fbpx

Гороскоп з 11 по 17 вересня: у Близнюків фатальні зустрічі, а Водоліїв очікує чудовий період

Розбір від астрологів всім представників сузір’їв найближчими днями.

На цьому тижні зірки обіцяють усім знакам зодіаку моменти, які призведуть до кардинальних змін. Прогноз із 11 по 17 вересня 2023 року підказує: перед вами відкриється шанс вирішити ключові питання у відносинах. Щоб успішно реалізувати свої плани, сфокусуйтесь на головному, а фінансова мотивація стане вашим союзником. Заняття спортом цього тижня допоможуть вам зарядитись енергією. Проявіть майстерність у своїй сфері – це запорука вашого стійкого та радісного завтра.

Овни

Чудовий період у Овнів для походу в перукарню та стрижки волосся. Весь негатив накопичується у волоссі, і стрижка звільнить від неї. Бажано зараз провести генуборку і позбудеться непотребу у вашому житті. Краще вкладіть заощаджені гроші у відкриття бізнесу чи своєї справи.

Тельці

Зараз до Тельців прийде розуміння: від життя треба взяти все, що можна. Але всі пояснять це по-різному. Багато хто вирішить, що тільки вони можуть розподілятися всіма життєвими благами. А хтось вирішить, що людей можна використати у своїх цілях. Тож краще спочатку думайте, а потім уже робіть.

Близнюки

На заваді Близнюка зустрінуться неприємності. Хтось зіткнеться з проблемами в сім’ї, а когось чекає зустріч із представниками влади. Якщо не хочете відчути такий негатив, тоді постарайтеся робити все з розумом. Не будьте надто самовпевненими. У цей час може бути багато непорозуміння.

Раки

Представники знаку Рак будуть жахливо нетерпимі до інших. Вони перебільшуватимуть усі, навіть те, де це недоречно. Ваша самовіддана віддача новій справі вас не залишить навіть тоді, коли ви зрозумієте, що це не дуже перспективна справа. Вам треба виявити лояльність і вибрати правильний шлях. Чи не зробите цього, отримаєте погану репутацію.

Леви

Життєвий потенціал Левів настільки високий, що ви всіма силами намагатиметеся внести кардинальні зміни у своє життя. Будьте обережні: не прийміть миттєву слабкість за ваше справжнє бажання. Не рвіться до того, що може здатися привабливим через недоступність. Не виключені емоційні сплески.

Діви

У Дів на роботі можуть зіпсуватися стосунки з колегами. Це може перерости у гучний скандал. Звичайно, це позначиться на вашому здоров’ї і не на краще. Не тисніть на оточуючих своїм авторитетом, буде краще, якщо ви надасте їм допомогу. Змиріться з тим, що деякі речі не просто так з’являються у вашому житті.

Терези

У цей період зірки розташувалися не на користь Терезів. Тому тиждень буде досить похмурим і марним у діях. Більшості доведеться відчути всі труднощі спілкування з людьми. Не беріться за грандіозні стосунки. Тож краще перечекати.

Скорпіони

У Скорпіонів із понеділка буде зрозуміло, що зараз не найвдаліший період. Ваші емоції візьмуть над вами гору, агресивні спалахи швидко змінюватимуться вашим нейтральним настроєм. Забудьте про все погане, що вам раніше робили, і ваша злопам’ятність принесе вам тільки шкоду. Проганяйте всі печалі геть.

Стрільці

Небезпечний період імунітету Стрільців. Так як ваша енергетика зараз може різко впасти. Через це ви можете підчепити вірусну інфекцію, яка супроводжуватиметься високою температурою. Незалежно від фізичного стану, не можна забувати про активність.

Козороги

У Козерогів у цей період двері будинку будуть відчинені для гостей. Тому найкраще приділити час своїм рідним та зайнятися своїм духовним світоглядом. Щоб не було несподіваних гостей, організуйте свято самостійно.

Водолії

Чудовий період чекає на Водоліїв. Успіх та процвітання забезпечені вам у всіх сферах життя. Ви без проблем зможете освоїти нові навички та вміння в тому, що забажаєте. Сконцентруйтеся на цьому і забезпечте собі стійке фінансове становище.

Риби

Риби поринуть у суспільне життя. Але, найімовірніше, вона не буде такою яскравою, як хотілося б. Так як ви маєте величезну скромність, вам нескоро світить знайомство романтичного характеру. Вам простіше просто дружити із кількома людьми.

You cannot copy content of this page