fbpx

Гороскоп з 18 по 24 грудня: у Дів період удачі, а у Риб великі суми грошей

Астрологи передбачили, які події принесуть зміни у житті цього тижня

ОВЕН

Для того, щоб найбільш якісно виконати свою роботу, знайдіть відокремлене місце та уникайте суперечок. Якщо з цим завданням упораєтеся, гарний настрій на решту дня вам забезпечено.

ТЕЛЕЦЬ

У Тельців починається новий етап у житті. Можете сміливо розписувати складні плани, ставити труднодосяжні цілі, пані Удача буде повністю на вашому боці. Але будьте уважні до себе.

БЛИЗНЮКИ

Життя підведе Близнюків до необхідності освоїти нову професію або колосально прокачатись у старій. Будьте готові розпочати навчання вже сьогодні. Не бійтеся, потрібні люди опиняться поруч, і надасть вам необхідну підтримку.

РАК

Здача позицій у роботі, своєю чергою, позбавить вас емоційної рівноваги. Тому у ваших інтересах мобілізувати свої ресурси та сконцентруватися. У такому разі вдасться уникнути провалів та неприємностей.

ЛЕВ

Ви чудовий працівник, але не варто про це трубити на кожному розі. Це видно за наслідками вашої діяльності. Обставини можуть скластися не на користь Львів, і щоб з честю вийти зі становища, знадобиться вся ваша гнучкість.

ДІВА

Удача залишиться на вашому боці, якщо ви збережете оптимістичний настрій і рішуче йтимете до своєї мети. Залишайтеся такими ж рішучими, не помічайте перешкод, тоді хороші результати гарантовані.

ТЕРЕЗИ

Терези, не ставтеся сьогодні легковажно до свого життя. Настав час взяти на себе відповідальність і зайнятися справами, які давно вимагають вашої безпосередньої участі. Хтось із родичів дуже чекає від вас підтримки у непростій ситуації, не підведіть його.

СКОРПІОН

у Скорпіонів не найкращий час для ризику. Зірки попереджають, що у вашому оточенні, можливо, затесалася вкрай ненадійна людина, яка принесе будь-які проблеми чи нещастя. Намагайтеся найближчим часом ретельно вибирати коло спілкування, щоб не нажити неприємностей.

СТРІЛЕЦЬ

У Стрільців можливі сварки та непорозуміння з рідними, колегами, друзями, керівництвом. Намагайтеся бути стриманішими та коректними у виразах, уникайте різких інтонацій. Якщо конфлікту уникнути не вдасться, він обіцяє бути затяжним. Тому по можливості уникайте контактів, усамітніться, попрацюйте з паперами.

КОЗЕРІГ

У всіх сферах життя Козерогам щаститиме — так уже встали зірки. Усі завдання вирішуються, сумніви розсіюються, потрібна інформація надходить. В особистому житті все безхмарно та гармонійно. Зустріч із потрібними людьми допоможе вам здобути незалежність.

ВОДОЛІЙ

Перше враження про цей день у Водоліїв буде помилковим. Він зовсім не такий простий, як бачиться спочатку. Для отримання гідного результату доведеться добре попрацювати, тому не засмучуйтеся, зіткнувшись з труднощами. Не уникайте проблем, інакше ризикуєте отримати їх ще більше.

РИБИ

Надайте посильну допомогу людині, яка звернеться до вас. Згідно з кармічними законами, чуйність Риб повернеться їм сторицею. При цьому постарайтеся зберігати розсудливість, не варто позичати великі суми безвідповідальним людям.

You cannot copy content of this page