fbpx

Гороскоп з 16 по 22 жовтня: у Тельців важливий період, а у Раків шанс висловитись

Настав час усім знакам зодіаку перевірити своє оточення. За прогнозами астрологів, зараз для цього найкращий час. Адже воно запорука вашого успіху. Отже, пропонуємо вам повний гороскоп з 16 до 22 жовтня для жінок і чоловіків за знаками зодіаку.

Давно хочете розпочати свою справу чи новий проект? Саме в цей період найвдаліший час для старту, і це обов’язково дасть вам результат. Продумайте, як ви зможете використати весь свій досвід та потенціал у цій справі.

ОВЕН

Відмінний день для початку навчання чи навчального проекту у Овнів. На вас чекають чудові новини, які відкриють перед вами нові довіри. Погане самопочуття та настрій можуть бути викликані проблемами зі здоров’ям. Намагайтеся уникати різних провокацій, це забезпечить вам душевну рівновагу.

ТЕЛЕЦЬ

Тельці мають важливий період, присвячений духовним пошукам. Інтуїція буде особливо загострена. Не забудьте про стриманість. Вона дасть вам позитивні результати від будь-якого спілкування. Будьте уважнішими з вашим партнером, не варто викликати заздрість чи ревнощі. Можливе охолодження у відносинах із родичами та друзями.

БЛИЗНЮКИ

Зірки пророкують тернистий шлях до досягнення поставленої мети. Однак сміливість та завзятість будуть винагороджені несподіваними результатами, незважаючи на зовнішні чинники. Ваш дипломатичний талант – запорука майбутнього успіху. Проблеми, які давно не можуть вирішитись, нарешті перестануть вас турбувати. Є можливість, що вам повернуть старий обов’язок.

РАК

У Раків починається дуже конфліктний період, можливі сімейні сварки. Тримайте себе в руках: добро завжди перемагає. Не відштовхуйте близьких, дайте їм шанс висловитись і поділитися своїми тривогами. Присвятіть вечір сім’ї, проведіть її разом. Вам слід витрачати більше сил та часу на стосунки в сім’ї.

ЛЕВ

Чудовий період у цей час у Львова для нових зв’язків та знайомств, зустрічей із друзями. Задуми вашого нового проекту на роботі можуть дуже доречні, зробіть презентацію до нього. У питаннях оформлення документів та звернення до керівництва все складеться якнайкраще. Всі події розгорнуться на вашу користь.

ДІВА

Діви, присвятіть свій час спілкуванню та активному відпочинку. Спорт, фізичні вправи, прогулянки на свіжому повітрі, як ніколи до речі. У відносинах із близькими людьми можуть виникнути проблеми через вашу довірливість. Намагайтеся тримати під контролем ваші цілі та плани. Все може піти за планом, і тоді перемоги не видно.

ТЕРЕЗИ

З ранку є можливість поринути в дрібні турботи і суєту, вони вимагатимуть від Терезів термінового втручання. Не робіть великих покупок, не робіть вкладень, не інвестуйте. Планети так розташовані, що це може призвести до фінансових втрат. Увечері краще відпочиньте. Проявіть тепло по відношенню до вашої коханої людини.

СКОРПІОН

У Скорпіонів настає період максимальної вразливості перед словами інших людей та різними спокусами. Будьте вірні собі. Не приймайте важливих та доленосних рішень, краще відкладіть це на певний період. Не найкращий час для початку серйозних відносин. Не поступайтеся своїм сумлінням, слухайте внутрішній голос.

СТРІЛЕЦЬ

Контакти із представниками державних органів особливо вдалі у Стрільців. Будь-які ділові зустрічі, оформлення документів – все буде добре виходити. З ранку можливі невеликі непорозуміння, викликані будь-якими висловлюваннями та помилково сприйнятими обіцянками. Не варто дуже бурхливо на все реагувати.

КОЗЕРІГ

У Козерогів чудовий день, щоб провести його наодинці із собою чи близькими. А якщо у вас ще немає другої половинки, цілком можливо, що найближчим часом вона з’явиться. Можливо, щастя вже поряд, придивіться уважніше. Не відмовляйтеся від допомоги близьких друзів, це допоможе вам досягти успіху.

ВОДОЛІЙ

Відмінний час у Водоліїв для переосмислення знань, планів та життєвого досвіду. Починайте займатися проектами, про які ви давно замислювалися, але так і не наважувалися, це принесе вам прибуток. Не відмовляйтеся від допомоги друзів. Можливі проблеми зі здоров’ям та навіть ускладнення. Будьте уважними, не запускайте хворобу. При перших симптомах зверніться до лікаря.

РИБИ

У Риб у період може виникнути вибір: що поставити перше місце — їхні інтереси чи інтереси інших людей. З ситуації, що склалася, вийде отримати вигоду. Але будьте обережні, остерігайтеся шахраїв та всіляких махінацій. Не намагайтеся перехитрити всіх, це може зіграти проти вас.

You cannot copy content of this page