fbpx

Гороскоп з 11 по 17 березня — у Тельців велика купівля, а Стрільці сповнені енергією

Астрологи передбачили масу щасливих змін цього тижня.

Найзручніший час у всіх знаків зодіаку для будь-яких змін у житті. Отже, пропонуємо вам повний гороскоп з 26 лютого до 3 березня для жінок і чоловіків за знаками зодіаку. Це може бути покупка нового житла чи переїзд, зміна роботи, рішення зробити пропозицію чи зачаття дитини – все це закінчиться успішно. У матеріальному плані виявите розумну ощадливість. Так ви зможете себе убезпечити від боргів. Ситуація незабаром зміниться, і ви знову будете біля керма.

ОВЕН

Будь-які робочі питання сьогодні вирішуватимуться так, що ви з цього можете отримати користь. Від ризикованих підприємств Овнам варто відмовитись. Якими б привабливими вони не здавалися, насправді ви можете приректи себе додаткові труднощі та грошові витрати.

ТЕЛЕЦЬ

Якщо в планах у Тельців була покупка житла, то зараз для цього саме час. Вчинена угода буде вигідна обом сторонам, але не варто приймати рішення поодинці. Обов’язково порадьтеся зі своєю другою половиною.

БЛИЗНЮКИ

Близнюкам варто відмовитися від будь-яких ризиків, які можуть призвести до серйозних ускладнень у справах. Жодне новаторство, креативність не зроблять краще, ніж звичні всім способи вирішення проблем. Намагайтеся від них не відходити.

РАК

Енергійність і цілеспрямованість Раків часом дуже дратують оточуючих. Не варто їх за це засуджувати, не всі можуть жити та працювати у такому темпі, як у вас. Сьогодні саме час, творчим людям слід спробувати себе у новому напрямку.

ЛЕВ

Львів період відмінно підходить для всього нового. Саме час вирушити у подорож. Ви зможете відкрити для себе нові місця, познайомитися з багатьма цікавими людьми та багато чого почерпнути для себе з цієї поїздки.

ДІВА

Дівам варто бути дуже обережними, тому що є всі шанси зв’язатися з нечесними людьми, які можуть схилити вас до не зовсім чесних справ. Постарайтеся більше відпочивати, тому що ви постійно відчуваєте втому, це позначається перенапругою.

ТЕРЕЗИ

Чоловікам сьогодні не страшні труднощі. Будь-які нові справи будуть Терезам під силу за умови, що ви нікому не розповісте про свої плани. Інакше обов’язково знайдеться той, хто захоче вам все зіпсувати. Жінкам не варто розраховувати на свою ділову хватку.

СКОРПІОН

Чоловіки чудово відчувають свої сильні сторони, тому вони точно знають, у якому напрямі рухатись. Скорпіони, постарайтеся не залишати справи незавершеними. Жінки сьогодні гарні та привабливі, буде багато спілкування та флірту.

СТРІЛЕЦЬ

Стрільці сповнені енергією, якою варто розпорядитися максимально ефективно. Вас чекають домашні справи, незакінчений ремонт або інші клопоти. Варто впритул ними зайнятися і завершити розпочате. Увечері постарайтеся добре відпочити.

КОЗЕРІГ

Козерогам слід подбати про своє здоров’я, зменшити фізичні навантаження. Небезпеку становлять як фізичні навантаження, а й відносини, пов’язані з розумової активністю. Не варто братися за все одразу, це не принесе вам бажаного успіху.

ВОДОЛІЙ

Водоліям можна провести аналіз та оцінити свої досягнення, дізнатися свої слабкі та сильні сторони. Чоловікам слід виявляти менше емоцій і робити висновки зі своїх помилок, щоб не допускати їх знову. Жінкам уже варто набратися такої необхідної їм впевненості у своїх силах.

РИБИ

Рибам майбутнє знайомство подарує справжніх нових друзів, з якими надалі буде дуже плідна співпраця. Воно буде дуже успішним, оскільки ви на одній хвилі і рухаєтеся в одному напрямку.

You cannot copy content of this page