Гороскоп від професійного астролога на тиждень з 31 січня по 6 лютого 2022 року для кожного знаку зодіаку

Гороскоп на тиждень з 31 січня по 6 лютого 2022 року

Починається новий тиждень, і разом із ним новий, останній місяць зими. Астролог розповів, яким стане цей важливий тиждень, що на нас усіх чекає і як можна буде обійти стороною перешкоди на шляху. Загалом ці сім днів можна вважати дуже сприятливими. Будуть деякі труднощі спочатку, але всім нам вдасться уникнути проблем.

Овен

У Овнів січень закінчиться на світлій ноті, так само як і почнеться новий місяць. Що стосується кінця тижня, то Овнам потрібно трохи більше обережності, щоб не втратити те, що буде досягнуто. Інтуїція допоможе шукати нестандартні рішення у роботі та бізнесі. Усім, хто перебуває у стосунках, астролог радить їх якось урізноманітнити, але не чекати, що все зробить друга половинка. Одиноким представникам Знаку можна знайомитись, фліртувати, ходити на побачення.

Телець

Тиждень почнеться з не найприємнішої ноти, але 1 числа ситуація зміниться на краще, а 2 і 3 лютого взагалі стануть найяскравішими та вдалими днями тижня. У бізнесі та роботі астролог не радить Тельцям намагатися робити щось дуже непросте. Можна попросити допомоги або спитати поради у колеги, начальства. Якщо почнуться проблеми у відносинах, астролог радить не сваритися на очах у оточуючих і бути трохи поступливішими.

Близнюки

Не виключено, що зірки та планети захочуть перевірити Близнюків на міцність. У справах та в роботі Близнюкам допоможе їхня хвалена креативність, нестандартне мислення. Не виключено, що цього тижня доведеться кудись поїхати у справах. Зміна обстановки для представників цього Знаку виявиться чудовим способом підняти настрій та залучити удачу. У любовних справах на них також чекають позитивні зміни. Можливо, що самотні Близнюки зможуть знайти кохання.

Рак

У Раків може з’явитися гостра необхідність у шопінгу та купівлі чогось дуже важливого, дорогого. Це чудовий період для змін у роботі та бізнесі. Можна відкривати щось нове або шукати нову роботу. Стосунки з протилежною статтю, на думку астролога, не зможуть будуватися на довірі та оптимізмі. Краще піти з головою у справи. Важливо розпалювати пристрасть у коханій людині, а також всіляко підтримувати її починання.

Лев

На цьому тижні астролог рекомендує займатися вирішенням накопичених за довгий час завдань. Краще починати з домашніх турбот, повільно перемикаючись на роботу та бізнес. Такий порядок буде кращим, оскільки так Левам вдасться швидше зняти енергетичні блоки. У бізнесі та роботі Левам не варто виявляти зайву агресію та жадібність, оскільки так вони можуть нажити собі купу проблем. У любовній сфері дуже важливо шукати компроміси та не сваритися.

Діва

У любовній сфері у Дів все ще не дуже добре, зате Дівам нічні світила відкриють майбутнє. На роботі теж все не дуже благополучно складатиметься. Переважно це відбуватиметься через відсутність мотивації. Звичні обов’язки здадуться нудними, дратівливими, неприємними, причому чим далі до вихідних, тим ситуація буде непростішою. Так, ситуація не їх приємна, але драматизувати точно не варто. Важливо тримати себе у руках.

Терези

У Терезів починається ідеальний час для креативної роботи, прийняття незвичайних рішень та зміни курсу. Якщо дуже захочеться змінити свій життєвий шлях, Терези завжди зможуть скористатися психологічною програмою успіху. Це той самий час, коли Терези можуть і повинні вийти з тіні, щоб показати себе, проявити свої найкращі якості та досягти найкращих результатів у роботі, коханні, справах. У любовній сфері Терезів також чекає неймовірний успіх, причому це стосується як одиноких представників Знака, так і тих, хто вже у відносинах.

Скорпіон

Нічні світила допоможуть Скорпіонам виконати заповітне бажання. Все на боці Скорпіонів – зірки, планети, удача. Найголовніше – не поспішати. У коханні краще зменшити запал, дозволивши Всесвіту самому вирішувати, що краще. Усім, хто полягає у відносинах, бажано не лаятися і не псувати собі та оточуючим настрій лайкою. У роботі та бізнесі Скорпіони зустрінуться з перешкодами, але вони не зіб’ють їх зі шляху. Навпаки, вони зроблять їх сильнішими та мудрішими.

Стрілець

Фінансова сфера життя для Стрільців має вийти на перший план. Залучити гроші Стрільцям допоможуть п’ять звичайних речей. Дуже корисно буде займатися рекламою та просуванням. Наприкінці тижня Стрільці зможуть досягти своїх цілей і в любовній сфері. Словом, тиждень буде дуже продуктивним, насиченим, приємним. Найголовніше – не застудитися. Потрібно тепло одягатися, мити руки та користуватися маскою. Дуже корисними будуть короткі поїздки, у тому числі на автомобілі. Великі успіхи чекають на тих, на кого чекає зміна обстановки.

Козоріг

Не виключено, що в період з 31 січня до 6 лютого Козорогам доведеться приймати якісь дуже важливі, але непрості рішення. Якщо перед цими людьми виникне дилема. Тиждень найкраще підходить для переговорів, шопінгу, відряджень, підписання важливих паперів. Вирішення любовних та сімейних проблем краще відкласти на кінець тижня, щоб собі з’ясування стосунків.

Водолій

Водоліям у жодному разі не можна допускати сильного зниження енергетики. Тиждень дуже сприятливий для роботи і підвищеної активності в цілому. У любовних справах астролог радить Водоліям виявляти більше ініціативи. Можна освідчуватися у коханні, знайомитися, запрошувати людей на побачення. У справах і роботі Водоліям важливо здійснювати самоконтроль і намагатися якомога більше часу працювати над тими завданнями, які є максимально актуальними.

Риби

Рибам астролог радить бути уважнішими у роботі та бізнесі. Особливо важлива ця порада 3 і 4 лютого — у найнебезпечніші дні тижня. Не виключено, що зірки та планети намагатимуться розкрити деякі важливі таємниці Риб. Їхні секрети можуть перестати бути такими, але цього легко можна уникнути. Наприклад, можна просто менше говорити про свої плани. Це чудовий час для духовного зростання, виконання даних раніше обіцянок, турботи про близьких, повернення боргів. Рибам потрібно бути чеснішими і добрішими.