fbpx

Гороскоп з 1 по 7 січня — Тельцям час зібратися, а у Дів досягнення найкращих результатів

Астрологи вказали на найголовніші зміни у житті знаків цього тижня.

Наступний 2024 — високосний. Традиційно цей час вважають важким, так повелося з давніх-давен — через повір’я, в яких йдеться про святого Касьяна, що спустився з небес саме цього року. За легендою, герой ніс негаразди народам через те, що зрадив самого Бога і був приречений на покарання.

Астрологи ж на майбутній 2024 дивляться швидше оптимістично. Багато в чому це пов’язано з тим, що за східним календарем це рік Дракона. Вважається, що під його заступництвом завжди минають чи не найвдаліші часи. Головне правило року — вірити в себе, чітко представляти свої цілі та впевнено до них йти. Будучи єдиною міфічною істотою у східному зодіаку, Дракон здатний робити чудеса, тому сміливо беріться за те, про що давно мріяли, але не наважувалися.

ОВЕН

Зараз в Овнах переважає схильність до імпульсивних вчинків та частих змін настрою. Щоразу, коли ви відчуєте наростаюче роздратування, подумайте, до яких наслідків може призвести його виплеск. Не забувайте про те, що своєю поведінкою ви можете зачепити оточуючих. Якщо вам набридло одноманітність в особистому житті, зараз саме час почати щось змінювати.

ТЕЛЕЦЬ

Тельці, не дозволяйте своєї нерішучості взяти над вами гору. Зараз не час здавати позиції, керуватися сумнівами та внутрішніми страхами. Поставивши на чолі свою невпевненість, ви пропустите шанс проявити себе і свої можливості. А ваша кохана людина, бачачи вашу пасивність та повну відсутність самостійності, замислиться — а чи потрібні їй такі стосунки.

БЛИЗНЮКИ

Нині Близнюки на піку своєї ділової активності. Ви маєте мистецтво переконання, ви промовисті та комунікабельні. Тому сміливо виступайте зі зверненням до посібника для обговорення ваших перспектив. Незважаючи на свою діяльність і невгамовність, не намагайтеся в один період вирішити всі масштабні завдання. Якщо ви бачили один і той самий сон вже кілька разів, він виповниться.

РАК

Проведіть час у сімейному колі, влаштуйте прийом гостей або застілля. Приводів зібратися разом у вас чимало і зараз для цього найсприятливіший період. Тим для розмов накопичилося чимало, вам буде що обговорити. Якщо поблизу немає родичів, проведіть тиждень зі своєю половинкою. Вона дуже цього хоче, і зустріч зміцнить вашу спілку.

ЛЕВ

Леви призначайте ділові зустрічі на першу половину тижня. В цей же час чекайте на запрошення на якийсь захід, де ви зможете продемонструвати свої гідні якості. Користь принесуть спорт, творчі розваги, активний відпочинок. У другій половині тижня не виключені переживання, пов’язані із сім’єю чи необхідністю незапланованих витрат. Відносини з партнером набудуть характеру безвиході.

ДІВА

Не завжди доречно складати плани і методично їм слідувати. Зараз у Дів якраз такий період. Спонтанність у рішеннях це найкраще, що ви можете зробити в ситуації, що склалася. Як не парадоксально, але саме раптовість дозволить вам застосовувати правильну тактику та досягати найкращих результатів. Відкладіть покупки, очікуваного задоволення вони не принесуть, а гроші викинуть на вітер.

ТЕРЕЗИ

Терези, не переоцінюйте свої фізичні можливості. Тепер слід більше уваги приділити своєму здоров’ю, ніж справам. Не намагайтеся звалити на себе кілька завдань одночасно, виключіть суєту і не допускайте перенапруги. Ваш відпочинок має бути спокійним: почитайте книгу, подивіться фільм, здійсніть повільну прогулянку, приділіть час спілкуванню з рідною людиною. Тільки так ви прийдете до внутрішньої рівноваги.

СКОРПІОН

Якщо у Скорпіонів накопичилися невирішені питання побутового характеру, зараз найбільш вдалий момент для того, щоб з ними розібратися. Період добрий також для візиту до керівника. Ваше матеріальне становище може бути покращено, ймовірно, дохід вам принесе досконала угода. Швидше за все, вам доведеться раптово змінювати свої плани, або вносити зміни у відносини із близькою людиною.

СТРІЛЕЦЬ

Стрільцям варто проаналізувати стосунки з окремими людьми зі свого кола спілкування. Тільки не потрібно робити поспішних висновків, з’ясовувати стосунки чи пред’являти претензії. Не поспішайте оголошувати свій вердикт, доки не врахуєте всіх тонкощів. Виявіть обачність у знайомствах. Якщо ви відчуєте, що інтерес до спілкування у вас виключно амурний, краще уникнути зустрічей.

КОЗЕРІГ

У Козерогів все стабільно на діловій ниві, є шанси досягти підвищення. На заваді цьому і втратою авторитету в очах колег може стати ваше бажання відверто щирити про своє особисте життя. Ваш начальник у захват не прийде, вважаючи, що метелики, що ширяють у вашому животі, можуть знизити працездатність. Хоча вам, безумовно, є чим похвалитися: у вашому житті зараз є романтичний період.

ВОДОЛІЙ

Спокій та врівноваженість Водоліїв може струсити енергійність та невгамовність деяких людей. Спершу вам здаватиметься це цікавим та інтригуючим, можливо, відчуєте брак подібної емоційності в житті. Але з продовженням спілкування все частіше спалахуватимуть сварки, і виникатимуть розбіжності. Розцінюйте це як життєвий урок.

РИБИ

Цього тижня Рибам може здатися, що всі ваші зусилля марні, все йде не за планом, і на вас чекає повний провал. Чи не драматизуйте! Так ви змусите себе приймати швидкі рішення, які, напевно, виявляться неправильними. Зосередьтеся та постарайтеся не робити помилок. Перш ніж взятися за новий проект, розберіться спочатку зі старим – він буде дуже вигідним для вас.

You cannot copy content of this page