fbpx

Гороскоп з 15 по 21 травня: вирішення справ Овнів та здійснення мрії у Раків

Початок нового травневого тижня з 15 по 21 число обіцяє бути дуже сприятливим. Якісь дії партнера можуть вам докучати, однак намагайтеся нікого не повчати і не наставляти. У другій половині тижня розпочнеться відмінний час для робочих поїздок, зустрічей та укладання договорів. Не виключено, що у вирі подій виникне симпатія і закрутиться новий роман — це може торкнутися кожного знаку зодіаку. Важливо не смішити особисте та професійне, щоб не відволікатися.

ОВЕН

Настав добрий період для того, щоб вирішити давні справи. Хтось із вашого близького оточення може чинити опір тому, що у вашому житті нестабільна ситуація. Найімовірніше, ви зможете виправити своє поточне положення, якщо перейдете в активну позицію. А якщо ж ви промовчите ситуацію, то це лише ускладнить поточні проблеми.

ТЕЛЕЦЬ

Настав час, коли ви явно зациклені лише на собі, а також особистих інтересах. Ви не дослухаєтеся порад інших людей, робите так, як знаєте і хочете все робити самі. Не зачіпайте своєю байдужістю, а також яскраво вираженим егоїзмом, своє оточення, адже хтось обов’язково надійде з вами також, у невідповідний для вас момент.

БЛИЗНЮКИ

Цього тижня всю свою енергію та життєву силу спрямуйте на своє здоров’я. Хвороба може надовго затягнутися, якщо ви піддастеся їй. Дуже можливі конфлікти, нерозуміння у ній. Чи не перекладайте свої проблеми на інших, вирішуйте все самі. Зараз дуже добре працює інтуїція, тому прислухайтеся до себе та обов’язково знайдете вихід із будь-якої кризової ситуації.

РАК

Минулого тижня всім мріям, надіям і прагненням Раків судилося здійснитися. Ви відчуєте незвичайне відчуття власної значущості, сили та рішучості до дій заради власного благополуччя. Допомоги збоку не чекайте, вам ніхто в цьому не допоможе. Та й навіщо, ви самі приголомшливий коваль свого щастя.

ЛЕВ

Ці люди чудово попрацювали, і тому цього тижня на вас чекають успіхи у ваших справах. Тепер не відмовляйтеся від допомоги інших людей. Увага оточуючих дуже важлива для того, щоб просуватися вище кар’єрними сходами. Емоційний фон буде на високому рівні, що позначиться дуже сприятливо на здібностях виділити та показати свою роботу.

ДІВА

Цей знак має той самий період, коли випадковий збіг обставин може привести туди, куди вам дуже хочеться потрапити. На роботі чекайте розбіжностей у думках та посиленої конкуренції всередині колективу. Дізнаєтеся новина, яка змусить вас зібратися з думками і почати діяти негайно.

ТЕРЕЗИ

Цей період у Терезів буде наповнений романтикою та щирими почуттями. Цілком можливо, що ви почуєте освідчення в коханні або, можливо, пропозицію руки та серця. У професійному плані цього тижня від вашого керівництва можуть надійти цікаві, привабливі пропозиції. Намагайтеся звернути на них увагу.

СКОРПІОН

Цього тижня цьому водному знаку не варто бути надто відкритими та довірливими, інакше доля може зіграти з вами злий жарт. Час для людей у віці. Саме зараз просто ідеально вибиратися у похід, у велику подорож чи просто зайнятися фізичними вправами. Вам скрізь і все вдаватиметься. Проаналізуйте своє життя.

СТРІЛЕЦЬ

Нині ці люди відчують у собі силу, натхнення та відкритість усьому новому. Посидіти на місці не вдасться, ваша енергія буде литися через край, що цілком допоможе досягти поставленої мети. Є великі шанси заробити пристойні гроші, якщо поставитеся до цього з обережністю.

КОЗОРІГ

Настав період, який важливо присвятити собі. Сходіть на прогулянку, глибоко вдихніть свіже повітря, поніжіть на сонечку, відчуєте, який прекрасний цей світ і ваше життя. Намагайтеся не нервувати. Не починайте нових проектів, результативними вони не виявляться. Ви як сонечко, що світиться зсередини і зігріває своїми променями решту.

ВОДОЛІЙ

Протягом усього періоду Водоліям можуть надходити дуже багато привабливих та цікавих пропозицій від вашого оточення. Зніміть рожеві окуляри і пам’ятайте, що безкоштовний сир буває тільки в мишоловці. Всі приємні знайомства такими здадуться вам тільки зараз.

РИБИ

Цього тижня Риби не зможуть встояти перед спокусою поринути у любовні стосунки з головою, які раптово нагрянуть. На жаль, нічого хорошого з цього не вийде, дуже скоро замість кохання та поваги ви відчуєте образу та біль. Велика ймовірність, що вам доведеться приходити на допомогу своїм друзям.

You cannot copy content of this page