fbpx

Гороскоп з 11 по 17 грудня: у Раків магніт удачі, а у Стрільців новий девіз

Астрологи розкрили, чого торкнуться головні зміни у житті цього тижня.

ОВЕН

Доля дає Овнам чудовий шанс налагодити стосунки. Проявіть стриманість, спокій та терпіння. Не робіть передчасних висновків, ви цілком могли неправильно зрозуміти ситуацію. Будьте мудрішими, і тоді люди до вас потягнуться.

ТЕЛЬЦЬ

Зірки попереджають Тельцов: можливі нервові зриви, які призведуть до різкого погіршення здоров’я. Ви можете відчувати роздратування та злість. Намагайтеся уникати конфліктних ситуацій, мінімізуйте спілкування з оточуючими, вам краще провести цей день наодинці з собою.

БЛИЗНЮКИ

Активність Близнюків може бути неймовірно заразною. Використовуйте ці людські ресурси, що раптово утворилися, у своїх інтересах, не забуваючи при цьому і про їх бажання і потреби. Ймовірно, ви навіть почуєте подяку.

РАК

Ви як магніт притягатимете у своє життя тільки гарне: приємні знайомства, надійних друзів, яскраві події та головне — удачу. Раки, використовуйте всю свою чарівність та комунікативні навички.

ЛЕВ

Не поспішайте події та не поспішайте нікуди самі. Утримайтеся від ухвалення серйозних рішень. Чи не найкращий час для зміни обстановки або старту нових проектів. Зате сьогодні є чудова нагода приділити час відновленню своїх душевних сил.

ДІВА

Дів подолають серйозні сумніви, які завадять ухвалити важливе рішення. Звичайно, важити кожен крок добре, але помірний ризик сьогодні лише на користь. Заручіться підтримкою близьких людей і дерзайте. Успіх на вашому боці.

ТЕРЕЗИ

Ніхто і ніщо не зможе зіпсувати Терезам настрій. Все виходитиме, розмови будуть теплими, а світ навколо забарвлений у яскраві фарби. Не забудьте поділитися позитивом із близькими, адже їхній гарний настрій сьогодні взяв вихідний, і їм дуже потрібні ваші тепло та турбота.

СКОРПІОН

Скорпіонам варто виявити щедрість. Все віддане вами повернеться сповна. Зайве почуття власності ні до чого доброго не спричинить. Не пред’являйте до близьких людей завищених вимог і не обмежуйте їхню свободу, це призведе до сварок та створить багато проблем у майбутньому.

СТРІЛЕЦЬ

Мета виправдовує засоби. Це твердження має стати девізом Стрільців. Докладіть максимум зусиль для вирішення завдань. Прогрес буде досягнуто як у роботі, так і в особистому житті.

КОЗЕРІГ

Козерогам саме час починати планувати свою відпустку чи довгоочікуване придбання. Можливості та бажання сьогодні зійдуться в одній точці. Постарайтеся сяяти яскраво, тому що вас помітять і це знайомство стане квитком на краще життя. Не давайте приводів для чуток та домислів.

ВОДОЛІЙ

Водоліїв розриватимуть на частини суперечливі емоції. Ви будете злітати на крилах щастя і падати в безодню негативу і сумнівів. Постарайтеся, щоб такий настрій не торкнувся нікого з близьких. Є небезпека зіпсувати стосунки з оточуючими, якщо піддатися емоціям.

РИБИ

Риб можуть чекати на сюрпризи і так звані подарунки долі, які безпосередньо будуть пов’язані з поточними матеріальними завданнями та потребами. Вигідні пропозиції, перспективні знайомства, інноваційні ідеї далеко не повний перелік позитивних подій.

You cannot copy content of this page