fbpx

Гороскоп з 18 по 24 вересня: у Тельців великі таємниці, а у Раків з’ясування стосунків

Розбір від астрологів для всіх представників сузір’їв. Гороскоп із 18 по 24 вересня поточного року рекомендує остерігатися ризикованих дій. Ваші життєві сили активні, а інтуїтивне почуття посилюється. Завдяки передбачливості та чітко опрацьованому плану ви зможете досягти своїх цілей. Щоб збільшити прибуток, працюйте старанно та послідовно.

Ваша працездатність та терпіння принесуть плоди. Слухайте інтуїцію — вона стане вашим путівником на шляху до успіху. Цей період стане сприятливим для вас та вашого найближчого оточення. Чекайте на сплеск творчості та інтуїтивних осяянь у другій половині тижня.

ОВЕН

Енергія Овнів у ці дні на піку. Для успішної реалізації проектів шукайте нових партнерів; ваша енергія та активність не залишать їх байдужими. Цей період сприятливий для зміцнення відносин у сім’ї, активного відпочинку та відновлювальних процедур. Ви також маєте шанс кар’єрного зростання.

ТЕЛЕЦЬ

Тельці на хвилі активності. Вам приходить заряд бадьорості та енергії, завдяки якому повсякденні завдання вирішуються легко. Важливо брати ініціативу у свої руки та не покладатися виключно на збіг обставин. У вашому випадку щастя не прийде саме собою — вам доведеться за нього поборотися. Однак ваша старанна робота швидко принесе бажані плоди. Тримайте свої плани таємно від оточуючих.

БЛИЗНЮКИ

Енергетика Близнюків злітає, збагачуючи взаємодію Космосу з оточуючими. Ви станете яскравою зіркою у будь-якій компанії. Навколишні будуть захоплюватися вашою впевненістю, магнетизмом та позитивним настроєм. Відносини із близькими будуть на висоті. Але будьте обережні: не всі, хто прагне бути поряд з вами, діють із добрими намірами. Бережіть своє здоров’я.

РАК

Ракам треба фокусуватись на завершенні всіх незавершених справ. Але якщо ви відчуваєте, що певні речі чи ситуації більше не належать до вашого майбутнього, сміливо відпустіть їх. Також не найкращий час для поглиблення відносин або занурення в романтику, адже поточні обставини можуть призвести до конфліктів і розчарувань.

ЛЕВ

Привабливість, життєва енергія, потенціал, чарівність Львів проходять пік збільшення та розквіту. Найкращий час зайнятися реалізацією давно задуманих проектів. Відносини з представниками протилежної статі зараз складатимуться вдало і принесуть вам взаємне задоволення. Звертайте увагу на своє здоров’я.

ДІВА

Велике почуття повноти життя зараз прокинеться у Дівах. Ви відчуєте гармонію та щастя навіть у найпростіших речах. З’явиться гостре бажання якнайдалі виїхати з міста і відпочити душею і тілом від сірої повсякденності та одноманітної суєти. Чудовий момент для духовних пошуків.

ТЕРЕЗИ

Вам краще уникати конфліктів із опонентами. Зберігайте холоднокровність і дійте з рішучістю, не дозволяючи емоціям затьмарювати ваше судження. Будьте обережні, тому що хтось із близьких може спробувати ввести вас в оману. Існує ризик упустити цікаву пропозицію щодо обставин, які ви не зможете контролювати.

СКОРПІОН

Як каже гороскоп на тиждень, Скорпіони чітко стоять на одній із найвищих сходів службових сходів. Ви заробили певну репутацію відповідального працівника. Але це ще не все. Незабаром знову очікується професійне зростання. Також зовсім поруч знаходиться ваше кохання, і незабаром ви познайомитеся. Тільки постарайтеся не афішувати на роботі особисте життя.

СТРІЛЕЦЬ

Для Стрільців поточний період сприяє активності та розвагам. Спорт на свіжому повітрі принесуть вам радість та покращать загальний стан. Але будьте обережні у спілкуванні: ваша довірливість та щедрість можуть бути помилково сприйняті оточуючими як слабкість. Деякі можуть намагатися використати вашу доброту у своїх інтересах.

КОЗЕРІГ

Ви вступили в період, коли всі сфери їхнього життя розвиваються гармонійно. Щоб відчути повне щастя, багатьом з вас знадобиться зустріти свою другу половинку. Якщо ви щиро бажаєте цього, невдовзі ви зустрінете того, кого шукали. Але почніть із самопізнання та самоприйняття. Здобувши гармонію всередині себе, ви зможете ділитися своїм найкращим з партнером і залучити до себе людину з аналогічним рівнем усвідомлення та гармонії.

ВОДОЛІЙ

У цей період справи Водоліїв підуть у гору, і ви залишитеся задоволені собою. Не виключено, що колеги зможуть допомогти вам у реалізації планів. Але і ви також постарайтеся відповісти на взаємність. У коханні також не очікується жодних розчарувань, можливі навіть приємні звістки та сюрпризи. Будьте уважні до членів своєї сім’ї і не забувайте про них у потоці вашого бурхливого життя.

РИБИ

Життя Риб буде наповнене змінами. Прагнення до нових вражень і бажання поринути у незвідані глибини можуть підштовхнути вас до незвичайних знайомств та нового досвіду. Однак зараз не найкращий час для ризикованих дій чи швидких рішень. Зосередьтеся на внутрішньому світі.

You cannot copy content of this page