудня – 19 січня)

Козороги, вас у 2022 році щасливіше зроблять довірчі стосунки з якоюсь дуже мудрою людиною. Швидше за все, він допоможе вам зовсім під іншим кутом подивитися на те, що вас турбує і змушує робити непродуктивні та невластиві вам вчинки, чим направить ваші думки та дії у правильне русло.

Ну і просто не раз стане для вас чудовим релаксантом. Принесе вам щастя і якесь заняття, яке стане для вас новим та цікавим способом пізнання світу, дозволить поринути у якісь глибини – водні, власної підсвідомості, натури оточуючих.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Водолії, вас у 2022 році щасливіше зробить починання, до якого ви довго йшли, наштовхуючись на якісь перешкоди, майже стартуючи, але відкладаючи дебют через зовнішні обставини чи абсолютну неготовність людей, з якими планований проект був пов’язаний.

Швидше за все, ви особисто приберете всі негативні фактори, перебудуєте все таким чином, щоб справа ні від кого, крім вас, не залежала. І вже найперші результати занурять вас у стан ейфорії. А ще щастя вам принесе здобуття людини, якої вам зараз дуже не вистачає – розумного вас амурного партнера, друга, союзника або інвестора.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Риби, вас у 2022 році щасливіше зробить те звільнення від комплексів, умовностей та старих зобов’язань, після якого ви зможете щось почати з чистого аркуша, якось по-новому усвідомити себе, свої плани і своє призначення, рішуче ініціювати те, чого вам не вистачає.

А ще набагато щасливіше вас зробить кохання. Це може бути здобуття другої половинки, сильне почуття до вже наявного партнера, до наявної або щойно зачатої дитини, до якогось звірятка. Головне, що це буде те, через що відбудеться найголовніше ваше самовираження.