fbpx

Гороскоп від Анжели Перл на квітень 2022 року для кожного знаку зодіаку

Починається новий місяць, повний планів та надій на краще майбутнє. Рекомендації відомого астролога Анжели Перл допоможуть Знакам Зодіаку визначитися з напрямком і легко залучити в життя благополучні зміни.
У квітні 2022 року буде безліч важливих подій, які підштовхуватимуть представників Зодіакального кола до рішучих змін.

Овен

Молодий місяць 1 квітня у Знаку Овна дає нову енергію, яка допоможе подолати перепони. Астролог рекомендує не боятися змін і брати кермо влади в свої руки, щоб досягти запаморочливих успіхів. На початку місяця важливо зібратися з силами, змінити імідж та заявити про себе.

Телець

Молодий місяць 1 квітня пройде в 12 будинку гороскопу, який відповідає за далекі землі. Астролог рекомендує Тельцям взяти паузу, щоб пізнати себе, на якийсь час відгородитися від зовнішнього світу, щоб знайти відповіді на хвилюючі питання. Початок місяця ідеально підходить для планування та вибудовування стратегії, яка допоможе досягти важливої ​​мети.

Близнюки

Молодий місяць 1 числа пройде в 11 будинку гороскопу, який відповідає за колектив. Близнюки зможуть знайти нових однодумців, вступити до організації, розвивати бізнес у мережі Інтернет. 5 квітня буде з’єднання Сатурна з Марсом, яке провокуватиме Близнюків на необдумані кроки, що може дати прикрі промахи та травми.

Рак

Молодий місяць 1 квітня в 10 будинку гороскопу відповідає за цілі, плани та досягнення. Раки зможуть розпочати новий етап життя, набути нового статусу та реалізувати свої задуми. Астролог радить не сумніватися у своїх силах. Йти вперед і прислухатися до інтуїції, яка допоможе оминути негаразди стороною.

Лев

Молодий місяць 1 числа пройде в 9 будинку гороскопу, який відповідає за міжнародні справи. Левам на початку місяця належить активно розвиватися, знайомитися з новими людьми, а також змінювати життя. Не виключений і переїзд у далекі землі, підготовка якого займе другий місяць весни.

Діва

Зміни увірвуться в життя Дів уже з 1 квітня, в день Молодика. Нічне світило буде у 8 будинку фінансів, а отже, буде можливість подолати грошові проблеми, відкрити та посилити фінансовий потік. Астролог рекомендує не поспішати з рішеннями та уважно стежити за витратами, щоб унеможливити проблеми з фінансами.

Терези

Квітень розпочнеться з Молодика, який пройде у 7 будинку гороскопу. Народження нової енергії для Терезів буде у сфері спілкування. Астролог рекомендує більше часу проводити в суспільстві, щоб не прогаяти перспективних можливостей: клієнтів, партнерів, покровителів.

Скорпіон

У квітні Скорпіони переживатимуть багато подій, які розпочнуться вже з першого дня місяця. Молодий місяць у 6 будинку гороскопа торкнеться сфери роботи, яка займатиме багато часу. Скорпіони зможуть здобути нову посаду, змінити розклад дня, а також зайнятися своїм здоров’ям.

Стрілець

Стрільцям Новий Місяць 1 квітня принесе несподівані події. Молодий місяць у 5 будинку гороскопу буде радісною подією, яка підштовхуватиме до змін, пов’язаних з творчістю та спілкуванням з підростаючим поколінням. Стрільці зможуть розвивати нові таланти, а також порозумітися з дітьми та залишити в минулому сварки.

Козеріг

Козероги відчують вітер змін із першого числа. Молодий місяць у 4 будинку гороскопу буде фокусувати увагу на сфері місця проживання та сім’ї. Астролог рекомендує більше часу приділяти близьким, а також бути готовими до того, щоб переїхати або розширити квартиру. Не виключено також, що у сім’ї буде поповнення.

Водолій

Молодий місяць у 3 будинку гороскопу вказує Водоліям на активний початок місяця. Це можуть бути нові контакти, розширення бізнесу за рахунок залучення інвесторів чи додаткових робітників. Також місяць пройде у роз’їздах, тому астролог рекомендує бути уважними та обережними у дорозі.

Риби

Квітень розпочнеться з Молодика. Воно пройде 1 числа у 2 будинок прибутку та ресурсів. Це означає, що Риби можуть зрости у доходах, і навіть залучити матеріальне благополуччя рахунок довгоочікуваної великої покупки. Риби отримають нові можливості, які важливо використати негайно.

You cannot copy content of this page