fbpx

Гороскоп з 12 по 18 лютого — у Терезів нахабна брехня, а у Риб підступи заздрісників

Астрологи розкрили головні події у житті знаків цього тижня.

Чоловікам варто закрити всі старі справи, яких накопичилося вже чимало, переберіть усі папери, позбавтеся всього непотрібного. Пропонуємо повний гороскоп з 12 по 18 лютого для всіх знаків зодіаку. Проведіть час зі своєю другою половинкою, влаштуйте романтичне побачення. Жінки протягом часу будуть зайняті проблемами дітей, увечері, щоб розслабитися, сходіть разом із ними у кіно чи погуляйте у парку.

ОВЕН

Чоловіки будуть настільки енергійними, що їм під силу згорнути гори. Але не чекайте цього від інших людей, інакше ви зможете зіпсувати відносини з колегами. Жінкам варто стати твердішими, навчитися говорити категорично ні, інакше Овнам так і доведеться займатися додатковими обов’язками.

ТЕЛЕЦЬ

Тільці, відмовтеся від прийняття важливих рішень. Не вступайте у конфлікти, повністю контролюйте свої дії. Вам варто обмежити себе в їжі: відмовтеся від важкої їжі та алкоголю, може нагадати про себе давнє хронічне захворювання.

БЛИЗНЮКИ

Ваша комунікабельність не знає меж, варто скоротити коло спілкування, не всі налаштовані стосовно вас доброзичливо. Близнюки, намагайтеся бути більш відповідальними та уважними, це стосується не лише робочих моментів, а й сім’ї.

РАК

Відмінний час для побачення з коханою людиною. Друга половина дня може бути зіпсована неприємною новиною. Виявляйте акуратність у спілкуванні з малознайомими людьми, перевіряйте отриману від них інформацію.

ЛЕВ

Левам варто подумати про своє здоров’я. Почніть зміцнювати свій імунітет. Загартовування, профілактичні дії вам потрібні, щоб уникнути проблем зі здоров’ям. Пройдіть обстеження, суворо дотримуйтесь приписів лікаря. Виявіть терпіння.

ДІВА

Нарешті Діви зможуть поставити крапку в справах, що давно тягнуться. Завершиться ремонт, складете іспит на права, реалізуєте проекти — все це прийде до свого логічного завершення. Настав час ставити собі нові мети, уникаючи старих помилок, йти до реалізації.

ТЕРЕЗИ

Чоловіки, можливо, зіткнутися з брехнею, причому з такою зухвалою і неприкритою, що це може викликати заціпеніння. Всі плани Терезів будуть порушені. Навіть не намагайтеся розпочати все заново, нічого не зможете зробити. Жінкам варто зрештою розібратися, що саме вони хочуть отримати від життя.

СКОРПІОН

Чоловікам варто добре попрацювати, але будьте готові, що віддача буде невеликою, незважаючи на величезні зусилля. Нехай Скорпіонів це не засмучує, результат буде пізніше, і ваша робота буде гідно оцінена. Жінки багато на що здатні, але їх самокритичність часом досягає гігантських масштабів.

СТРІЛЕЦЬ

Чоловікам, які займаються розвитком свого бізнесу, варто бути дуже обережними. Будь-які дії впливатимуть на майбутній успіх Стрільців. Загалом на вас чекає непоганий, досить плідний день. Жінок чекає багато суєти, невідкладні турботи та нескінченні розмови по телефону.

КОЗЕРІГ

Чоловіків-Козерогов чекає чудовий день. Ви сповнені оптимізму та віри в майбутнє. Ваш ентузіазм заразливий, люди підживлюються вашою енергією і готові вам надати посильну допомогу у всьому. Жінкам варто спуститися на землю та зайнятися повсякденною рутинною роботою, якою нагромадилося чимало.

ВОДОЛІЙ

Чоловікам сьогодні варто провести активно, може влаштувати виїзд з друзями на природу або ж сходити до клубу, караоке. Водолії чудово відпочинуть і наберуться сил для подальших звершень. У жінок сьогодні буде важкий день, витрачено багато зусиль. Увечері слід залишитися вдома та відпочити.

РИБИ

Чоловікам варто змінити коло спілкування. Ви відкрита і чесна людина, але й у вас є чимало заздрісників, які намагаються вставляти ціпки в колеса. Рибам не потрібно з’ясовувати з ними стосунки, буде лише гірше. У жінок – успіх у будь-яких починаннях. Особливо плідною буде ділова співпраця.

You cannot copy content of this page