fbpx

Гороскоп з 17 по 23 жовтня. Три знаки зодіаку, у яких буде дуже вдалий тиждень

Астрологи розповіли, якою енергією володітиме цей тиждень і для кого він буде особливо корисним.

Цього тижня Місяць буде спадати, втрачаючи свою силу, а неділя буде останнім днем цього місячного циклу. З 17 до 23 жовтня не варто починати нічого нового, займіться давно налагодженими процесами та завершенням проєктів.

18 жовтня в особливому аспекті поєднаються Венера та Марс, тому в цей день у повітрі буде дуже наелектризована енергетика кохання. Не стримуйте себе, робіть компліменти, ходіть на побачення та присвятіть час стосункам.

А от 22 жовтня Венеру «наздожене» Сонце й обидвоє ненадовго зупиняться в Терезах. Цей день принесе гармонію в стосунки, тож приділіть час їх поглибленню та налагодженню. Наступного дня обидві планети перейдуть у знак Скорпіона, створюючи палаючу суміш і пристрасть у стосунках і амбіціях. Але будьте обережними, щоб Венера не втонула в спокусах.

На цьому тижні з ретроградного руху прокинеться Сатурн і нарешті почне нормальний рух у Водолії. Тож приготуйтеся до командної роботи й активності в проєктах, що переживали застій.

Гороскоп для Дів

У вівторок, 18 жовтня, Венера та Марс активують ваші доми кар’єри та фінансів, допомагаючи із проєктами та планами на майбутнє. Це також чудова можливість створити наміри щодо ваших стосунків, визначити напрямки та цілі.

Якщо ви самотні, на цьому тижні є великі шанси зустріти потенційного партнера чи навіть почати стосунки. Усі Діви отримають чимало користі від енергії тижня.

Гороскоп для Близнюків

На цьому тижні ваша впевненість у собі зросте, тож ви можете взяти на себе ініціативу та зробити ті кроки, які давно планували. Прислухайтеся до своєї інтуіції та не бійтеся діяти, планети підтримуватимуть вас у найближчі дні.

Венера з Марсом впливатимуть на ваш творчий сектор, тож ви можете зробити свій творчий дебют на цьому тижні, особливо — в суботу. А з неділі ви відчуєте сильний сплеск організаційної енергії, тож дайте собі в цьому свободу та плануйте великі звершення.

Гороскоп для Козерогів

У вівторок активізуються дім вашої кар’єри та працьовитості, тож останнє, що варто робити — недооцінювати свої сили. Цього тижня не бійтеся досягати бажаного, рухайтеся до наступних рівнів та цільтеся високо, знаючи, що вас підтримують планети.

У середині тижня ви можете зустріти впливову людину, яка допоможе вам у кар’єрі. У неділю динамічний дует Сонце-Венера покине сектор вашої кар’єри і дасть більше часу та енергії на приватне життя.

You cannot copy content of this page