fbpx

Гороскоп з 17 по 23 квітня: у Скорпіонів викриття брехні, а у Риб пошук гармонії у собі

Гороскоп не надто сприяє відповідальним починанням на поточному робочому тижні. Цей період обіцяє бути для представників сузір’їв нелегким і суперечливим: з одного боку, він зовсім не схиляє до організованості, з іншого ж здатний штовхнути деяких людей на радикальні і не зовсім обдумані кроки.

ОВЕН

Здійснюйте задумане, спираючись як на свій досвід, так і допомогу близьких людей. Надлишок енергії постарайтеся використовувати так, щоб навколишній простір став затишним. Приділіть більше уваги турботі про своє тіло.

ТЕЛЕЦЬ

Добре взяти участь у якомусь заході, успіх у якому залежить від ступеня душевної спорідненості з оточуючими. Пам’ятайте, що окрім матеріальних цінностей є ще кохання та дружба.

БЛИЗНЮКИ

Будуть дуже щасливими ті, хто займається моделюванням одягу. Багато хто з вас зможе вирішити свої проблеми та залагодити непорозуміння в особистому житті. Зірки обіцяють успіх у проведенні свят.

РАК

Зверніть свою унікальність собі на користь: вона – ваша головна перевага. Деякі проблеми можуть бути подолані лише колективним шляхом, за підтримки друзів та близьких.

ЛЕВ

Вони здійснять вдалі поїздки, плідно поспілкуються з друзями, окреслять нові зустрічі. Якщо не прогаяти цей час — почнуть відбуватися приємні зміни. Показано роботу над собою.

ДІВА

Прислухайтеся до себе уважніше: що могло б зробити вам зараз радість і задоволення? Гарний час для занять спортом, написання листів та інших текстів. Виберіть цього тижня час для того, щоб зайнятися чимось новим.

ТЕРЕЗИ

Прекрасний період для дружніх та романтичних зустрічей, укладання ділових угод. Можливо невелике, але приємне придбання для дому, що приведе до певного оновлення.

СКОРПІОН

У власників знака значний ризик отримання неправдивої інформації під виглядом новин. Вдалий період початку програми, націленої на оздоровлення тіла, його фізичне вдосконалення.

СТРІЛЕЦЬ

Врахуйте: ваша легковажність може злякати партнерів. Період чудовий для тих Стрільців, хто вміє залучати енергію та знання інших людей. Самі створюйте настрій собі та оточуючим – посмішкою.

КОЗОРІГ

Для підвищення тонусу рекомендується зайнятися фізичними вправами: наприклад, зайнятися йогою або танцями, добре ходити пішки. Цей період чудово підходить для отримання нових знань та відчуттів. Особливе задоволення принесе музика.

ВОДОЛІЙ

В особистому житті цінуйте людські стосунки, але уникайте надмірної залежності від людей, до яких прив’язані. Заняття з упорядкування житла здатне захопити вас настільки, що інші справи та обов’язки відійдуть на другий план.

РИБИ

Постаравшись провести цей день різноманітно, ви наберетеся сил, відпочинете емоційно та фізично. Не виключено, що доведеться збирати когось у дорогу чи вирушати в дорогу самому. На першому місці зараз пошук гармонії.

You cannot copy content of this page