fbpx

Гороскоп з 12 по 18 червня: відносини Тельців та великі покупки у Козерогів

Розбір від астрологів всім представників сузір’їв найближчими днями. Тиждень з 12 по 18 червня пройде під впливом спадного Місяця. У понеділок — наступний день, енергія всіх знаків зодіаку буде на підйомі. У цей час добре влаштовуватимуть побачення, зустрічі з друзями, де люди розкручуватимуться. Однак є певна небезпека для здоров’я, яка спостерігатиметься у середу. Також у середині тижня можливі конфлікти, перешкоди. Для багатьох вони послужать поштовхом уперед до найкращих змін у житті.

ОВЕН

Починається період активної боротьби, обстоювання принципів. Вам здається, що вас ніхто не розуміє. Але це не так. Огляньтеся на всі боки. Десь поруч є союзник, який поділяє ваші погляди та допоможе у всьому розібратися. Друга половина тижня відмінно підходить для здійснення великих покупок або комерційних угод.

ТЕЛЕЦЬ

Настрій у цей час у вас буде на нулі. Через це ви вплутаєтеся в суперечки, наполягатимете на своєму навіть у тих питаннях, в яких не є компетентними. Постарайтеся зараз якомога більше мовчати. Це позбавить вас неприємностей надалі і збереже вашу репутацію. Зате на вихідних чекає успіх у всьому, що стосується кохання.

БЛИЗНЮКИ

Розсудливість і доброта – супутники у цей період. Ви легкі на підйом, з відкритим серцем допомагаєте всім, хто цього потребує. Легко знаходите спільну мову навіть із тими людьми, з якими раніше виникали конфліктні ситуації. Повірте, ваша благородна поведінка не залишиться непоміченою і незабаром дасть позитивні плоди.

РАК

Настає чудовий час для кохання та романтичних зустрічей. Віддайтеся цьому світлому почуттю. Воно подарує вам найніжніші та найзабутніші емоції. На роботі теж все складеться якнайкраще. Ваша порядність і працездатність буде гідно оцінена. Можливі додаткові фінансові надходження.

ЛЕВ

Чекає просування в будь-яких починаннях лише тих, хто приймає рішення та діє, спираючись на сильні почуття та здорову самовпевненість. Сон, який ви легко відновите після пробудження, цілком може виявитися промовистим і незабаром виповниться. Гриби уві сні знаменують вагітність для жінок, чоловіків попереджають про хворобу.

ДІВА

Життєвий потенціал цього тижня буде не на висоті. Намагайтеся не братися за виконання відповідальних доручень або підписання документів. Через свою неуважність і розгубленість ви можете припуститися серйозної помилки. Ділові зустрічі з незнайомими людьми краще також перенести на деякий час.

ТЕРЕЗИ

Кругообіг подій огорне з самого понеділка. Безліч раніше невирішених проблем і невиконаних зобов’язань вимагатиме негайного вирішення. Не відмовляйтеся від допомоги. Обсяг роботи великий, а часу у вас не так багато. У вихідні, завдяки якомусь збігу обставин, на вас чекає доленосна зустріч.

СКОРПІОН

На вас чекатиме дуже багато справ. І практично з усіма ви зможете впоратися самостійно, якщо віднесетеся до них із повною відповідальністю. Ваша праця не залишиться непоміченою. Незабаром керівництво вам подякує або новій посаді, або премії. А ще найближчим часом на вас можуть чекати романтичні пригоди.

СТРІЛЕЦЬ

На вас чекає дуже нестійкий період в емоційному плані. Ваш настрій змінюватиметься з кожною хвилиною. Щоб хоч якось цього уникнути, постарайтеся обійтися без спілкування з малознайомими людьми. Ці зустрічі та розмови не принесуть нічого доброго. Вечори краще провести вдома, постаратися розслабитись. Наприклад, прийміть гарячу ванну.

КОЗЕРІГ

Тиждень чудово підходить для вирішення важливих питань, здійснення великих покупок, укладання договорів. Ваша здатність раціонально планувати свій час і правильно розподіляти сили допоможе уникнути неприємностей та дрібних сварок. А гострий розум та чудова інтуїція допоможе досягти всіх поставлених цілей.

ВОДОЛІЙ

Зараз ваш енергетичний потенціал буде не надто високий. Щоб це виправити, спробуйте створити правильний розпорядок: правильно харчуйтеся, висипайтеся. Більше часу проводьте на свіжому повітрі серед близьких для вас людей. Якщо у вас були заплановані важливі зустрічі або переговори, краще їх перенести на пізніший термін.

РИБИ

Несприятливий збіг обставин вимагатиме від вас максимум гнучкості та тактовності. Можливий поворот подій не на вашу користь. Тому постарайтеся все тримати під контролем і будь-якої миті підлаштуватися під ситуацію. Сімейні проблеми та побутові турботи також вимагатимуть від вас не тільки часу, а й додаткових фінансових витрат.

You cannot copy content of this page