fbpx

Гороскоп з 13 по 19 листопада: Раки виявляться на роботі, а у Терезів творчий порив

У цей період у всіх знаків зодіаку відзначається піднесення інтелектуальних здібностей та духовних сил. Отже, пропонуємо вам повний гороскоп із 13 по 19 листопада для жінок та чоловіків за знаками зодіаку. Почуття правоти та впевненості допоможе швидше рухатися до своєї мети.

Від своїх поглядів не відступайте, рухайтеся вперед, дійте відповідно до своїх принципів. Час добре провести на природі, зайнятися духовними практиками та медитацією. Заняття спортом і процедури, що гартують, будуть дуже доречними. Стережіться застуд і бережіть шлунок.

ОВЕН

На вашому шляху виникатимуть перешкоди і легко їх обійти не вдасться. Овнів це виводитиме з себе. Можливе загострення хронічних захворювань. Вам треба взяти себе в руки, щоб заспокоїтись.

ТЕЛЕЦЬ

Тільці мають переговори з людьми, які ставлять перед собою схожі цілі. Разом ви можете знайти можливості для зростання. Ваша товариськість і чуйність спричиняють себе оточуючих. Складних завдань перед собою зараз не ставте.

БЛИЗНЮКИ

Гарний час у Близнюків для початку ділового співробітництва у професійній сфері, романтичних стосунках. Чесність, відкритість, зацікавленість в успіху допоможуть досягти добрих результатів.

РАК

Для людей розумової праці період тяжкий. Ракам дуже важко щось запам’ятати. Нова інформація ніяк не відкладається в голові та можуть виникнути непорозуміння на роботі. Всьому виною перевтома.

ЛЕВ

На роботі справи у Левів складаються вдало. Вам випишуть премію чи перерахують гонорар за виконане замовлення. Можливо, отримайте новий контракт. Виявіть до оточуючих терпимість та поблажливість.

ДІВА

У Дів дуже багато роботи. День буде вдалим для тих, хто весь виклався. Виявляйте активність, не бійтеся брати відповідальність. Сміливо можете братися за нові справи. Чи не переоцінюйте свої сили.

ТЕРЕЗИ

Терези будуть сповнені творчих ідей. Можливо, з’явиться ідея заробляти на творчості. Якщо ви вмієте, наприклад, робити щось оригінальне власноруч, то можна на цьому заробити.

СКОРПІОН

Період принесе Скорпіонам успіх у справах, гармонію в сімейні стосунки, тільки треба з самого ранку встати з потрібної ноги. Якщо ви даруєте оточуючим позитив, то вони вам відповідають тим же. Якщо почнете чіплятися до дрібниць, доводити супутника життя безпідставною ревнощами, то отримаєте букет неприємностей.

СТРІЛЕЦЬ

Ви на межі нервового зриву. Займіться своїм здоров’ям. Прогулянки на свіжому повітрі, аромотерапія, релакс, фітнес, силові вправи підуть на користь. Тримайте язик за зубами. Ваша прямолінійність негативно позначиться на стосунках із близькими.

КОЗЕРІГ

Ви можете отримати вигідні пропозиції та підписати договори. У цілому нині період зручний для тих, хто має справу з діловими паперами. Вдалими будуть відрядження та подорожі. Для розваг час також сприятливий.

ВОДОЛІЙ

Водоліїв засмучуватимуть на роботі чи вдома. Ви будете дуже засмучені, тому що вдарять по найболючішому місцю. Потрібно пережити цей період. Не подавайте виду, що вас це зачіпає. Недоброзичливці тільки радо потруть руки.

РИБИ

Зірки радять Рибам вирушити у подорож. Краще не одному, а з близькими чи друзями. Час сприятливий для великих торгових операцій та операцій з нерухомістю. Ваші ділові якості трохи дивують оточуючих.

You cannot copy content of this page